0 oy
808 göst.
Diğer kategorisinde (130 puan) tarafından
Kizlar yan komşum herşeyi istiyo biktim artk günde 5 kere kapi çaliyo hayir merkezde oturuyoruz a101 bim şok hepsi var evimizin yaninda yetişkin çocuklarida var biktim artk valla bir vermiyo 2 vermiyo ama vazgeçmiyor kadin dün geldi 100 TL istedi bende yok dedim eşinden al ne olur çocuklar okula yarin gidecek para üstümde yok diyo sadece bu değil eşim pazara gitsin direk ariyo aaa canm bana da şunu şunu alsin artik biktim kalpte kirmak istemiyorum artk ne yapacağimi bilmiyorum

36 Cevaplar

0 oy
(3,328 puan) tarafından
Hayir deyin canim. Millet de ne fena ya.. komsum utumu istedi dedim kocam yokken getireyim abla. O elektronik aletlere karsi cok hassas. Bende bisey olmaz sende olur alamazsin simdi dedim. 

Ha ayda yilda bir olur neyse de. Yok yok de yolla. Yada markete yollayiver cocugunu de. Bidaha istemez
(130 puan) tarafından
Kiz canm yok diyorum ama yine yine sürekli ariyo soruyo kapiya geliyo
(3,328 puan) tarafından
Biraz fazla kirilmamasi icin ugrasiyorsunuz sanirim. Yorumda gordum senin esinden ekmek istemek ne demek. Yok valla bana degil esime de cinnet gelir asla musade etmez o da
-Reklam-
0 oy
(3,480 puan) tarafından
Bende de var o komşulardan bir verdim iki verdim vaktim alisiyo Bi daha da kapıyı açmadım 
(130 puan) tarafından
Bacim bu sefer ariyo  e yüz yüze bakiyon kapiyi açmamakta olmuyo
(3,480 puan) tarafından
Arasa da telefonu sessizde kullanıyorum duymadım de
0 oy
(1,752 puan) tarafından

Bn okurken utandım :) bn istiyor mus gibi bune

(130 puan) tarafından
:-) o utanmiyo işte eşim çocuğu okula birakiyo sabah.. Kadinin kendi oğlu öğlenci ve 18 yaşinda ariyo kocan bana ekmek alabilir mi
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Daha çok dadanir yok de verme açık qcik soyle
0 oy
(2,884 puan) tarafından
Ayy bana komşu deme 

Burada en çok ben çekmiş olabilirim

Sonra biri daha vardı

Buraya taşınalı 2 yılı geçti

Ayyy gına geldi

Buraya yazarsam destan olur

En son 2 gün önce mutfak Blenderi aldı yok anam halen vermedi 

Kapısına gittim vurdum vurdum 

Kimse çıkmadı

Oğluma mercimek çorbası yaptım bekliyorum

Kızım tadımlık zamanı geldi 

Elim ayağım olan şeyi aldı gitti

Hemen getir dedim yok

Offf
(1,575 puan) tarafından
Sen de ona git sürekli bir şeyler iste :D artık seni gördüğü yerde kaçmak zorunda kalsın
(2,884 puan) tarafından
Ayy Rabb'im günah yazmasın da
Evine gidince midem bulanıyor
Aşırı kokuyor erkek çorabı mı desem
Ter mı desem
5 erkek çocuklar
Ev amma kalabalık ortam
Birde onlarda bişey yok ki istyem
Yatak odamın dibinde kapısı sabaha kadar uyumazlar çingene gibi nerde çalınacak mal var onlar orada
(2,884 puan) tarafından
Yok ya artık vermiyorum diyorum ya yazsam destan olur
(1,575 puan) tarafından
Ay Allah kurtarsın sizi
(2,884 puan) tarafından
Amin inşallah inşallah gün sayıyorum
Teşekkür ederim canım
0 oy
(7,951 puan) tarafından
Yok artık yaaa
0 oy
(4,960 puan) tarafından
Hayır de,kapını açma ,telefonunu açma, muhatap olma görüşmeyi kes, millet sagilacak enayi arıyor oldu canım.
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Komşuluk önemlidir ama enayi yerine konmak başka. Yetişkin çocuğunu yollasın markete. Durumu yoksa yardım başvuruları yapsın. Sürekli sürekli bişiler istemek ayıp yaa
(130 puan) tarafından
Ay işki anlayasin valla biktim o bir yandan karşimdaki bir yandan öyle şeyler istiyorlar ki yarim altin, çamaşir sepeti vileda mandal yağ şeker deterjan ne akla gelirse
(11,076 puan) tarafından
Afedersin ama çüş yarım altın mı istenir komşudan :D bacım sen azcık hayır demeyi öğren
(130 puan) tarafından
Canm diyorum ama anlamiyo lar sürekli sürekli bişey ler için geliyolar
(11,076 puan) tarafından
Mesafe mesafe mesafe
0 oy
(5,980 puan) tarafından
Hayır diyeceksin canım. Tamam komşu komşunun külünü muhtaç da bu bildiğin sizi enayi yerine koymaya başlamış 
0 oy
(3,646 puan) tarafından
Ay bizimde bi  komşu var öyle kapının dilinde belki 100 market var herşeye geliyo ya sinir oluyorum aldığını getirme de yok 
(130 puan) tarafından
Ayy çok galiba böyleleri
0 oy
(13,088 puan) tarafından
Çok pis kırarım hiç umrumda olmaz benim 
(130 puan) tarafından
Canim işte deprem bölgesi sayıli komşu var eşim geceleri Olmuyo bişey olsa kapisna gidiyorum bide yaşça büyük
0 oy
(4,971 puan) tarafından
Sen en iyisi topla eşyalarını iç guveysi bize gelin de. Oldu cnm . Bir iki tamm ama bu konularda fazla yani
(130 puan) tarafından
:-)) öyle diyeyim de gelsin
0 oy
(587 puan) tarafından
Resti cekmezsen çekeceğin çok bazı insanlarda utanma çekinme yok, arsizlik yaptığı yüzüne soylemeden anlamayacak anlaşılan kullandırma kendini
(130 puan) tarafından
Canim işte deprem bölgesi binada sayili komşu var yan tarafi bişey olsa o kapimi çaliyo günlük bebeğimi sevmeye geliyo çaya gel dio ama gelgör ki işte herşey için geliyo
(587 puan) tarafından
Şanlıurfa dayım cnm bende üstelik yabancıyım buraya benimde bir iki var komşum var ama sizinki gibi yok inan
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Bizimki sogan patates öksürük  şurubu  merdiven o bu yesil sogan hortum icin hep arardi ama merhabaya asla aramazdi yok diye diye daha aramiyo 
(2,722 puan) tarafından
Bi derece  iyiymis bizimki asla hal hatir sormaz  ariyosa bilki  bisey ister bide vermedigimiz zaman küsme  huyu var bikez arabayi istedi esimde dışarı  çıkcakti vermedi isim var dedi sanki  ortakda bizi herkese  yaydı
(130 puan) tarafından
Kiz arabada mi istiyorlar ben şok valla demekki benimki iyiymiş bende tek benimki böyle saniyordum valla
(2,722 puan) tarafından
Evet esim o zaman esine sey dedi araba mevzusu olunca karini benim kapiya yollama gel kendin iste arabamda onunla ortak degil laf edip durmasin dedi sonra  bikez esi geldi istedi iste  utanmadan bindi ben olsam utanirim bütün  konu komşuya  vermediler diye laf ettin sonra gene  bindin vermek zorunda degilizki
(130 puan) tarafından
Ay tabiki değilsiniz onca lafa rağmen de vermişsiniz ben olsam vermem yani ne yalan söyleyeyim
(2,722 puan) tarafından
Esim kocasiyla çocukluk  arkadaşı  cokta samimiler ama karisini hic hazetmez sadece bize degilki herkese dengesiz

Bi hamile kaldi bütün  mahallede hamileyimde yesil sogan istiyorum diye dolaştı ☺️
0 oy
(647 puan) tarafından
Ufak tefek acil birsey olmadığı surece büyük seyleri istemem isyeyenede sinir olurum bi yumurta istersin kabartma tozun kalmaz istersinde pazardan birseyler istemek para istemek cok fazla bi an once mesafeni koy bu tarz insana 
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Kalp kırmak olarak düşünme bunu geldimi kapıya gel bı kahve yapayım de söyle bir değil iki değil bizimde durumumuz herseyimiz kendimize göre evet bir olur iki olur tamamda sen fazla ileriye gidiyorsun bu kadarda olmaz de ben nasıl gidip marketten alıyorsam sende alabilirsin yoksada paran pirinç değil bulgur yap de 
(130 puan) tarafından
:-)) direk düşmansın artk burda komşuyuz muhabbeti falan
(1,659 puan) tarafından
Daha iyi ya selam vermez işte kurtulursun
0 oy
(119,338 puan) tarafından
burda birinin komsusu robot supurgesinu istemisti ben sasirmiyorum artik ama komsunuza bu samimiheti veren sizsiniz hata sizin
(130 puan) tarafından
Canm deprem bölgesindeyim eşim akşamlari çalişiyor binada sayili insan var o yüzden hani bişey olsa kapisini çaliyo sun yoksa tabiki herşeye yok derim ama olmuyo sadece afedersin her halti isteyince markete bu kadar yakinken sinir olmaya başladim.. Yaşitim değil zatn büyük Bi bayan ama işte utanmiyolar
(119,338 puan) tarafından
yuz vermiyceksin heryer deprem bolgesi kimsryle muhattap olmiycaksin su zamanda
0 oy
(605 puan) tarafından
Senin eşinin pazara gideceğini nerden biliyo canım bence hayır demeye alış yoksa kambur gibi yapışmış sırtına kadın 
(130 puan) tarafından
Canm eşim oğlumun okulundan dolayi erken pazara gidio biliyor  Bi kaç kere eşim pazar arabasiyla kapisinin önünden geçerken gördü odur budur sabahlari arar eşin gidecekse bana bunu alsin şunu alsın. Birkaç kere dedim eşim dedi benim evimin ihtiyacin karşilayacak kadar param var üstümde gidip alsin lar ne lazimsa ama anlamiyo halen aynii
(605 puan) tarafından
Valla engelle gitsin o zaman kız bu kadın deli mi kocası da mı bişey demiyo çok değişik
0 oy
(533 puan) tarafından
Kapiyi acma. Sonra zile bastim derse banyodaydim de gec
0 oy
(548 puan) tarafından
Bnde var bı tane gına getiryo ya..yok diyosun bska biseye gliyo .vermek bişe değil bikyo insan.
(130 puan) tarafından
Kesinlikle sen utaniyorsun onlar utanmiyo
(548 puan) tarafından
Aynen öyle.

İlgili sorular

0 oy
52 cevap 953 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Nzz123 (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 227 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy