0 oy
846 göst.
Aile kategorisinde (909 puan) tarafından
Hep çok seviyor beni gözlerinden bile belli yani bu hayatta kiramayacagi üzmek istemeyeceği ilk insanlardan biriyim galiba kızdan hemen üzülüyor uyuyamiyor ben de onu çok seviyorum ama işte adam çok ama çok çekiyor benden üç yıldır evliyiz zavallı bir pazar dışarıya çıkamadı tek başına :) bugün diyor bu pazar disari dikacam diyorum ki tabi tabi üç yıldır her pazar dışarıya çıkıyorsun zaten :) alırız bebeği bir Eminönü türü yaparız :)))) yine biz zavallı eşim bazen aciyorum ama ne yapalım ben de böyle bir insanım 

23 Cevaplar

+14 oy
tarafından

Nedir bu ?

Günah mı çıkarıyorsun? 
tarafından
Laf olsun torba dolsun işte: ))) ağzına sağlık serçe
tarafından
Valla boğazımda kalan lafa tercüman olmussun serce helal olsun
(909 puan) tarafından
He papaz da geldiğine göre günah çıkarma merasimi başlasın tövbe tövbe unutmus birileri biz Müslümanız a böyle şeyin şakası yapılır mı hiç
(2,241 puan) tarafından
hahahahaha:)))))) +++
tarafından
Sni ck iyi anlıyorum  güzel cvp ++++++ :D
-Reklam-
+2 oy
(6,360 puan) tarafından
Benim eşimde ilgilidir sevgisini gösterir iltifat eder yeri geldia ailesini karşısına aldı ama arkadaşlarıyla vakit geçirmeye de hakkı var insan sıkılır ilk zamanlar bende çok dert ederdim gitmesin etmesin diye ama herşeyde bir yere kadar tamamen salmıyorum ama arada bi çıkmasına da ses etmem kimse kimsenin kölesi değil haa ama şu vardıe bi yere gider ya da sen gidersin karşılıklı olarak birbirinizin nerede olduğunuzu bilmesine hakkınz vardr
+1 oy
(3,446 puan) tarafından

Bacım bu kadar kocadan çeken varken sen kaç burdan kaç :D

(909 puan) tarafından
Ama o zaman kocam artık dertlerini yazsın burayaa oooo dersiniz zavallı boşa bu kadını kurtul :))
+1 oy
tarafından
O kadarı da fazla be bırak adam Bi nefes alsın kız 
(909 puan) tarafından
Ya diyorum ki bir bobin olsun tenise git ne bileyim maça git denize git kahveye gitme arkadaşlarınla denize git arkadaşları da boş insanlar zavallı gecenlerde arkadaşlarına denize gidelim demiş kimse gelmeyince hevesi kursağında kaldı
+1 oy
tarafından
Kiz bu neydi şimdi, günlügüne yazar gibi buraya yazmissin ahahahhs :D 
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Anlamadım ki birşey:)
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Sana değer veriyor ne güzel, birak arladaşlarıyla zaman gecirsin günah
0 oy
tarafından
Adami sal yoksa bi ara çok pis patlar :D ahsgs

Eşim de beni dinler çektirmek degil asla yapmam öyle bişey ama genelde benim sözüm geçer tabiki adami sık bogaz da yapmam.. 
(909 puan) tarafından
Kız patlasa kaç yazar bana sökmuyor ki şeker gibi adam beni hep o simartti ben böyle bir insan değildim şımarık çocuk gibi sofradan küsüp kalktigim çok oldu hep o suçlu hep
tarafından
Ayyy valla yazık ozaman adama sana yapilsa çok mu güzel olurdu merak ettim açikcasi :)
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Oldu o zaman 
0 oy
tarafından

Tamam anladım...

0 oy
(12,510 puan) tarafından

Bu kadar sıkmakta iyi değil sabreder sabreder patlar dikkat et :D her sey dozunda güzel :) 

(909 puan) tarafından
Bundan sonra her pazar çıksın gezsin yazık vallaha ben de acıdım
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Bnm esimde cok anlayışlı ilgili saolsun ama bn onu hiç sıkmıyorum bunaltmiyorum gezmek istediğinde git diyorum arkadaşına kalmaya gider gezerler hic rahatsiz etmem kafeye gider bnce bole olmasi gerekiyor hersey karsilikli
(909 puan) tarafından
Ben bekarken bile kafeye gitmezdim ki hiç sevmem eşimle hiç dışarıda kahvaltıya gitmedim kafeye de ama çok şık restorantlaraa çok gittik birlikte :)
(2,849 puan) tarafından
Bn esimi sıkmam ne kadr sıkarsan erkek o kadar bıkar ve kacar
(909 puan) tarafından
Sekiz yıldır alışmıştır canım:))
(2,849 puan) tarafından
Yazık adama kiz biraz sal rahat bırak
0 oy
(7,912 puan) tarafından
Nasıl kiyiyorsun ona benim eşim dün cips çekirdek vs aldı film seçti indirdi tam izleyecez diyorum aşkım benim bu gece hiç film izleme isteğim yok dışarı çıksam olur mu bu akşam kiyamdim tmm çık dedim nasıl istersen öyle olsun dedim bide benim sık sık cikiyo 
(909 puan) tarafından
Vışşş sen bana uymamak:)))
0 oy
(125 puan) tarafından
Öyle ölmez bumbee at füze ..:)) kız adamdan ne istiyon Delirtmek mi?;-))
0 oy
tarafından

Ne desem bilemedim :ermm:

0 oy
tarafından
Allah daim etsin ama bu tarz şeylerin her yerde söylenmesine karşıyım. Hem aile saatiniz içinde yaşandığında güzel olur hemde burda neler okuyoruz eşinden ilgi görmeyen sevgisine ihtiyaç duyan.. bu biraz nispet gibi olmuş. Yapmayın sevginizi içinizde yaşayın 
0 oy
(48,490 puan) tarafından
Allah huzurunuzu bozmasin canim alismis herkes sıkan kocaya tuhaf gelmis ☺️☺️ esinde halinden memnunsa sorun yok ☺️
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Sen gene cok sıkma da yuları da bırakma kız =)) 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Bu saltanat hep böyle sürmez bacım,  zaman gelecek adam yeter diyecek. Bu şekilde ya kendinden soğutursun, ya da tam tersine bir hayatın olur.  Onlar bizim eşimiz, kölemiz değil. Evliyiz diye her an yan yana olmak zorunda da değiliz. Sosyallesmeye bak. Asosyal kaldıkça bu huyun git gide daha da değişik bir hal alır . 
(909 puan) tarafından
Ben a sosyaliz yazmadim ki onu da nereden çıkardın canım benden daha sosyal olamaz bir insan eşim de çok sosyaldir birlikte çok sosyaliz :)
(7,118 puan) tarafından
Birlikte birşeyler yapmaktan bahsetmedim ben. Mesela arkadaşlarınla buluşup kahve içip, yemek yiyebilirsin. Birlikte plan yapip sosyal aktiviteler yapabilirsiniz. Esinle zaten bir hayatınız olmalı o ayrı.
(909 puan) tarafından
Bu sene oglusumuz da var mevcudumuz daha da genişledi canım :)
0 oy
(271 puan) tarafından
Bizde de durum aynı canim 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 597 göst.
29 Ocak 2020 Aile kategorisinde ꧁❦✳GüLbahaR✳❦꧂ (3,617 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 228 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (756 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 580 göst.