0 oy
56 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Bebeğim baş parmağını emiyor ne yapmam lazım emiyor uykuya dalıyor geri bırakıyor ama ilerleyen zamanlarda sorun olur diye korkuyorum

6 Cevaplar

0 oy
(4,095 puan) tarafından
16.aydan merhabalar hala emiyor kızım da. :( doktor ellemeyin kendi bırakır dedi ellemiyoruz. Bir dönem bıraktırdım bu sefer dişlerini gıcırdatmaya başladı hemen elini tekrar ağzına verdim :(
(4 puan) tarafından
Ya çok tatlı elini ağzına komple sokmaya çalışıyor yapamıyor kuduruyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim kızım da 1 buçuk yaşına kadar emdi baş parmağını kendi bıraktı hiç müdahale etmedim 
(4 puan) tarafından
İnşallah bide sadece meme alıyor gece uyanırsa veriyorum uyanmazsa vermiyorum kilo alımı gayet iyi normal mi acaba
tarafından
Ama çok tatlı oluyorlar Allahim şuan bile gidip geliyorum o fotoğraflarını çıkarıp bakıyorum
(4 puan) tarafından
Evet çok cok ses çıkarıyorlar  oğlum yapmamışti
tarafından
Canim benimki de tam o aylarda gece uyanmamaya başladı doktora sordum elleme dedi kendi uyanmak isterse verirsin uyusun dedi benim de sadece emiyordu
Zaten nasıl giderse öyle devam eder bak 3 yaşına girecek 3. Ayından beri geceleri hic uyanmaz çok şükür o konuda hiç zorluk çekmedim maşallah
(4 puan) tarafından
Maşallah benimkide öyle bazen uyanırsa bir defa yada ben uyanirsam memem sertleşmiş o zaman uyandırmadan veriyorum doğum kilosu 2850ydi şimdi 3 aylıkken 6900 olmuştu kilosu o sebepten dokunmak istemiyorum kilo alimida iyi diye
0 oy
(15,039 puan) tarafından
3 aylık.bebek için çok normal. Ama uykuya geçerken parmak emmeyi kullanıyorsa onu bırakır mı bilemem. İlerde o alışkanlık olabilir belki. Bı sure takip et bakalım 
(4 puan) tarafından
Emiyor sonra uyuyunca kendisi elini ağzından geri çekiyor  dış diye düşünüyorum bazen elini komple sokmaya çalışıyor yapamıyor kuduruyor ahahah  bide gece emmeye kalkarsa meme veriyorum
(15,039 puan) tarafından
O dediğini bütün bebekler yapar dostum telaş etme ☺️
(4 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(4,094 puan) tarafından

Benimkiler emzik almadi bari parmak emerek uykuya dalainlar diye asiri dua ettim elimle parmagini agzlarina siktim onu da emmeduler. Mubarek mememde ne varsa bi mememi emdiler uykuya geciste gereksiz yere bis beles bana eziyet icin vicik vicik:)  birakir bence buyudukce . Zirt bir seni emse daha kitu uyku gecis araci olarak bence

(4 puan) tarafından
Beni emerken bazen uyuyor ama uyuyunca kendisini geri çekiyor mememde kalmiyor  oğlum öyle değildi ama kızım farklı nedense herşeyi
0 oy
(3,453 puan) tarafından
Benim kızım da emiyor 5 aylık müdahale etmiyorum kendi uyku desteği olarak buldu o yöntemi emerek huzurla uyuyor işte büyüyünce bırakır
(4 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(438 puan) tarafından

Benim bebişte öyle 4 aylık basen öyle bir emiyor ki parmağını sanırsın bal dökmüş ki şapurdatıyo:)) ama bebekler ellerini keşfederlermiş karışmayın derler hep bende karışmıyorum 

(4 puan) tarafından
O elleri zaten bal ballll insanın isirasi geliyorda istee
(438 puan) tarafından
Geçer samanla benim kızımda öyleydi şuan hiç öyle yapmıyor ama emzik kullanıyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 103 göst.
1 Mart 2024 Aile kategorisinde Yareneda (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 108 göst.
30 Eylül 2022 Aile kategorisinde NILHAN (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 136 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Bahar1610 (1,437 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 118 göst.
7 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Küboşşşş (128 puan) tarafından soruldu

378,389 soru

11,326,043 cevap

34,778 kullanıcı

...