0 oy
478 göst.
Aile kategorisinde (105 puan) tarafından
Her gün ama her gün arar iki gün aramadı bende hayret ettim bugün aramış açar açmaz Napıyor beni arayıp sormayan gelinim diyor ay Allahım delircem 

15 Cevaplar

+1 oy
(2,062 puan) tarafından
Ne kadarlık evlisiniz ve tek gelin misiniz kızları vs var mı eşi hayatta mi
(2,062 puan) tarafından
Sanırım yakın bir bağ kurmaya çalışıyor. Bir iki telefona yanıt vermeyince ve mesafe girse Zamanla araya biraz azaltır. Ya da o aramadan ilk  siz arasanız belki biraz durulur
(16,490 puan) tarafından
Nazosss yaa gözüm seni arıyor nickinide hatirlamiodimmmm
Nasılsinnn
(2,062 puan) tarafından
İyi tatlı senden naber, dönmüşsün ne zaman döndün:)
(105 puan) tarafından
Yok sırf ne yaptığımızı merak ettiği için arayıp duruyor benim arama fırsat yok ki bende sürekli konuşmak istemiyorum
(16,490 puan) tarafından
8 gün oldu sanırım:)
İyiiim bnde kuzum
2.bebeyke geldim :)

Cem nasıl
-Reklam-
+1 oy
(7,189 puan) tarafından
Benim aramama fırsat vermiyorsun ki de gitsin 
+1 oy
(1,851 puan) tarafından
Srnde durmadan ara bak sonradan bıkıcak
+1 oy
(110 puan) tarafından
Sürekli konustugunuz için.  Ben önceden çok arardım daha da aramıyorum bi iki kere kayinpedeeim eşime  gelinim beni niye aramıyor demiş  bende sen benimkileri arıyonmu dedim. Aramıyorum artik
0 oy
(1,533 puan) tarafından

Sanırım ilgi bekliyor:D

0 oy
(3,348 puan) tarafından
Aynı benim kaynanam eşime hep der gelinim  beni aramaz aradigim  zamanda  direk hayırdır  der
0 oy
(256 puan) tarafından
Hiççç kafana takma aradığı zamanda hemen takk diya açma.saatler sonra dön meşgülüm işim vardı müsait değlidim de 
(105 puan) tarafından
Hep aynı şeyi yapıyorum ama anlamıyor
(256 puan) tarafından
Eşin ne diyor bu duruma
0 oy
(2,305 puan) tarafından
Aramam ben kaynanamı oda çok nadir arar ayda bir falan konuşuruz gayet yeterli bence seninkide abartmış 
0 oy
(301 puan) tarafından
Yeni evliyken bana böyle laflar söylerdi en sonda beni tehtit etti bende inat ettim aramadım 2 kerede büyük kavga ettik artık konuşmuyoruz çok şukur yakamdan düştü. Yeni evliyken Sabahın 6sında görüntülü arardı bende açmak istemezdim olay çıkarırdı. Günlük görüntülü konuşurduk ben artık konuşacak birşey bulamazdım. Evlenelim 2 buçuk yıl olacak iyiki kavga etmişim yoksa sürekli beni ezmeye calışacaktı beni hergün arayıp taciz edecekti kurtuldum çok şükür bana birşey diyemiyorlar
(94 puan) tarafından
Güzel konuşsalar biz 24 saat ararız ama sürekli laf sokuyorlar bu kaynanalar
0 oy
(12,947 puan) tarafından
Hiç umursama bence böyle böyle mesafeyi öğrensin daha dün konuştuk ya deseydin 
0 oy
(789 puan) tarafından
Her aradığında açmazsan her gün aramaz sıkılır bir süre sonra 
0 oy
tarafından
10 yıllık evliyim ayri eve çıkalı 7 ay oldu evlerin arasi yürüyerek 5dk hergun aramamı bekler baktı aramıyorum kendisi arar sesin çıkmıyor kayboldun der ve ayrı eve çıkacam dedim ya dünyanın rezilliği çıkaran kadin olur kendileri 
0 oy
(214 puan) tarafından
Benimkide deli gibi üst üste arardı acmayiverdim şimdi pek aramaz ben zaten aramam 
0 oy
(3,299 puan) tarafından
İstemeden gülümsedim :) 

Boşverin ya yaşlılar daima ilgi istiyor. Duymazdan gelin. 
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Benim kayinvalidem oyleydi kayinpederim de hergun konusmak isterlerdi hergun aramami beklerlerdi. Ben ki hic hoslanmam annemi bile hafta da 2-3 kez anca ararim. Neyse zamanla aramadigimi gorduler dolayli yoldan esime sikayetlendiler o da pek sevmiyo kendi annesini bile fazla aramiyo dedi. Bi kezde annemw sikayet etmis acik acik hic aramiyo diye annem de beni de hafta da 1 anca arar o sevmiyo huyu oyle demis. Sonra da bazi sorunlar oldu cok nadir ararim artik. Sadece onemli gunlerde,hastalik durumunda ya da bi yere falan gidilecekse o kadar.

İlgili sorular

+1 oy
35 cevap 611 göst.
10 Şubat 2024 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (2,073 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 186 göst.
4 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Gokceakbltt (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 590 göst.
29 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Kevser_apydn (1 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 261 göst.