0 oy
1,350 göst.
Aile kategorisinde (317 puan) tarafından
Dün hastaneye gittim ben. Eltimin 4 günlük bebeği var kulak testine getirmişler tesadüfen karşılaştık kaynım da işiniz bitince arayın sizide eve bırakayım dedi. Öyle çok samimi değilim onunla ben sustum eşim tamm dedi. Kaynım eşini çocuklarını eve bırakıp gelmiş. 5 çocuğu var 12 yılık evli en küçük çocuğu bir haftalık bile değil. Bizi aldı hastaneden. Telefon geldi gülerek konuşuyor du. Biz anlamaya lim diye aga maga diyor du ama kızın sesi geliyordu.kiz yavaş sür dedi oda merak etme yengem araçta hamile istesem de hız yapamam dedi. Erkek olsa yengem hamile demezdi.kizi arabaya almış evine kadar götürmüş. Kıza bizdeki ne cesaret ya baban görseydi  babanın çıktığı o ev kimin felan filan konuştu bizi hastaneden aldı eve kadar konuştu emrin olur felan dedi. Beliki yine buluşmak istedi kız. Evde 5 çocuğuna bakıp ona namusuyla karılık eden kadını. Telefonda kahkaha atıp evli adamla fingirdeyen kadına tercih ediyor. Daha öncede eşim dedi gül felan almış kıza karısına eziyet eden adam başka kadınlara gül alıyor. Ben inanmamıştım eşim anlattığında kızı seviyor mus evlenecek miş. Bende bilerek eşime sevgilim var havası veriyor sanıyor dum. Şimdi ben eltimi kırmadan onu nasıl uyarayım. daha önce bekar kaynım da görmüş yengesine demiş eltim bekar kaynima bana kanıtla gel demiş bana resim mesaj numara birşey getir sana öyle inanırım demiş. Ben direk anlatsam ya gidip adımı verse görmüş diye. Ya banada kanıt getir dese.susmayi çok denedim susamiyorum aynı şey benimde başıma gele bilir.esim karışma boşver diyor ama içim susmayı kabulenemiyor.ona nasıl kırmadan çaktırmadan gözünü aça bilirim 

39 Cevaplar

+1 oy
(1,096 puan) tarafından
Adı üstünde elti ben olsam karışmam insan oğluna iyilik yaramaz bacım rabbim kaynina hidayet versin hiç bir kadın böyle aşağılık bir durumu hak etmez ama bana kalırsa karışmamalisin
-Reklam-
+1 oy
(865 puan) tarafından
Hiç karışma. Tek bilen sen değilsin sonuçta.

Senin başın ağrır.
+1 oy
(7,149 puan) tarafından
Bacım bırak bulaşma adamın kendi kardeşi soyluyo abim seni aldatiyo diye ona bile inanmayıp kanıt istiyo kadın bırak ailesi bişey yapmiyosa swn de süs otur eltin 5 çocukla napsin bi de tersi var bu işin eltin sen niye karıştım yuvamı yıktın diyebilir 
+1 oy
(334 puan) tarafından
Şu anda yeni doğum yapmış, bi süre söylemeyin bebeğin annesine çok ihtiyacı var annesinin üzgün olduğunu hissetmesin, biraz büyüyünce söyleyin 
0 oy
(10 puan) tarafından
Senin başına böyle birşey gelseydi ve senden saklansaydı hoş olurmuydu. Kesin aldatıyorsa kanıt olarak telefon dökümanina bakması yeterli bir elti olarak ben söylemezdim acikcasi kaynanamı araya sokardim ☺️ çocuklar var ortada 
(790 puan) tarafından
Büyük ihtimalle kayınvalidenin haberi vardır en azından erkekler annesine çıtlatmıştır durumu bazı kadınlar erkeğin elinin kiri felan diyor  yada geline baskı yapıyor bak yerine gelecek insan çok düzgün davran 5 çocukla kşmsede almaz seni evine diye dayatmada yapabiliyor ben gelinine bak bana ve aileme iyi davranacaksın yoksa oğluma 16 lık kız olan kız alırım diyenide gördüm
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Valla ben karışmam daha önce kardeşi söylemiş delil getir ne demek kardeşi yani söyleyen insan acaba mı demez madem kötü eşi niye 5 çocuk eminim eltinde farkında ve susuyo ben de  konuşmam asla da karışmam 
0 oy
(1,161 puan) tarafından
4 günlük bebeği olan birini bunu asla söylemem, sütü kesilirse o el kadar bebeğin vebalini odeyemezsin, süs bence bacım 
0 oy
tarafından
Kaynın söylemiş kanıt getir vs demiş bence eltşn de biliyor anlıyor ama salağa yatıyor. Bence karışma boşver
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Hayatta karışmam 
0 oy
(3,038 puan) tarafından
Bencede bilmeye hakkı var bir kadın olarak ama yeni dogum yapmış beklemelisin şuan hiç zamanı değil diye düşünüyorum.Birde kocası bu kadar gözü disardaysa eltin çoktan birseylerin değiştiğini fark etmistir aslında neden kaynindan kanıt istedi istenmeyen gelin mi o ailede? 
(317 puan) tarafından
Aksine kaynanamın göz bebeği
0 oy
(830 puan) tarafından
Bence hiç karışma. Kaynı yani kocasinin kardeşi söylemiş ona inanmamış sana mı inanacak yada inanmamayı terhic etmiş. Söylesende bir şey değişmez kabul edip susar sen kötü olursun ve hem eltinle hem de kayninla muhabbeti kes derim senin huzurun bozulur. 
0 oy
(601 puan) tarafından
Bencede hic karisma kotu olan sen olursun evet haklisin icin rahat etmiyordur ama sonucta daha once kulagina bi duyum gelmis bekar kaynin soylemis ama o anlamazdan gormezden geliyo.Allah gostermesin bugun benim basima gelse biri bana soylese adami gozlemlerim nefes aldirmam telefonunda sifre vs varsa kaldirtirim kisacasi suphe dustuyse icime agzina si...arim afedersin..bu kurt bi jere dusmesin insanin icine.ama eltin salaga yatiyorsa onu bilmem kendince diyordur cocuklarla nabarim ben diye adamda ne b.k yerse yiyo
0 oy
(2,245 puan) tarafından
Bence karışma herşey olur biter eltin çocukları için mecbur affeder sen kalırsın arada 

Bende eltimin başına benzer şeyler geldi bildiklerimi asla anlatmadım kocasının telefonunda kendi yakaladı bir iki gün kötü oldular çocuklar için affetti iyiki ben söylemedim diyorum hep
0 oy
(1,705 puan) tarafından
Hiç karışma derim demişler kanıt istemiş bir kadına şüphe bile yeterken neden kardeşi aldatıyor diye yalan desin dese bile insan o şüpheyle yakalardı zaten görmek istese gormeyene herşey boş suçlu olursun vicdan yapma sana biri gelip uyarsa kanıt getirmi dersin yani arkasini aramayacakmısın 
0 oy
(764 puan) tarafından

Ben o mahlukatin karakterine tüküreyim evdeki kadın cagiza kedi gibi doğur disardakine de gülüm canım. 

Ay bilmiyorum yeni doğum yapmış ya kıyamadım kadına o lohusa haliyle duyarsa yıkılır. Minik bebeği var bilmiyorum ya içinden çıkılmaz bir hal.
Ama o gereksiz belli ki karısından korkmuyor korkuyor olsa gizli yapardi söylesen de birşey değişeceğini sanmıyorum 
0 oy
(1,119 puan) tarafından
Ben olsam karışmazdım yarın öbür gün barışır olan sana olur.
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Boşver Derim

Başkasına inanmayan kanıt isteyen sende de aynısını ister
0 oy
(2,725 puan) tarafından
Benim kaynımda aldatıyor ama ben karışmıyorum birşey söylemiyorum. Bilmiyor gibi davranıyorum. Birşey desem onlar gene iyi olurlar kötü olan ben olurum. Karışmamak en iyisi. Sizin yanınızda bile Bu kadar rahat takılıyor ise bu adam karısının da şüphe edip göz yumduğunu düşünüyorum. Bir sürü çocuk var ortada bırakacağınıda düşünmüyorum. Olduda bıraktı diyelim suçlu sen olursun 
0 oy
tarafından
Hiçte karışma kimin ne hali varsa görsün çünkü soylesen ne olacak siz uyaracaksiniz kanıt isteyecek sacmaliga bak senin başın yanar ortada sen kalırsın benden soylemesi belki de 5 çocuğum var diye katlanacak yine sen kalacaksin ortalıkta böyle şeyler kafa agritir bosver kendi takip etsin bulsun 

Benim kaynimda aldatıyor eltimi telefonda uygulamalara kadar şifre var karisina soylemiyor yanında tiktokta geziniyor kadınların tayt giydiğine kadar konuşuyor bi kere arabayı almış akşam çıkmış evden o kadına gitmiş eşim dedi bana, eltim bilmiyor mu esek gibi biliyor birazda işine gelmiyor ben niye uyariyim basimimi agritiyim belki affedecek ortalıkta ben kalacağım demem o ki başıma gelir diye düşünmek yerine ortalıkta ben kalip kotu olabilirim diye düşün 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,195 göst.
0 oy
35 cevap 1,385 göst.
26 Haziran 2021 Aile kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 589 göst.
14 Şubat 2024 Aile kategorisinde Narin Can (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 753 göst.

380,952 soru