0 oy
173 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından
Kızlar ben çalışyorm oğluma ailen bakıyor, baktıkları sürece de bende elimden gelen her şeyi yaparım eve ne lazm olsa alırım. Sürekli gördüğüm için de onlar benim hayatıma müdahale etmek istiyorlar çocuğuma kızsam bile tepki veriyorlar, bir aktiviteye götürüyorm haftanın bir günü mesela her salı ona bile diyorlar götürme sürekli sıkılır diye çocuk zaten evden dışarı çıkmıyor, şimdi eşim de çalışyor o gece vardiyasında gece 11'de çalışıp sabah 7 de geliyor ben evde hiç yalnız kalmadım deprem vs olunca da iyi ve korkmaya başladım ama birazda arama mesafe koymak istiyorum siz olsanız nasıl davranırdiniz nasıl önlemler alırdınız 

5 Cevaplar

0 oy
(5,575 puan) tarafından
Anlamadım ailenle birlikte mi kalıyor sun??

Ailem çok müdahale ediyorsa ve sen maddi olarak bir harcama yapıyorsan çocuğuna bakıyorlar diye, bakıcı tutardım kafam rahat karışanda olmaz yarın öbür gün lafını da yapmaz kimseye minnet eylemem 
(60 puan) tarafından
Hayır ayrı kalıyorum ama evimiz yakın, bakıcıya eşim hayır diyorz ben kreşe bile verdim ama ailem hayır gönderme hastalanır vs dedi ki 4 gün gitti hemen hastalandı bünyesi zayıf erken doğduğu için de hemen hastalanıyor
(5,575 puan) tarafından
Takviye edici kullanıyor musun bağışıklık sistemini güçlendirmek için vitaminler falan kullansan daha iyi olur
-Reklam-
0 oy
(10,462 puan) tarafından
Sadece sorun buysa arama.mesafe koymazdim hemde çocuğuma bakarlarken çocuğuna kızdığında müdahale ediyorsa duymamazlıktan gel 
(60 puan) tarafından
Şöyle diyeyim sanki onlar doğurmuş gibiler ben annelik yaptığım da izin vermiyorlar sonra da anneslik yapmıyorsn diyorlar
0 oy
(805 puan) tarafından
Bir gün açık açık söyle, cocuguma karışamamak miyim ben noluuor de, bozulduğunu belli et
(60 puan) tarafından
Yaptım canm bu defa bana kinleniyorlar
(805 puan) tarafından
Kinlensinler, o kadar da uzun boylu olmaz
0 oy
(998 puan) tarafından
kusura bakmasınlar benim evladima kim bakarsa baksın asla söz sahibi değiller .benim çocuğuma sadece ben ve babası söz sahibiyiz 

ha bkmak istemiyorlarsada bakmasınlar yani ne diyebilirim.herseye müdahale olmaz 
(60 puan) tarafından
Evet bende onu diyorum zaten
0 oy
(1,216 puan) tarafından
Ya benim annemde böyle tamam Allah razı olsun, Allah yokluğunu göstermesin, hakkını asla ödeyemem ama kızıma bir şey deyince hemen atlıyor işte şöyle böyle seslenemiyorum da bazen dediğim zaman da bozuluyor 
(60 puan) tarafından
Evet aynen benm de bir kardeşim var o hemen kavga eder annemle birbirlerini doldururlar

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 407 göst.
0 oy
7 cevap 429 göst.
4 Mart 2021 Aile kategorisinde Meryemce (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 352 göst.
0 oy
14 cevap 367 göst.
30 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,070 puan) tarafından soruldu

378,445 soru