0 oy
653 göst.
Diğer kategorisinde (99 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar ben 20 tane bebek bezi koydum yetermi daha koymam gerekirmi sezeryan olacagim 34+3 haftaligim artik basladim cantami doldurmaya siz kac tane bez koydunuz ??

16 Cevaplar

0 oy
(947 puan) tarafından

Bende  32+1 haftalik hamileyim bekleyeyim surda :)

(99 puan) tarafından
Yaa yetmezse hastanede dunyanin parasini verip almak istemem acikcasi ev bez dolu :)) 2 gun kaliniyo sezeryanda hastanede yetermi yetmezmi terettütteyim
(947 puan) tarafından
Hic bilmiyorum  benim de ilk kuzum.:) yeter mi hiç  bilmiyorum
(947 puan) tarafından
Fikir bekliyorum bende sezeryan mi olcan sen
(99 puan) tarafından
Evet sezeryan olacagim son 1 ayim :))
(947 puan) tarafından
Hayırlısı  olsun canim.:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bn 20 koymuştum olduğu gibi geri getirdim yinede götür nolır nolmz 
(99 puan) tarafından
Niye kiz kullanamadinmi ne bilim diyolar yenidogan bebekler gunde 10 bez degisir filan bende 2 gun kalacagim icin 20 yeter diye dusundum
tarafından
Evet oğlum da her emme de kaka yapıyordu 10 kere sadece kaka değişirdim ama Bn de sezeryan oldum ilk gpn sütüm gelmedi pek ondan heralde az kullandık eve gelince 1 gün sorna geldi sütüm o zmn çok yapmaya başlaıdn
0 oy
(21 puan) tarafından
ben 10 tane koydum canim yetti sezeryan oldum
(99 puan) tarafından
Sagol canim o zaman 20 kalsin gene nolur nolmaz ;)
0 oy
(1,065 puan) tarafından

Herşeye hazırlıklı olmak gerek  canım   20 tane birgün için yeterli    bende 34   35 hafta çantamı bitirdim sezeryan olucaktım 38 hafta bittiğinde  ama benim kuş 36.haftada geldi sancım başladı :ermm:  allahım nasıl güzel bir his ağrısı  bile tatlı :D

(99 puan) tarafından
Darisi basimiza artik valla dogsun istiyorum bebek koklamak istiyorum artik hatta gec bile kaldim ben canta hazirlamak icin :))
0 oy
tarafından
kuzum ben 15 tane koydum 10 unu geri getirdim 20 yeterli yani ustune cikma ...
(99 puan) tarafından
Tamam canjm sagol :))
tarafından
:)sende xanm Rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin ... bereketiyle gelsin
(99 puan) tarafından
Amin canim ben bebeklerin bereketleriyle geldigine inaniyorum zaten bizim oyle de olduu :))
tarafından
tabikide berwketiyle gelirler ....melk cunku ....:)
0 oy
tarafından
ben 10 tane bez ile 2 gün kaldim canim 
(99 puan) tarafından
O zaman 20 nin üstüne cikmaya gerek yok sagol canim :)
0 oy
tarafından
Bende 20 tane yanıma almıştım yetti ama her ihtimale karşı paketin kalanını  arabaya koymuştu m bagaja gezdi bizle doğuma kadar :D
(99 puan) tarafından
Tamam o zaman 20 de kaliyorum
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Ben 14 tane filn koydm cnm hastanede kac gün kalıcaksn ki ben bigünlük diye
(99 puan) tarafından
Sezeryanda 2 gun kaliniyormus bebek bu fazla yapar filan ev bez doluyken hastanede bebek bezine dunya para veremem acikcasi :))
(1,175 puan) tarafından
Özeldemi devlettemi canım. Ablam sezeryan oldu 1 gece kaldı özelde
(99 puan) tarafından
Devlette olacagim canim sehir hastanesinde özeller 1 gun yatiriyo biliyorum ilkim özeldeydi ama iki gun yattim 1 gun exsra para almislardi dogum uzun surdu cunku ...simdi devlette olacagim
(1,175 puan) tarafından
Devlet icin bizim burdaki hastaneye gitcek ablam tekrardan hamile orda baya kaldırıyolrmıs bikaç gece istersen yanına al olmadı geri götürürsün. Devlette baya kaldırıyorlarmıs canım
(99 puan) tarafından
Evet 2 gün kaliniyomus sordum bebek dogduktan sonra...galiba 1 gunde önceden yatiriyolar toplamda 3 gün...kuzenimin oyle oldu yakin zamanda ..bakalim  artik
0 oy
(286 puan) tarafından
Ilk alanlar biraz fazla.yapiyirlar ama yeterli sen yine de her ihtimale göre biraz daha al cnm ne olur.ne olmaz
(99 puan) tarafından
Valla herkez yeter diyor ama ben bi kac tane daha eklerim belki bilemedim ,)
0 oy
(3 puan) tarafından
5 gun once sezeryan oldum.1 gece kaldim hastanede. 10 tane bez koymuştum 2 tane kullandim. 3. Bebegim. Yeni dogan bebekler cok kisa surede bez kirletmiyor. Barsaklarin dolmasi ve bosalmasi normal olarak biraz zaman alıyor. 20 tane fazla bence. 8 tane bike yeter.
(99 puan) tarafından
Neden 1 gün  2 gün yatiriyorlar sezeryanda ...özelde olduysan bilemem de devlette 2 günmüş bende ilkimi özelde yapmistim normalde 1 gün yatiriyorlardi o zamanlar ..ama benim uzun surdu dogum yapmam 2 gun mecbur yattim ona exsra para ödemistik 6 sene önce
0 oy
(119,062 puan) tarafından
Valla belcilada normal dogumda 3 gece 4 gun hastamede kaliniyomus ben tum paket koycam 
(99 puan) tarafından
Yaa cok uzun bi zaman ne degisik mis insan evini özleer ;))
0 oy
(567 puan) tarafından
Sezeryan da çok kanama olmuyormuş galiba öyle duydum ben normal yaptım bende çok ped koydum fazla biel gelmişti yani yeter bence 20 tane 
(99 puan) tarafından
Ben bebek bezini demistim canim ama olsun buda fikir olsun bana :))
(567 puan) tarafından
Benim kafa uçmuş galiba:-):-)
0 oy
tarafından

Malesef ben almadım hastaneye giderken alırız demişdim ancak erken sezeryan olduğu için kuvezde kaldı bebek oraya alıp götürmüşdü eşim sen yinede 10 tane al yeterli aşırı doldurma cantanı 

(99 puan) tarafından
Ayy en buyuk korkum kendime de kiziyorum bu zamana biraktim herseyi gec kaldim galiba insanlik hali yaa erken olursa cantam bile hazir degil daha yeni hazirliyorum herseyi... herseyini almistim gerci ama yikanmasi utulenenip cantaya koymasi kaldi iste
tarafından
Şimdiden ayarla ne olur ne olmaz hazır dursun kocanı eve göndersen anlamazda tuttuğunu getirir sinir etmekden başka bişey olmuyo yani herşeyini tamamla kafan rahat olsun
(99 puan) tarafından
Aynen canim haklisin :))
0 oy
(2,201 puan) tarafından
15 tane koymustum galiba yada 20 falan. 2 gun kaldik 3/4 tane falan kullanmstik ama yinede bol koymak iyidir
(99 puan) tarafından
Aa yeni dogan bebeklerin cok bez kirlettigi soyleniyo ama...ben gene 20 de kalayim eksik olmasinda artarsa artsin :))
(2,201 puan) tarafından
Aynen canm bende oyle dusunup bol almıştım:) ama olsun fasla mal goz cikarmaz demisler
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Normal doğum yaptım 5 tane koydum 3 tane kullandım cnm sezeryan 2 gün kalacaksın  20 tane yeterli cnm 
(99 puan) tarafından
Tamam canim sagol 20 iyidir o zaman

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 99 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Kdkbdowlk (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 387 göst.
25 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Gülüs44 (292 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 171 göst.
22 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Sirac_23 (1,122 puan) tarafından soruldu