0 oy
316 göst.
Diğer kategorisinde (1,062 puan) tarafından
Ben çok takıyorum ya sürekli bunu düşünüyorum o yüzden hiç rahat yaşayamıyorum hep acaba ne düşünüyorlar benim hakkımda dalga mı geçiyorlar dedikodumu yapıyorlar acıyorlarmı bana falan hep böyleyim ben......

Not

Linçlere açığım çıkın çıkın gelin

23 Cevaplar

+3 oy
(6,232 puan) tarafından
Asla takmam var ya asla umursamaz değer verdiğim bir insan söylerse bana onu umursarım ve Hata yaptıysam da düzeltmeye çalışırım Ama onun dışında hiç kimsenin söylediğini takmam umurumda olmaz arkamda konuşan arkamda kalır
tarafından
Helallll beeeeeeee✨
(6,232 puan) tarafından
Sen de kimsenin ne dediğini takma dinleme Hayat böyle daha güzel bebeğim
-Reklam-
+2 oy
(319 puan) tarafından
Herkese verilecek bir cevabım olduğu için pek takılmıyorum açıkçası
(1,062 puan) tarafından
Keşke öyle olabilsem
+1 oy
tarafından
Asla duymazdan görmezden gelirim hep bence dogrusuda bu kafamı yormaya dəyməz boş-boşuna 
(1,062 puan) tarafından
Keşke öyle olabilsem
+1 oy
tarafından

Şimdi linç yerim ama benim bı lafım vardır eşimde kızar arada 

GERİMDEN KONUŞAN GERİMİ YESİN 

YANİ TÜRKÇE Sİ ARKAMDAN KONUŞAN G*TUMU YESİN 

ZAMANLA ALIŞIYORSUN CNM VE TAKMIYORSUN KİM BE DEMİS NE KONUŞMUŞ NE YAPIYOR KİM NERDE KİMİNLE GRAM TAKILMIYORUM RELAX 
(1,062 puan) tarafından
Alışamıyorum 30 yaşındayım. 15 yaşından beri böyleyim
tarafından
Yanlış anlama ama tedavi olmayı denedinmi bende öyleydim psikiyatri ve psikolok desteği aldım özellikle kızımı kaybettikten sonra ondan sonra böyle oldum birinin akrabalar dan ölüm haberi bile alsam iyi ölmüş işte Allah affetsin diyip yoluma bakıyorum
(1,062 puan) tarafından
Canım benim durumum çok karışık nasıl anlatsam bilemedim. Hem talihsiz şeyler yaşadım hem hata yaptım hatamdan geri dönmeyi gözüm kesmedi. İşte şuan da bu yüzden insanların ne düşündüğünü aşırı umursuyorum. Tedavi olmak isterim ama hatalarımla yüzleşmekten korkuyorum çünkü sonucunda çok önemli kararlar almam gerekebilir. Tabiki ölümden başka herşeyin çaresi var rabbim sizede sabırlık versin ama elimde değil. Bu şekilde yaşamak da ızdırap gibi.
tarafından
Rabbim yardımcın olsun cnm
+1 oy
(1,973 puan) tarafından
Ben de aynı senin gibiyim. Nasipse bi şurdan taşınalım inşallah psikoloğuma devam edeceğim. Kendi başıma yapamıyorum,aşamıyorum.
(1,062 puan) tarafından
Bişey yaşadınız mı peki
(1,973 puan) tarafından
Hem de ne şeyler. Misal bugün tamamen ipleri kopardık
(1,062 puan) tarafından
Rabbim güzel şeyler nasip etsin bundan sonra.
(1,973 puan) tarafından
Aminnnn hepimize inşallah
+1 oy
(8,349 puan) tarafından
Umrumda değil kimin ne düşündüğü ☺️☺️
+1 oy
(1,057 puan) tarafından
Bende biraz takıyorum sonra kendi kendime sinirleniyorum niye böyle düşünüyorum diye ne demişler padişahın arkasından da konuşulur takma boşver 
+1 oy
(898 puan) tarafından
Bende öyleyim aslında o an ağzımıza geleni saymadığı mız ıcın öyle kafaya takıyoruz içimize atıyoruz çünkü
+1 oy
(2,307 puan) tarafından
Yok abi önceden takyrdm şimdi kimse umrumda değil 
+1 oy
(3,097 puan) tarafından
Herkes biraz takılıyordur illaki önemli olan üstünde durmamak kin tutmamak kendin için yani ben öyle yapıyorum kolay kolay kin tutmam o kadar sallamam insanları 
+1 oy
tarafından
Öyle birşey olsa da haddımı bildiririm insana düşünüp durmam 
+1 oy
(3,098 puan) tarafından
Herkes azcık da olsa da takar etkilenir sinirlenmek bile bir tepki insanız işte yapimizda var ama her insana göre dozu değişir kimi çok takar kimi az takar kimi yok sayar
+1 oy
(3,392 puan) tarafından
Profesyonel yardım alın hayat kalitenizi düşürüyorsa. 

Ömür boyu böyle yaşanmaz ki. 

Herkes herkes hakkında iyi kötü bi yorumda bulunur. 

Yoldan geçen birine bile olumlu ya da olumsuz bişey deniyor. Sadece kendinizi ciddiye alın. 

Hem o kadar çok şey var ki yapmamız gereken. Çocuklar, ev derken bişey düşünmeye vaktimiz yok ki. 
(3,392 puan) tarafından
Evet tek sebep buysa bence hiç geciktirmeyin gidin.
Bi süre sonra hakkınızda konuşulmadığı halde sırf siz öyle düşünüyorsunuz diye konuştu zannedersiniz. Farklı sorunlara neden olabilir.
Hemen bi randevu oluşturun.
Biz kendimize bakmazsak kimse bakmaz.
(1,062 puan) tarafından
Bu bende ergenliğimden beri var bi olay yaşamıştım yaşadığım çevrede duyulmuştu bu yüzden akran zorbalığına da maruz kaldım şimdi napsam da bu benim hakkımda ne konuşuyolar düşüncesi gitmiyor
(3,392 puan) tarafından
Bi travmanız olmasa zaten bu kadar ileri gitmezdi bu fikir. Bu durum köklü bir duygu sizde. Burdan bizimle ya da komşunun bir büyüğün demesiyle iyileşemez.

Hem doktora gidin daha fazla geç olmadan. Hem de esmaları araştırın. Kendinizi tedavi edin. Size ihtiyacı olan çocuklarınız vardır.
(1,062 puan) tarafından
Neleri araştırayım yanlış olmuş heralde anlamadım
(3,392 puan) tarafından
Allahın isimlerini demek istedim. Her isim farklı bi  şekilde iyi geliyor
+1 oy
(1,533 puan) tarafından

Hiç umrumda olmuyor valla :D biri laf dokundurmaya mi calisiyor kendince benim lafım ondan önce dokunuyor 

+1 oy
(3,826 puan) tarafından

Bu çok zor olur ya bir komşum da bu şekilde empati yaptım ve gerçekten bununla yasamak çok zor.  Ben önceden düşünürdüm birini kırdım mı yanlış anladı mı kendimi açıklama çabası vs ama sonra bıraktım onu çünkü beni tanıyan bilen ne demek istediğimi zaten bilir diye düşündüm.  Ve artık kim ne düşünürse düşünsün beni tanıyan zaten yanımda olur , olmayan da tanımıyor demektir ve güle güle :)

+1 oy
(3,417 puan) tarafından
Bu ben dün annem kayinvalidem vardi gün icin borek sardık evi temizledik gül boregim 20 tane cıktı iki tane yufka almistim 1 tanesi cok bayatmis onu da kalem böregı yaptık ispanak bitti yufka kaldi 24 tane de o cıkti maydonoz vardi onuda sardik 16 tane oyle cikti boyle ver dedi annem olmaz dedim lafımı yaparlar dedim 30 kisilik olmasi lazım cunku gecen sefer gunde esim meyveyi az almis bende hepsini kestim dilim dilim koydum kimbilir arkamdan ne dediler diye dusundum ben kafama cok takiyorum bu dedikodu yuzunde universite yakin arkadas dediklerim sınifa düsman etmisler beni hepsi mezun olurken biz seni böyle bilmiyorduk hakkinı helal et dedi ondan kimseye laf vermek istemiyorum  
+1 oy
(275 puan) tarafından
Aynı ben snaki bizi cennete götürecekler niye takıyoruz anlamıyorum ki 
+1 oy
(10,385 puan) tarafından
Umurumda olmaz. Ötede vızıldasınlar
+1 oy
(5,240 puan) tarafından
Çok önceden öyleydim sonra öyle bir noktaya geldim ki resmen taşmışım artk çokta totomda yani kimene herkes kendi hayatında bir *** olsunda önce sonra sıra başkasına gelsin acilen toparlak silkelen vu senin elinde 
(1,062 puan) tarafından
Çok haklısın
0 oy
(13,161 puan) tarafından
Hiç takmıyorum benimle ilgili kötü düşünen kendini sorgulasın :) soğuk bulunurum mesafeli hatta suratsız diyende var ama aslında gayet sevgi dolu bir insanım sadece utangaçlık var herkesle hemen samimi olamıyorum napabilirim yani güler yüzlüyüm aslında bence ama herkese gülücük dağıtmıyorum hak edene kadar var 
(1,062 puan) tarafından
Bende soğuk biriyim ya kimseyle mıç mıç olamıyorum bana da kimse yanaşamıyo

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 180 göst.
7 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Deryaa24 (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 270 göst.
23 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 476 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Havin06 (2,110 puan) tarafından soruldu