0 oy
208 göst.
Diğer kategorisinde (248 puan) tarafından
Kızlar 3-4 ayda bir yaşıyorum bu durumu sürekli değil. 

Uyuduğum zaman oluyor.  

Birden gözümü açıyorum ve herşeyi unuttuğumu anlıyorum konuşamıyorum korku oluyor. Düşünün bian konuşmayı bile unutuyorum. Böyle 4 saniye filan sürüyor sonra geçiyor. Dün gece birden uyandım öyle oldu ve ağlamak istedim aglayamadim bile. Bu sefer sakin kalmaya çalıştım eşime dokunmak istedim bian elim degmiyordu. Sonra geçti baya titredim korkudan. Neden böyle oluyor acaba. Hastaneye gitmeye korkuyorum doğrusu. Psikolojikmen de olabilir. Rahat 3 yıl falan başlamış 

7 Cevaplar

0 oy
(3,365 puan) tarafından
Bence git ihmal etme noroloji mi bakiyor ki acaba
(248 puan) tarafından
Bilmiyorum ama gitmek istemiyorum doğrusu
(3,365 puan) tarafından
Canım korkunun ecele faydasi yok belki basit bir tedavisi vardir ihmal etme kendini bak bebeginde varmış belki korktugun gibi sey degildir bence ihmal  rendevunu al git saglik sakaya gelmez canım
(248 puan) tarafından
Nörolojiye mi alim
(3,365 puan) tarafından
Bence ilk ona al orasi seni yönlendirir
(248 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(2,155 puan) tarafından
Neden bu kadar geç kaldın doktor için belki ciddi bir durum var
(248 puan) tarafından
Kimseye diyemedim sadece burda ilk defa yazdım. Korkuyorum doğrusu alzheimer dan.
Aneannem alzheimerdir onunda annesi öyleydi. Doktor bana dese sende öylesin naparim bilmiyorum. Çünkü yaşım daha 21.
Bebeğim çok küçük gitmek istemiyorum doktora
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Üç yıldır var ve sen hiç Dr a gitmedin mi gerçekten 
(248 puan) tarafından
Ya öyle sürekli olan bişey degilki. Uzun süre geçiyor birden öyle oluyor saniyesinde gidiyor. Araştırdim psikolojikmen öyle oluyor deniliyor. Gitmeye korkuyorum bana kötü bişey dese ?
(6,825 puan) tarafından
Üç yıldır olan bişey ister her gün olsun ister ay da hatta yılda olsa üç olur ..çok yanlış yaptığınz her neyse bile erken teşhis hayat kurtarır diye bir laf var .hem psikolojik diye düşünüp hemde kötü bir şey çıkar diye düşünüyorum demen kendin ile çelişki yani ne gibi kötü bir şey çıkar ki ne olacağını düşünüyorsunz
0 oy
(1,179 puan) tarafından
Canım bence ihmal etme zaten 3 yıl uzun bir süre, eğer rahatsızlık varsa daha fazla ilerlemeden tedavi edilir , yoksa da için rahatlamış olur, bende de önceleri kızımı yatırdığımı hatırlamazdim birden kalkar nerde derdim ama benimki geçti şükür, seninki daha uzun süre olduğu için doktora gitmen gerekiyor 
0 oy
(2,015 puan) tarafından
Uyku felci ya da karabasan diye adlandırılan bir durum var o gibi geldi bana 
(248 puan) tarafından
Bu ikisi hiç hareket edememedir. Gözlerimi açıyorum bazen kalkabiliyorum sadece hafıza kaybı yaşıyorum. Sanırım hastaneye gitmem gerekiyor. Korksamda
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Nörolojiye randevu. al korkarak bir yere gelemezssin 

0 oy
tarafından
Doktora gitmelisin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 290 göst.
17 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mesutun hatunu (324 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.