0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde (100 puan) tarafından
24 haftalık hamileyim 16 aylik kızım var eşim şehir dışında çalışıyor arada. Geliyor 1 hafta kalıp gidiyor yarın gelecek Allah kısmet ederse o gelmişken kıyafetleri yıkayıp ütülemek istiyorum erken mi acaba kizim huysuz biraz cunku

8 Cevaplar

0 oy
(544 puan) tarafından
Yaklaşık  15 16 hafta bence erken canım. Ne sıklıkla geliyor. Uzun aralıkla geliyorsa tamam da şu an yıkayıp ütülesen 15 16 haftada yine tozlanır kirlenir 
(100 puan) tarafından
Jelatin var canim hepsini onlara koymayı düşünüyorum
(544 puan) tarafından
Hee kilitli poşete koyup bekletirsen sorun olmaz o zaman kolay gelsin canım sağlıkla büyüsün
-Reklam-
0 oy
tarafından
Erken değil ben 20 haftada herşeyi hazırlayıp koydum kızım 19 aylık diş sancısı tutuyor bişey oluyor kafam rahat en azından 
(100 puan) tarafından
Aynn bnde öyle düşündüm bide jelatin var hepsini ona koyacak kızımda öyle yaptım baya kolay oldu
tarafından
Canım küçük cocukla kolay olmuyor hazirla çantanı falan koy kafan rahat olur
0 oy
(9,965 puan) tarafından
Yap bence seffaf yorgan kiliflari var hani fermuarli ilk alinca disinda oluyo ya. Ben yikayip utuleyip ona yerlestirip kapatmistim. Arada cikarir havalandirirsin aksamdan kizin uyuyunca. Beyin ne olacagida belli olmuyo valla ben 37de pat doguma gittim
(100 puan) tarafından
Jelatin var bnde hepsini onlara koymayi düşünüyorum tek tek
0 oy
tarafından
27 haftaligim hrpsini yikayip utuleyip katladim cekmecelerine koydum
0 oy
tarafından
Çok erken bence
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Erken değil hazırla dursun dolabın hiç bir şey olmaz canım 
0 oy
(268 puan) tarafından
Hiçte erken değil.. ben o zamanlarda hersryini hazırlamıştım. Hele ki çocuğunuz varsa 
0 oy
(580 puan) tarafından
Bende 30 haftalık hamileyim. Benimde 23 aylık oğlum var. İleriki haftalarda daha çok ağırlaşacağım, bebekli anneninde ne olacağı belli olmuyor. Hastalık, doğum temizliği, difriz hazırlığı şu bu. Geçen hafta bende herşeyi yıkadım yerleştirdim. Dolabı var ama ben bizim yanımızda yatacağı için 2 tane çekmecemizi ona ayarladım. Çekmece olduğu için kapalı oluyor birde üstüne müslin örtü örttüm toz olmasın diye. Şimdi kafam rahat. Erken doğum felan olur hiç belli olmaz son ana bırakmayı sevmem o yüzden. Bence yap hiç sıkıntı olmaz. Ama hastane çantası hazırlamak için bence erken biraz daha beklemelisin valiz içinde kokar 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 186 göst.
0 oy
16 cevap 656 göst.
3 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Ceylann (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 387 göst.
25 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Gülüs44 (292 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 171 göst.
22 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Sirac_23 (1,122 puan) tarafından soruldu