0 oy
579 göst.
Aile kategorisinde (597 puan) tarafından
Kizlar ruhen cok kotu bir hamilelik geciriyorum... Hemen hemen hergun aglamakli, morali bozuk, kavgali vs. Vs. Vs. Bebegimi heo okuyorum onunla konusuyorum ama cok korkuyom bi rahatsizligi okusacak bu kavgalar, aglamalardan etkilenip diye. Tecrubeli anneler yazarsa sevinirim. Bu arada 22+0 haftaligiz

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim sabır versin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canim o kadar sters aglamak kavga bebek icin iyi degildir kafaya takmiycan hic bişeyi 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Stres yapma canim iyi dgl
0 oy
(165 puan) tarafından
Daha öncede öyle miydi peki hamilelikten önce
(597 puan) tarafından
Daha beter oldu...
0 oy
(887 puan) tarafından
Benim hamileligim tam anlamiyla oyle gecti ve oglum bir bucuk yasina yaklasti sinirli aagrasif hic durmayan bi cocuk hersey agliyor hemen sinirleniyor .su bi gerck ki hamileligin nasil gecerse bebektenoyle oluyor suan o kadar pismanim ki bircok seyi gormezden gelip bosvermedigim icon herkesin cani cehenneme .simdi anliyorum yavrum nasil etkilenmis bnm stresimden .Rabbim ikinci cocugu nasip ederse ayni hatayi yyapmiycam simdi de ayni sekilde bircok seyi yok sayiyorum sisirf cocugum kkavgaya gurultuye sahit olup dahada etkilenmesin diydiye sanada tavsiyetavsiyem biraz kor sagir sl hakli dda olsan bosver ne agla ne strese sok kendini herseyden once bebegini ve bu yasadiklarin ddolayli olarakta bebegibebegine yasattiklarin yuzunden dovumdan sonra daha stresli bi bireyle karsi karsiya kalma
(597 puan) tarafından
Ben agressiv sinirki degilim nelere susuyom nelere goz yumuyom su kadarini diyim bas ucumda baskasiyla fingirdedi ******** kocam gozumun icine baka baka sakli gizli bike. degil onu bile sineye cektim. Heo suatum susuyom ama uzuntum cocaga gececek diye korkuyom
(44 puan) tarafından
Okadar doğru yazmissinki canım bende hamileliğim boyunca sürekli eşimle tartışma yaşayıp ağladım bağırdım cagirdim.Suan keşke yapmasaydjm diyorum :( Kızım 1 yaşında ve aşırı sinirli agrasif bir bebek.Simdi ikinci bebeğime hamileyim ama kızım durmadigi sürekli ağladığı için bazen bende onunla oturup ağlıyorum umarım diğer bebeğim etkilenmez diyorum ama mutlaka etkileniyorlar.
(887 puan) tarafından
Oncelikle postu acan arkads basinin ucunda baskasiyla fingirdeyecek kadar pislik bi adamala evli kalip karnindaki bebeginide strese sokucagina yolunu ayirip kafaninrahat ettirmeni tavsiye ederim .yorum yapan doger arkadsim ikinci hamileliginmis .mesele hic aglamamak sinirlenmemek degil zaten insaniz illaki dayanamadigimiz noktqlar olucak .demek istedigim surekli bi stres surekli bu uzuntu kavga durumu olmama li bende oglumla agladigom oluyo ama sinirimden stresimde degil bazen onu rahatlatma konusunda caresiz kaldigomdan ki bu gayt dogal
0 oy
(351 puan) tarafından
Ben çok kötü geçirdim zaten normalde alingan duygusal bı yapım vardı hamilelikte hormonlar cosunca onlarda coştu tabi herşeye ağlıyordum üzülüyordum sürekli tartışma olurdu eşimle baya stresli sıkıntılı geçti yanı anliyacagin doğum yaptım ondn sonra lohusa depresyonuna girdim şimdi 2 ayligz çok şükür şimdi biraz iyi oldm
(597 puan) tarafından
Bende sorun yok cnn... Ben alistim susuyom sessizce aglayarak bas ediom ama esim cok bagirio cagirio :(
0 oy
tarafından
38 haftanın her günü agladıgımı bilirim. Cok şükür saglıklı bir kızım var. 

Hamileligim evin içinde gecti. Eşimde askerdi. Kendi ailemi de göremiyordum. 
tarafından
Kızımın bir kac hafta hiç kımıldamadıgını bilirim. Moralim bozuk olunca o da kıpırdamıyordu
tarafından
Agresif sinirli mutsuz bir bebek olucak, engelli olacak diye cok korkuyordum. Cok şükür tam tersi cok akıllı tatlı, hep gülüyor Maşallah. Canımdan cok seviyorum onu.
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Annemi 5 aylık hamileyken kaybettim.Benim için çok acı bir durumdu.Yıkıldım, yaşayan ölü gibiydim.Ama çok şükür evladıma birşey olmadı.Şimdi 1 yaşında annesinin acısına derman oldu.
(597 puan) tarafından
Rabbim uzun omirler versin evladina, anali babaki hayirli omru olsun insaAllah cnm
(7,935 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım amin
0 oy
(677 puan) tarafından
Cnm malesef bebege geçiyor duygular.bnm atkadaşım çok agrasifti herşeye kavga ederdi yoktan yere eşiyle tartışırdı ve ne yazıkki bebekte aynı oldu büyüdü hala aynı. O yüzden ne yaşarsan yaşa sakin kalmaya çalış.
(597 puan) tarafından
Ben sakinim odama cekiliom aglikm bi kac dk sinra sakinlesiom ama esimin onunde oturnaya bile korkar oldum yine bise dicek biseE kizcak diye
0 oy
tarafından
Benim hamileliğim berbat geçti. Hem kavga hem şiddet bolca ağlamak falan. Çok kilo aldım bir sürü sorun oluştu bebeğim 38+4de 2 kilo doğdu. Allahın bildiği birşey tabiki de nedeni nedir ama eşime hakkım helal değil 
(597 puan) tarafından
Karnimdaki yavruma ondan sebep bisey olsun benimde hakkim helal degil. Neler sineye cektim. Susstum. Anlatsam sut yuzume tukurursumuz hala yuvayi kurtarmayami calision diye o derece
tarafından
Bende aynı şekilde cnm valla bezdim kaçarak evlendim bir oturuyorum yemediğim dayak kalmadı gel gör ki bende maf oldum. Bekarken ne kadar mutluymuium meğerse
(597 puan) tarafından
Bende kacarak evlendim... Dayagiyok hakkini yemiyim ama herseye kizmais herseyimin gozune batmasi... Ikinci evliligim ve tek kelimeyle yastik degisir kader degismezmis... Baba evine akisamaidm diye kocama kactim meger baba evimde tek derdim asiri sevgi gormemmis... Sirf bi o... Gibi yasadigi kadini aradim evkendigimizi soyledim diye bir gunde kaybettim esimi... Beni bagrina basan adam. Bambaska biri oldu o kadini arayinca
tarafından
Oha demekki seni aldatıyor eşin kusura bakma bacım. Seni seven biri bunu yapmaz.
0 oy
tarafından
Allah korusun gebelik zehirlenmesi bile gecirebilirsin bi tanıdığım arkadaş geçirdi hamileliginde sürekli küçücük bi şeyde bağırıp çağırıyodu tabi elinde olmayarak zehirlenme geçirdi Dr demiş sen çok strest yapmışsın diye 
(597 puan) tarafından
Ben bagirmiom cnm ama esim ufacik seylere kizio... En basiti evde bardak kirilmasi, yemegin tuzubaz yada cok olmasi ya adam bi tuhaflasti
tarafından
Allah yardımcın olsun canım inşallah duzelir eşine anlat hamileliğim riskli geçerse zehirlenme ihtimalim var de bence
0 oy
(2,672 puan) tarafından
İlk hamılelıgımi aşırı stresli her gün aglamak lı gecırdım baya sinirli felan ve sonuc oglum da cok sınırlı asabi agresif cocuk oldu herkez hamılelık de bende sinirli oldugum ıcın oldugunu dedıler 
0 oy
tarafından
Bende o şekilde geçirdim ama eşimden kaynaklı değil eltim denen ş.eref.siz yüzünden bende senin gibi kızımla çok konuştum okudum çok şükür sakin bir bebekti takı kaynanam gereksiz şeylere alıştırana kadar 
0 oy
(129 puan) tarafından

benmkide öyle geçiyor canm valla hele şu son 2 ay öyle geçiyor desem yeridir bende çok korkuyorm üzülmeym aglamaym diyorm ama olmuyor bizi üzen ağlatanlar utansn Allahn izniyle bişi olmaz sağ sağlim doğarlar insllah <3

0 oy
tarafından
Dayak bile yedim Rabbime sığındım doğumdan bı kaç gün önce bile dayagini yedim çok şükür bsy olmadı olsa bana olurdu
0 oy
tarafından
Benim ilk hamileligim aynen dediğin gibi kavga stres üzüntü ne ararsan vardı hatta eşimle boşanmanın esigindeydim ve beb3gim de çok ağlak bir bebekti çok zorluklar çektim 
0 oy
(830 puan) tarafından
Bende çok zor hamilelik geçirdim. Şiddet, sözlü şiddet kavga hep ağladım bebeğim şimdi yüksek sesten o kadar çok korkuyor ki sadece bı çıt sesinden bile bilmiyorum bı etkisi var mı 
0 oy
(191 puan) tarafından
Canim mümkün olduğunca hiç bir şey umurunda olmasın vurdumduymaz olman lazım bebeğin için. Ben hamile iken amcamı kaybettim üzüldüm ama oğlum için pek de acımi yasayamadim o herseyden önce gelir sonuçta sende bebeğin için umursama hiçbir şeyi sadece bebeğine odaklan boşver dünya yansın 
0 oy
(219 puan) tarafından
Normalde çok çabuk sinirlenen sinirli yapıya sahih bir insanın ve doğal olarak hamilelikte olunca daha çok sinirli oluyor bu dönemde bence eşlerin anlaşışlı olması lazım alaha şükür eşim bana karşı anlayışlı sırf bebeğe zarar olmasın diye hep alttan almaya çalışıyor benim görümcem şuan o kadar pişman ki hamileliğin stres sıkıntı ile geçirdiği için bana diyor sakin ol fazla stres sıkıntı yapma bebeğe anne karnında birşey olmuyor ama o bebek doğduğunda senin haöilelikte yaşadıklarının etkisi okuyor bebeğim üstünde diyor sakin olmayı deneyelim rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip rtsin 
(597 puan) tarafından
Aminnn. Ben sinirli degilim cnm esim ufacik seylerden ayrilma konusu acar oldu... En basiti bardak kirmam veya wc gittigimde buyuk tuvaletimin kokmasi vsvsvs...

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 268 göst.
20 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 916 göst.
23 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Gkchtc (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 141 göst.
13 Şubat 2021 Diğer kategorisinde 3 mucizenin annesi (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 822 göst.
13 Mart 2023 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu

378,189 soru

11,319,143 cevap

34,765 kullanıcı

...