0 oy
102 göst.
Aile kategorisinde (141 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 3 aylık çok fena parmak emiyor ve bir kaç kez o kadar çok ağladı ki nefesi kesildi 5 saniye kadar çok korktum sirtina vurunca kendine geldi doktora randevu aldım  bunları yaşayan oldu mu

6 Cevaplar

0 oy
(4,094 puan) tarafından
17.aydan merhabalar. Hala parmak emiyor :))
(3,448 puan) tarafından
Parmak emdiği için mi oldu tüm bunlar doktor teşhisi mi yani bu ? Benim kızım da emiyor 6 aylık
(4,094 puan) tarafından
Emdiği parmağının tırnağında hafif bir incelme var sadece. Valla bant eldiven hatta yurt dışından emme önleyici çeşit çeşit eldiven çeşit çeşit emzik herşeyi denedim yok olmuyor. Bi ara konuşarak ikna ettik bıraktı. Bu sefer gece çok ciddi dişlerini gıcırdatmaya başladı. Dedim em nolur şu parmağı. Doktor zamanla kendi bırakır diyor. Göreceğiz
(3,448 puan) tarafından
Çene eğrilmesine falan sebep oluyor mu acaba gerçekten korktum yani
tarafından
Tabiki evet on çene öne geliuor aç bak elinde telfn var yalan soylemiyorm  is sadece emsin  uyusun  değil mevzusu ben çok çektim ama aglasada  1 ay agldi ben yıllarca agliycama
(4,094 puan) tarafından
Gözünüzü seveyim abartmayın. Ben de 6 yaşına kadar emzik emmiş bir insanım. Ne çenemde ne damağımda birşey yok. Bunlar riskler. Risk evet elbet var. Ama illa olacak diye birşey yok. Kaldı ki bu riskler yarın uyanınca pat diye olmuyor. Bir süreç var. Pekala doktor bunu fark edip müdahale edilebilir. O kadar ağlatılarak vazgeçirilmesini doğru bulmuyorum. Belkide zaten olmayacak birşey için travma yaratmaya gerek yok. Pek çok pedagoga danıştım hepsi de müdahalede bulunma dedi.
-Reklam-
0 oy
(1,196 puan) tarafından
Bence çok tatlı ya
0 oy
(337 puan) tarafından
Canım emzik ver tamam emmesi normal ama kendine zarar veriyorsa emmesin azaltmaya çalış dediğim gibi emzik vermeye çalış yada dikkatini çek ellerini ağzına götürmesin elini tut oyun yap ben öyle yapıyorum 
0 oy
(1,268 puan) tarafından
Ah ah benim oğlum da öyle üç buçuk aylık o da çok emiyor ki ellerini yumruk yapıp ağzına sokuyor manyak sonra da kusuyor
0 oy
(2,015 puan) tarafından
O aylarda benimki de başlamıştı alışkanlık olmasın diye bir süre çorap eldiven falan taktım eline unuttu
0 oy
(659 puan) tarafından
Benim kızım da emiyordu kimisi uzun süre devam ediyormuş. Benim kızım kendiliğinden bıraktı şükür. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 56 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Erkekannesigg (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 108 göst.
30 Eylül 2022 Aile kategorisinde NILHAN (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 135 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Bahar1610 (1,437 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 118 göst.
7 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Küboşşşş (128 puan) tarafından soruldu

378,333 soru

11,324,043 cevap

34,775 kullanıcı

...