0 oy
198 göst.
Diğer kategorisinde (1,089 puan) tarafından

Şuaninstagram keşfettim hep bu videolarla dolu ama ben yapmıyorum çünkü bir yemek ne kadar uğraş isterse o kadar keyif alıyorum zaman daha hızlı geçiyor gibi geliyor bana. Bir an önce ce akşam olsada yemek hazırlığına başlasam düşüncesi var bende. O yüzden yapmıyorum

Siz yapıyormuaunuz

12 Cevaplar

+1 oy
(1,391 puan) tarafından
Bende senin kafadayım canım hiç yapmam her şey zamanında güzel 
(1,089 puan) tarafından
En güzeli bence akşama kadar yat yat insan daha çok acıkıyo
(4,157 puan) tarafından
Kofte  yaptim manti aldim koydum tavuk aldim koydum. Börek sardim biraz. Okadar bunlari zaten normalde de yapiyorum.:)
-Reklam-
+1 oy
(1,461 puan) tarafından
Bende aynısı ,o gün canımız ne isterse onu hazırlar yeriz 
0 oy
(2,068 puan) tarafından

Bende yapmadım geceye bile hazır yapmiyorum

(1,089 puan) tarafından
Annem hep çörek yapardı geceye genelde onunda gece kalkıp yapardı o da hazırlık falan yapmazdı
0 oy
(442 puan) tarafından
Bende yapmıyorum misafir gelecekse bile erken gidip yardım ediyoruz birbirimize o yüzden gerek duymuyorum yapmaya
(1,089 puan) tarafından
Genelde misafirleri regl zamani ağırlıyorum daha iyi oluyor ama evet herkes yardıma erkenden geliyor zaten
0 oy
(522 puan) tarafından
Bende. Yapmıyorum. Çünkü zaten bolluk ocindehyiz  yazdan yqptigim kidliklar buzlukta bitmedi şimdi birde ramazanlik yapsam ohoo  ne gerek. Var   zaten yaramaz oğlum izin vermez
0 oy
(14,027 puan) tarafından
Çalıştığım için yapsam güzel olacak ama yapmıyorum çünkü çok yorgunum oyy :D et falan haşlayıp attım sadece 
0 oy
(3,289 puan) tarafından
Mantı ve içli köfte yaptım sadece birde ben oruçken kızımın eline vermek için poğaça kurabiye falan 
0 oy
(1,318 puan) tarafından
Bizde yapmayız öyle ama yeni doğum yaptığım için eşimde çok sevdiği için annem bazlama yapalım dedi öyle yapıp atacaz biraz
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Hiç uyumayan bir bebeğim olduğu için pratik bi kaç şey attım sahur için . Aslında biraz daha yapasım var da fırsatım olmuyor . Allah güç verir inşallah. 
0 oy
(1,282 puan) tarafından
Yapmıyorum günü birlik herşeyi yaparım 
0 oy
(1,203 puan) tarafından
Bnde bişey yapmadım valla , yemeği bir gün önceden belirlemem yeter bana  sonrası yapılıyor zaten :)
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Normal kislik bile hazirlamayan ben ramazanda da taze yapip yedirecem insallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 117 göst.
0 oy
10 cevap 197 göst.
13 Mart 2023 Diğer kategorisinde Hwuain90 (455 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 198 göst.
16 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde 1prensannesii (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Evin6231 (241 puan) tarafından soruldu

379,291 soru

11,353,156 cevap

34,824 kullanıcı

...