0 oy
113 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından

Kızlar bu suslerden yaptırdım gayet de güzel geldi neyse bende bordo renkte parça vardı kızımla bana kıyafet diktirecektim. Geç kaldım ve terzimizin annesi vefat etmişti geç yaparım dedi vazgeçtim şimdi kızım için elbise nasıl alayım bilmiyorum hangi renk kendim tesettürlüyum ne renk giyineyim kararsızım. 

Son olarak akşam kutlayacagim neler yapayım menü olarak aklımda sigara böreği yaprak sarma poğaça var başka bişey yok fikirlerinizi bekliyorum gece gece beni sevindirin. ;))))

image

2 Cevaplar

0 oy
(317 puan) tarafından
Yaa çok güzel olmuş hayırli sağlıklı yaşları olsun miniğin benim kızımda 13 şubatta doğdu kalabalık bir kutlama yapmayacaksan takım giyinmeye gerek yok bence güzel bı elbise veya tütü etek falan olabilir ben gömlekle salopet giydireceğim kızıma aile içi bir kutlama yapacağım menüm de poğaça börek sarma salata tarzı bişi yapsammi karar veremedim tahinli kurabiye pasta oluyor zaten yeterli bence belki bide triliçe yaparım ben abim istiyordu onu da 
(15 puan) tarafından
Seninde meleğinin nice yaşlari olsun inşallah..
Takım doğalı beri giydiriyorum elbise alırım büyük ihtimal, bizimde aile arasında yine de kalabalık oluyor kaynanamgil bitane eltim görümcem, annem ve 3 tane evli ablam hepsini mecbur cagiracagim. İnşallah kazasız belasız güzel geçer her ikimizinkide:) menü için teşekkür ederim
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 263 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 232 göst.
20 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Selda41 (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 493 göst.
13 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Hlal (237 puan) tarafından soruldu
0 oy