0 oy
408 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İki haftadır garip şeyler yaşıyorum. İlk olanı kısaca söylim. Ben bi gün kızımla dışarı çıktım arabayla gidip geldik hesapladım 35 dk evde yoktum. Geri eve geldiğimde salonımda büyük fotoğrafımız var o yerdeydi. Modem falan hep düşmüştü. Banyo kapısı aralıkta. Ve salonda olan peteğin üst demeri eğilmişti ki ben elimde bastırdığım halde eğilmeyen şeyi o fotoğraf asla eğemez. Bi de elle bırakılmış gibiydi ama eve hırsız girmemişti. Ondan sonra da Bi kaç şey yaşadım. Bugün olanı anlatayım. Köydeyiz kaynanamda. Onlar hep beraber bahçeye gittiler.kızım da uyudu oturma odasında yatıyor. Ben mutfakta bulaşık yıkadım çay koydum kendime fotoğraf falan çektim. Mutfakla oturma odası karşılıklı yan yana değiller. Çocuğun kapısını ve mutfağın kapısını kapatmıştım çocuğa su ses gitmesin diye. Ben fotoğraf çekerken kapı sesi oldu. Aha dedim kız uyandı. Çünkü bayağı oldu uyuyalı. O kapı sesinden eminim ama. Neyse kızım uyandıktan sonra geziyor her yere bakıyor eğer ben yanında değilsem. Bi de benim olduğum odaya yavaşça giriyor kapıyı çat diye açmıyor yani. Çayı aldım koydum kenara. Mutfağın kapısı da açıldı yavaş yavaş açılıyor. Gel kızım burdayım dedim. Ses yok. Ama kapı hâlâ açılıyor. Kalktım baktım kimse yok. Oturma odasına geçtim kızım hâlâ uyuyor ve bayağı derin uyuyor o korkuya kapıyı pat  diye açtım yani. Aşırı korktum. Hamileyim diye mi acaba bilmiyorum. Önceden garip rüyalar görürdüm şimdi de böyle şeyler yaşıyorum. Sürekli kızım ağlıyor gibi geliyor. Ya da evde geziyormuş gibi ayak sesi duyuyorum ama yok uyuyor 

14 Cevaplar

+2 oy
(5,603 puan) tarafından

:woot:

Ben ruhumu teslim etmeye gidiyorum 

tarafından
Ben az önce ettim dhdbdb
(5,603 puan) tarafından
Hahaha valla normal değil bence ama korkma sen yinede
(754 puan) tarafından
+ benden ilk başta bir can çekiştim ikinci de bir Fatiha beklerim:))
(2,749 puan) tarafından
Bana Fatiha okuyunnnn
(5,603 puan) tarafından
Ahahahah yalnız olmadığıma sevindim dostlar. Ruhlarımıza el fatiha
-Reklam-
+1 oy
(509 puan) tarafından
Kız valla korktum tam okuyamadım ama cinler gerçekten var kuran da geciyor
tarafından
Var zaten ama ne bilim önceden böyle olmazdı hamileyim diye herhalde
0 oy
(175 puan) tarafından
Nereden buluyorsunuz böyle hikayeler anlamıyorum? Cinlerin nesneleri hareket ettirecek, kapıyı açacak kadar enerjileri yok. Ya yalan söylüyorsun yada sen duymak görmek istediğini görüyorsun 
tarafından
Evde Bi ben bi de eşim var kızım daha 18 aylık. Eşim sabah 7 de çıkar akşam 7 de gelir. Ben de gündüz öğle saatlerinde çıktım evden dediğim gibi sadece 35 dk kalmışım dışarda. Ve evde dağınık değildi. Tablo ve modem yere düşmüştü ama tablo olduğu yere değilde sürüklenmiş gibi düşmüştü bilmiyorum hafif zaten uçmuştur diye düşünüyorum. Ama ne bileyim eve girdiğimde o manzarsyı görünce eve kesin hırsız girdi dedim. Her şeyime baktım pek Bi şeyim yok zaten Bi kolyem var o da hemen masa üstünde durur göz önünde olana dokunulmamış ki evi alt üst edip bulsunlar. Yani ne bileyim garip geldi. Uzun oldu ama şunu da söyleyeyim madem. O olaydan Bi hafta sonra gece saat 11gibi kızım oturma odasında oyuncaklarıyla oynuyordu. Eşim de yatmıştı ama kapısı açıktı. Ben de mutfakta bulaşıkları topladım son tezgahı falan siliyordum. Arkadam eşim geçti sandım. Noldu dedim diğer tarafıma döndüm kimse yok. Ama eminin Bi karartı geçti arkamdan ve öyle bir ağlama geldi ki. Hani uzun uzun ağlarsın da hıcıkırsın ya Aynen öyle oldu. Son haftalarda böyle şeyler oluyor maalesef
(175 puan) tarafından
Eşininde gördüğünü söylüyor. Biri bunlar ile oyun oynuyor kesinlikle. Neyse canım sen sürekli Ayetel Kürsi oku. Felak nas oku sabah namazi sonrası camlarını aç evine bereket girsin, şerler çıksın. Benim verebileceğim öneri bu olur canım
(175 puan) tarafından
Bu anlattıklarında musallat canım . Cinler çok hızlı hareket eden varlıklardır. Surete girebilirler demiştim sana . Dikkat et kendine hamilesin ondan çok uğraşıyorlardır seninle . Bol bol oku
(5,168 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hepsini okuyamadım yeni girdim drhanim sana cevap vereyim. Bana sorduğun için rivayet değil ayettir
Hepsini yazmayayım ayeti söyleyeyim sen bak istersen

Neml 17 30 ayetlerinde geçiyor
(5,168 puan) tarafından
17﴿ Bir zaman cinlerden, insanlardan ve kuşlardan oluşan orduları Süleyman’ın emrinde toplanmış, birlikte sevk ve idare ediliyordu.
0 oy
(426 puan) tarafından
TV den kuran aç sesini de yükselt eve dinlet her gün. Yatmadan önce de 7 Ayetel Kürsi okuyup etrafına üfleyerek yat. Bende ilk evlendigim zaten karabasan basardı hep öyle kurtuldum
0 oy
(5,168 puan) tarafından

Normal gelmedi ve olurken yaşadım korktum :D

0 oy
(375 puan) tarafından
Bende doğumdan sonra lohusayken yaşadım buna benzer şeyleri  kayınvalidem bizdeydi ben duşa girdim  o arada kapı açıldı eşim içeri girdi bende kilitlemedigimi düşündüm eşim ellerini yıkadı hazırlan aşağı gel çocuğu alıp bekliyorum sizi dedi çıktı bende banyodan çıktım  hazırlandım anne biz çıkıyoruz dedim nereye dedi  Muhammed bizi bekliyor aşağıda dedim kayinvalidem korktu otur dedi okudu üstümde korkma dedi oğlum işte nasil işte dedim böyle böyle oldu dedim etkisinden aylarca çıkamadım 

Bide evde yalnızken kızımı uyuyunca sanki kızım yürüyerek gelecekmiş gibi hissediyordum kızım o zaman 3 4 aylıktı 
(375 puan) tarafından
Valla kızım 1 yaşında ben daha etkisinden yeni yeni kurtuldum çok kötüydü
(731 puan) tarafından
Bende şuan lahusayım 4 gün önce doğum yaptım dün gece uyku aramda annem sesleniyor duyuyorum sesine uyanıyorum ama bakıyorum ki annem de uyuyor anne bana mı seslendin diyorum yok kızım ben uyuyordum diyor bir kaç kez böyle oldu bildiğim bütün süreli okuyup öyle uyuyorum
(111 puan) tarafından
Ayyy en korktugum olayyyy ya korku filmlerind efln hep görürdum amannnnn
(731 puan) tarafından
Annem diyor vesveseleniyorsun korkarak yatma için rahat uyu dua et yat diyor
(111 puan) tarafından
Sakın duasız yatmaa aman diyeyimmm allah korusun dhaa kötü seyler olabilir
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Huuf çook korktum ya :D normalmi değil mi bilmiyorum ama :/
0 oy
(5,460 puan) tarafından
Evde bakara suresi Ayetel Kürsi Felak nas oku dinle canım besmelesiz felan bir yere bastiysan korkuturlar 
0 oy
(658 puan) tarafından
Ödüm bı yerlerime kaçtı..Normalde böyle şeylerden korkmam ama cidden çok kötüymüş ama olabilir şeyler yani var olduğunu bildiğimiz Ma goremedigimiz şeyler var malesef bizle beraber..Bol bol Ayetel Kürsi oku korkma yani korktukca üstüne gelirler ..Allah yardımcın olsun 
0 oy
(790 puan) tarafından
Benimde kapalı olduğuna emin olduğum kapıdan kapı çarpma sesi geliyor arada hatta geçen eşimle başbaşaydım mutfakta yemek yiyordum hiçbir kapı pencere açık değil tak diye ses geldi banada uykuyla uyanıklık arasında rahatsız ediliyorum özellikle eşim işe gittikten sonra ama besmele çekebiliyorum fatiha okuyabiliyorum aklıma o an sadece bismillahirahmanirrahmanirhim demek geliyor eskidende al basardı çocukken nefes dahi alamazdım ama evlenene kadar birşey yoktu birde bu olaylar ytakta eşimin tarafında yatarsam oluyor kapıyada yakın değil en uzak noktalardan biri aslında ama sanki böyle gözümü açamıyorum ben ama koku alabiliyorum eşimin sürdüğü rolonun kokusu geliyor burnuma ama eşim o odaya hiç rolon sürüp girmiyor yatak odsına ve genelde yatak odasının kapısı kapalı oluyor ilk bir dış kapının tıkırtısını duyuyorum gözüm göx kapaklarının içinde oynuyor vücudum felç gibi kalıyor elim ayağımı harket ettiremiyorum sonra sanki birşey üzerime geliyor besmele çeke çeke bayılıyorum uyandığımda vücudum çok biçimsiz şekilde kas katı durmaktan ağrıyo oluyor eşimi arıyorum geri evemi geldin diye eşim diyorki ben işe geldim aradan 2 saat geçmiş en son 3 aylık hamileyken oldu böyle evdeki çelik eşyalarım feln kayboluyor ben çalınıyormu yoksa üç harflileremi karışıyor bilmiyorum artık psikolojik olarakta baya yıprandım eşimde sen çöpe atıyosundur yok işte birine hediye vermişsindir diyor 2 çelik tencerem 2 çelik çaydanlığım  cezvelerim felan kayboldu 
0 oy
(15,161 puan) tarafından
Hepsini okuyamadım acelem var ama hatırlat sana başıma geleni yazcam. Misafir var uzun sürer zamanım yok.simdi. anahtarınızı değiştirin kesin
tarafından
Ay aşırı merak ettim mutlaka anlat
(2,749 puan) tarafından
Gttimi kz misafir merak ettm bende
(15,161 puan) tarafından
Gitmedi daha da kızımı emzirmeye geldim şimdi okudum senin yazının tamamını.
Kendi olayimi snlatsyim.
Ben oğlumla parka giderken anahtarı kapıda unutmusumm bı geldim anahtar yok. Komşu bulmuş kapı ustunde almış. Sonra onlardan aldım anahtarı. Üzerinden 8 ay civarı bı zaman geçti. Bı gün evde 500 TL kayboldu. Ara tara bulamadık. Heralde çocuk. Bı yerlere attı dedik.  Çok aradık ama.yok. neyse o gün benim aileme gittik memlekete kalmaya. Ertesi gün geldiğimizde bı baktık o geri kalan paradan sadece 200 TL kalmış. Toplam 1800 TL paraydi.200 kalmış. Altinlarim.gitmis. başka paealarimiz da vardı. Hepsi gitmiş. Ama sağolsun 200 TL para bırakmış. Sonra polis falan çağırdık. Kapıda zorlama yok. Bu sizden biri dedi. Bizden biri olmadığı kesin. Adam anahtarla girmiş. Defalarca girdi belki. İlkinde 500 TL.almis. sonra da tamamını çalıp gitmiş . Siz de evinizin anahtarını ortada koyduysaniz evinize girip çıkan biri bile.alip anahtarınızı cogaltmis olabilir . Kilidinizi degistirij
tarafından
Yok valla ya ben öyle ortada bırakmıyorum hiç hep çantamdadır. Komşuya bile güven olmuyor artık. Bilemedim yani
0 oy
(92 puan) tarafından
Evde sesli bi şekilde nas Felak Ayetel Kürsi oku 
0 oy
(3,477 puan) tarafından
Kendini korkutma canım muhtemelen tesadüf denk gelen şeyler sabah kalkınca ve akşam yatmadan 3 defa bismillahillezi duasını mutlaka oku. 
0 oy
(17,721 puan) tarafından
Hamilelikten cok dikkat et surekli ayetel kürsi oku ayak sesi bende duyardim evde bide çagirirlardi uykuda beni sevdiklerimin sesleriyle aman diyim dikkatli ol

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 620 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde ASENA40 (17,721 puan) tarafından soruldu
+2 oy
17 cevap 423 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ipek4161 (1,546 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 965 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Aselinnannesi (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 139 göst.