0 oy
1,343 göst.
Aile kategorisinde (307 puan) tarafından
Dün hastaneye gittim ben. Eltimin 4 günlük bebeği var kulak testine getirmişler tesadüfen karşılaştık kaynım da işiniz bitince arayın sizide eve bırakayım dedi. Öyle çok samimi değilim onunla ben sustum eşim tamm dedi. Kaynım eşini çocuklarını eve bırakıp gelmiş. 5 çocuğu var 12 yılık evli en küçük çocuğu bir haftalık bile değil. Bizi aldı hastaneden. Telefon geldi gülerek konuşuyor du. Biz anlamaya lim diye aga maga diyor du ama kızın sesi geliyordu.kiz yavaş sür dedi oda merak etme yengem araçta hamile istesem de hız yapamam dedi. Erkek olsa yengem hamile demezdi.kizi arabaya almış evine kadar götürmüş. Kıza bizdeki ne cesaret ya baban görseydi  babanın çıktığı o ev kimin felan filan konuştu bizi hastaneden aldı eve kadar konuştu emrin olur felan dedi. Beliki yine buluşmak istedi kız. Evde 5 çocuğuna bakıp ona namusuyla karılık eden kadını. Telefonda kahkaha atıp evli adamla fingirdeyen kadına tercih ediyor. Daha öncede eşim dedi gül felan almış kıza karısına eziyet eden adam başka kadınlara gül alıyor. Ben inanmamıştım eşim anlattığında kızı seviyor mus evlenecek miş. Bende bilerek eşime sevgilim var havası veriyor sanıyor dum. Şimdi ben eltimi kırmadan onu nasıl uyarayım. daha önce bekar kaynım da görmüş yengesine demiş eltim bekar kaynima bana kanıtla gel demiş bana resim mesaj numara birşey getir sana öyle inanırım demiş. Ben direk anlatsam ya gidip adımı verse görmüş diye. Ya banada kanıt getir dese.susmayi çok denedim susamiyorum aynı şey benimde başıma gele bilir.esim karışma boşver diyor ama içim susmayı kabulenemiyor.ona nasıl kırmadan çaktırmadan gözünü aça bilirim 

39 Cevaplar

+11 oy
(15,144 puan) tarafından
Gözü açılacak olsa kendi bulmaya çalışırdı kanıtı.  5 çocukla boşanmaz o kadın . Senin yerinde olsam tek laf etmem. Bilmiyo gibi yaparım. Üstelik bebek emziriyo. Hem de lohusa. Sütü kesilse sebep olursun. Bı de sizin yanınızda bu kadar ayan beyan konuşan bir mal değneği eminim ki karısını da pek umursamiyordur. Karısını suphelendirecek pek çok sebep sunuyodur ona. Velhasıl kelam karısı görmek istese görurdu
(307 puan) tarafından
Kız çok sert biri sinirli asabi küfür baz ben 14 yıldır evliyim düşün kaç yıl aynı evde yaşadık  bakardı evlendi yine aynı evde yaşadık. Ben halen onla samimi değilim konuşursa cvp veririm merhaba merhaba odur. Karısına da kötü davranıyor eşim onun abisi eşime evleneceğim ayrı ev açacak eltim müdahale edip ayırdı ayırdı yoksa cidiye doğru gidiyor lar
(15,144 puan) tarafından
Pislik. Allah ıslah etsin hidayet versin
(1,634 puan) tarafından
Ah ah sana kötü davranan insan dan neden 5 çocuk belki de kadın biliyordur die düşünüyorum ben
(15,144 puan) tarafından
Başkası soylrmis kanıt getir yoksa inanmam demiş. Bu bildiğini ya da bilse bile umursamayacagini gosterir
-Reklam-
+2 oy
(2,702 puan) tarafından

Kimsenin etlisine sütlüsüne karışma derim suçlu gene sen olursun 

(3,466 puan) tarafından
E zaten adam ayrılacakmış eltinden bırak kendisi söylesin
(2,702 puan) tarafından
Yani bencede semantin şimdi kendisi söylese olaylar farklı boyuta ulaşır çok gördük burda malum
(307 puan) tarafından
Kız ne ayrılması adam gidip başka ev açacak
(2,702 puan) tarafından
Off çok kötü yemin ediyorum yaa içim burkuldu
(601 puan) tarafından
Bosanmadan nasil evlencek Allah askina ya.eltinin nikahi var sonucta he metreslik yapip or..pu olcaksa ki hayatim boyunca beddua etmedim sevmem ama tek beddua ettigim kisi tayfasi bu evlilere yazan orosp.lar cehennemde yansin pislikler bide buna karsilik verenler tabi.ayri ev acsin birak kadininda elinde kozu olur belgeler eve girip cikarken resimler merdivenlerde bekler kapidan girerken kadina resimlerini ceker cokta guzel olur donuna kdarda alir
+2 oy
(7,228 puan) tarafından
Bu kadar açıktan yapıyor herkese söylüyorsa bence eltinde biliyor bilmemezlikten geliyor gibi
(307 puan) tarafından
Sanmıyorum bilse direk kıyamet koparır
+2 oy
(435 puan) tarafından
Lohusa kadın bence bir müddet sus yani bilemiyorum sütü filan kesilir mi çok kararsız kaldim
(307 puan) tarafından
Oda vsr bak
(478 puan) tarafından
Kesinlikle sütü kesilebilir sakın söyleme.  Yazık annenin sinir stres hem bebeğe geçer. Sütü de giderse yazık olur
+1 oy
(3,333 puan) tarafından
Yaa belki haberi vardir 5 cocukla nereye sigacak. Bilir bilmezden gelir bazıları. Bosver karisma  herkes kendi kocasının arkasina dussun. Onlar iyi olur sen kötü olursun
(307 puan) tarafından
Evlenmek istiyorum demiş şimdi eltim müdahale etti ayırdı ayırdı yoksa cidiye doğru gidiyor lar
(3,333 puan) tarafından
Sen bilirsin ben karismazdim
+1 oy
(6,209 puan) tarafından
Kocan biliyor evleneceğim demiş bekar Kaynın da biliyor gelmiş söylemiş de arada sen kötü olursun belki affeder kuma bile kabul eder Belki bana Kanıt getir dediğine göre hiç kendini kötü etmeye değmez
(307 puan) tarafından
İşte içim rahat değil ki  susunca da
+1 oy
(61 puan) tarafından
Canım yeni doğum yapmış eltin sütü kesilir lohusalik depresyonuna girer ne biliyim şimdi şöyle bana dokunmayan yılan bin yaşasın hesabı kim ne yaparsa yapsın bananeede deme şahsen senin yerinde ben olsam havada karada olsam da söylerim çünkü bana yapılmasını istemediğim bir şeyi başkasına yapamam birisi senin eşinin aldattığını söylemese  senden saklasa mesela sen ne yaparsın  öyle düşün söylemen tarafıyım şu 40 ini çıkarsın iyileşsin söyle 
(307 puan) tarafından
Valla çok üzülüyorum bir kadın olarak susmam mümkün değil zaten kırkı çıkana kadar bekleyeceğim
(61 puan) tarafından
Bekle zamanı gelince söyle evli kalacaksa da kalmayacaksada kendi bilir belki burnunu sürterek yola getirir ortada 5 de çocuk var
(1,119 puan) tarafından
40 a kadar değil tabiki sütü kesilirse o çocuğun vebali ne olcak:(
+1 oy
tarafından
Eltin 5 çocuk napicakmis hicmi korunmams
(307 puan) tarafından
Kaynım istiyor çocuk doğru dürüst bakmıyor da çocuklarına
+1 oy
(73 puan) tarafından
Ben olsam söylerim hiç olmasa uyari yaoarim sonra uzulecegine şimdi uzulsun derim
(307 puan) tarafından
Kırkı çıkana kadar bekleyeceğim
+1 oy
(1,911 puan) tarafından
Çok riskli birşey kanıt olmadan söylersen bu sefer eltin kocama iftira atıyorda diyebilir. Belkide biliyordur ama susmak zorunda kaliyordur. Eşine söyledin mi peki eltine soylecegini. Ben senin yerinde olsam sahte hesap açar instagramda söylerdim 
(307 puan) tarafından
Kız benim eşim evin en büyüğü ben gelin geldiğim de o bakardı aynı evde yaşadık evlendi yine aynı evde yaşadık.benim onla hiçbir muhabbet im samimiyetim yok sert asabi biri eltimin vatsabi bile yok izin vermiyor kaldı ki istegram kullansın. Eşime söyledim eşim karışma dedi boşver dedi.ama bunları bile bile susmak zoruma gidiyor eltim müdahale etti ayırdı ayırdı yoksa cidiye doğru gidiyor lar
(1,911 puan) tarafından
Hmm eşin sus demiş başına iş alma bu sefer. Tamam söylemek iyi olur ama işte elinde kanıt felan yok eltine iyilik yapıyım derken sen kötü olma
+1 oy
(28 puan) tarafından
Yaa madem evlenecek ******** ne diye bir çocuk daha yapmış aman Yarabbim ya 5 çocuk bidr
(307 puan) tarafından
Eltim ağlıyor du bu son çocukta çocuk isteyen kaynım ve doğru dürüst bakmıyor da çocuklarına inan bu küçüğü de 3 yaş olsun  veya 3 yaş bile olmadan yine hamile bırakır kadını
+1 oy
(566 puan) tarafından
Hiç karışma bacım aynı şey başıma geldi beni almaya geldi telefonda kızla konuştu eve varana kadar eside aldatildigini bildiği halde ben onu uyarınca üstüme atilmadik iftira hakaret kalmadı adım kocasına kız ayarlamisa kadar çıktı uzak dur
(307 puan) tarafından
Yaa cidden mi
(566 puan) tarafından
Kaynanam bı aradı sen nasıl evli oğluma kız ayarlarsin utanmiyonmu filan noluyo ya dedim kim dedi kimden çıktı söylemedi defalarca eltim gorumcelere kızlarla konuşuyor diye dert yakiniyodu erkek adam kurcalama sanane diye üstüne tersliyorlardi onu ben uyarınca başıma gelmeyen kalmadı
(307 puan) tarafından
Kötü olmuş
+1 oy
(478 puan) tarafından
Yuvanın yıkılmasına l sen sebep olma bosver . Hem en son kötü olan sen olursun . Kocan ve kardeşi küsebilir. Allaha havale et . Allah bi şekilde kadının önüne çıkarır. Kimsenin yanına kar kalmaz .
+1 oy
(3,079 puan) tarafından
Karışma canım bence sen kötü olursun. Hem adam 5 çocuğu bırakıp nereye boşanıyor öyle kolay değil boşanmak 
(307 puan) tarafından
Kız ne boşanması ayrı ev açacak kadına
(3,079 puan) tarafından
Canım illaki haberi vardır ben sana diyim hiç dillendirip kötü olma kadın zaten yeni doğum yapmış boşver bence.
+1 oy
(394 puan) tarafından
Kaynın söyledginde ona kanıt getir demek yerine kndi bi çabayabilirdi ögrenmek için. Demekki görmek istemiyor. Bde 5 çocukla çok zor nereye gidecek. Bde yeni dogum yapmış.. Bn senin yerinde olsam söylemem karışmam
+1 oy
(129 puan) tarafından
Valla bacim hiç karişma sonra çekemeyen haset iftiracı konumuna sen düşersin onlar tatli olur
(307 puan) tarafından
Kız ama bilip susmak zoruma gidiyor bende kadınım benim de kızlarım bacilarim var
(129 puan) tarafından
Bacim insanin zoruna gider tabi ama söylesene yalanci durumuna seni koyarlar
+1 oy
(8,858 puan) tarafından
Biraz bekle bence daha yeni doğum yapmış kadın. Pi.slik ******** adam da beş tane çocuğu niye yapmış madem başka karilarla gezip tozuyosa. Nefret ediyorum böyle insanlardan
+1 oy
(736 puan) tarafından
Bkylebi durumla kinse karismaj istemez ama anlattiklarindan karisinin kör sagir olup umursamazdan geldigini anladim.

Kim ona iftira atacamta kanit istiyo cok sacma 5 cocukta bu adama cok yani cok yanlis buldum ben ikisininde davranisini 
+1 oy
(353 puan) tarafından
soyleme kesinlikle soyleme
+1 oy
(21 puan) tarafından
Kim olursa olsun eşine söylerim. Kendisi yaparken ailesini zaten silmiştir. Daha çok ***** yerine koyulmasına izin vermem. Bu şahsi fikrim he inanır inanamaz kendine kalmış bişey ben üzerime düşeni yaparım. Benim eşim yapsa bilip söylemeseler onlarıda silerim. 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,191 göst.
0 oy
35 cevap 1,368 göst.
26 Haziran 2021 Aile kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 586 göst.
14 Şubat 2024 Aile kategorisinde Narin Can (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 744 göst.

378,960 soru