0 oy
447 göst.
Aile kategorisinde (139 puan) tarafından
tarafından kapalı
Arkadaşlar merhaba 

Size bir şey danışmak istiyorum 1.2 hafta önce eşimin iş yerinden çalışan muhasebeci abla işten çıktı eşime yerine kim geldi dediğim de abiler bakiyor dedi ve tesadüf olarak aradığım da kadin sesi duydum ve akşam muhabbeti açtığımda kaçamak cevapları verdi gibi geldi izmir de gida çarşıdan tesisatı malzemerli olan bir dükkanda çalışıyor bana savunması kiz yok ne kizi hem olsa sana ne gelen müşteridir vs gibi cevaplar verdi ve ekrani kirik bir telefonumuz vardi ekrani yaptırmak için götürdüğdu telefon geldiginde içinden bir hat çıktı telefoncuyu aradık benimdir dedi ama adam bir daha hat için aramadi suan 9 aylik bir oglum ve 18 haftalık gebeliğim var dün kızımız olacağını öğrendim daha önce iş yerine gitmistim kendisi kizimiz olsun cok istiyordu müsaitsen iş yerine gelim cinsiyeti söyleyim dedim gelme patronlar var dedi ve akşama kadar cinsiyeti bilmeden bekledi eve geldi yemek yendi cinsiyet konuşuldu vs vs bir anda saçlarım yağladı bahanesiyle duşa girdi ve abdest aldığını gördüm belimi kesele falan dedi daha once bu kadar bakim yapmazdı iş yerine bir dedorant bir parfüm götürüyor  duş konusunda belki paronayak diye bilirsiniz şöyle söyleyim eşim duş almayı çok seven birisi degil saçlar yaglaninca genelde sadece saçını yikar dün ki özeni dikkatimi çekti ve biraz önce oğlumuz uyandığı için kalktık kendisi karsi koltukta bana göstermeden iki üç defa özel bölgesine el attığını gördüm belki hamileliğin etkisi kafada kuruyorumdur allah askina fikir verin aldatıyor muyum kizlar ve bundan sizce nasil kesin emin olabilirim 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

1 cevap

0 oy
(3,539 puan) tarafından
Canım bunlar aldatiliyormusun bilmek için çok zayıf şeyler daha somut deliller lazım beklemede kal urkutme bırak takip et sürekli ama çaktırma
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,295 göst.
23 Eylül 2021 Aile kategorisinde Hilalaksu (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 1,989 göst.
27 Aralık 2020 Diğer kategorisinde htch (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 576 göst.
14 Şubat 2024 Aile kategorisinde Narin Can (4 puan) tarafından soruldu
0 oy