0 oy
508 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Arkadasm nisani akşam 7 de hem başka sehirde tek gidemem esimde hayir diyo napmam gerekir arkadaşım kuser bana ?

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bu virüste gitmeyin derim şaka gelmeyen bişey çok zor Rabbim yaşatmasn
tarafından
Ben gitmek istemiyorum ne demem gerekir
tarafından
Doğru söyle virüs var de
-Reklam-
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Eşin götürmüyorsa gitme cnm arkadaşına da Bi bahane bul eşim çalışıyor felan de 
tarafından
Ben istemiyorum ama ne uyduricam
(3,750 puan) tarafından
Eşim çalışıyor izin alamadı canm kusura bakma gelemiyorz de emin ol ki anlar seni arkadaşın bide uzakmışsn
0 oy
(15,834 puan) tarafından
Başka şehirde ben olsam ben gitmem hem de bu virüste. Bence iyi yapıyor esin izin vermemekte 
tarafından
Bi bahane bulmam gerekir
0 oy
tarafından
Canım gitme gecede ya yol uzun tek başına boşver bence
0 oy
(653 puan) tarafından
Yaa bide nişan sonuçta düğüne gidersin inşallah ozmana kadar korona illeti biterse eşim rahatsızlandı dersin bizde korktuk gelemedik inşallah anlayışla karşılar
0 oy
tarafından
Bahane bulmana gerek mi var esim izin vermiyor demen yeterli bence 
0 oy
tarafından
Doğruyu söyle eşim mesaide o getiremez tekte gelemem cocuk da biraz rahatsız gibi de
tarafından
Kendi işi esimin ama çalışıyo isleriyigun
tarafından
Öyle de yoğun bu ara geç geliyor de tekte gelemiorum çocukla zor oluyor huzursuz bu ara de anlayisla karsilar eminim
0 oy
(119,067 puan) tarafından
Arkadasina gelemiycem esim virus var diye getirmiyo beni de umarim anlayisla karsilar
tarafından
Sevdos anneme yuz drfa dedimki evden cikma virüs var ladin dinlemedi beni her y3re gitti simdi korona olmus ona kizginim ondan öyle bi yorum yaptim geziyolar heryeri sonrada neden korona cogaldi ben bu bayan icin tek soylemedim annem dahil herlese soyledim bide çoğul kelime kullandim tekil kullanmadim yorumumuda gizlemişler zaten
0 oy
(774 puan) tarafından

Benim esimde izin vermez bende sorun etmem:ninja:herkesden once evimin huzuru onemli

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 281 göst.
12 Ocak 2024 Aile kategorisinde 63 anne (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 945 göst.
14 Ocak 2021 Aile kategorisinde Fatma41 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
55 cevap 1,672 göst.
20 Ağustos 2023 Aile kategorisinde elifyasa77 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,353 göst.