0 oy
476 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
Ben değildim.....

45 Cevaplar

+2 oy
(5,632 puan) tarafından
Mutlu olduğum zamanlarda vardı mutsuz olduğumda ama iyisiyle kötüsüyle razıydım çocukluğumdan 
-Reklam-
+1 oy
(1,511 puan) tarafından
Keşke hiç büyümesem baba evinde kalsaydım:(*
+1 oy
(15,984 puan) tarafından
Evet çok şükür ki bebeklik çocukluk ergenlik hep mutlu geçti. Aileme binlerce şükür 
0 oy
(10,039 puan) tarafından

Ay evet ya 3 kizkardes. Babamda cok iyiydi ama annemden Allah bin kere razi olsun herseyi yapti bizim icin <3

0 oy
(3,397 puan) tarafından
Babamın 3 yaşında ölmesi dışında çok çok mutlu bir çocuktum 
(446 puan) tarafından
Yaaa ;(
(3,397 puan) tarafından
Evet malesef canm sonra annem yedinden evlendi babam diyorum ki coook çok iyi bir adamdı oda evlendikten 13 yıl sonra vefat etti
0 oy
(377 puan) tarafından
Evet çok mutlu bir çocukluk geçirdim annem ve babam bizim için herşeyi yaptı Allah onlardan razı olsun 
0 oy
(260 puan) tarafından
Ben çok şey hayal edip gercekleştiremediklerdenim (Kelime biraz oldu sanki) 

Arkamda beni destekleyecek pek kimse yoktu. Hayal ederdim gulen çok olurdu sen kimm bu kim şu kim yapamazsın edemezsin. İsteme oldu ben çok ağladım istemem okuyacam polis olacam dediğimde annem banaa senden bı şey olmaz demişti. Ve o cümleden sonra herşeyden vazgeçtim sadece hayatın nasıl gelişimi izledim. Ve o sırada sevdiğim biri vardı. Hepsi bitti gitti ailem yüzünden. Yani hayat hikayem anlatsam film olur ...

Neyse her daim şükür diyim ne diim 
(3,876 puan) tarafından
*Gerçekleştiremeyenlerdenim :)
(260 puan) tarafından
Yazdığım o kadar şeyden bunu mu çıkardın kız
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Hiç değildim 
0 oy
(367 puan) tarafından
mutlu oldugum zamanlar da vardi ama mutsuz oldugum zamanlar daha coktu galiba.. dusununce keske daha iyi yasasaydim cocuklugumu.
0 oy
(17,761 puan) tarafından
Evet ama eksik olan çok şey vardı
0 oy
(443 puan) tarafından
Asla değildim izin de verilmedi

Bazen derler ya eskiye dönmek isterim diye asla istemedim 18den sonra yaşayanlardanım 

Eşimden Allah razı olsun 
0 oy
(7,624 puan) tarafından
14 yasima kadar cok mutlu bir cocuktum babam vefat edene kadar ...
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Hayır değildim kendimi bildim bileli şiddet görenler denim ve anlatamadığım bir sürü iğrenç olaylar ailem istedi diye evlendim yine olmadı 8 buçuk yıl sonra tüm cesaretimi topladım boşandım sonra ailemin yanına geldim dahada kötü oldu herşey şuan 2.ci evliliğimi yaptım çok mutluyum Elhamdülillah rabbim gönlüme göre bir eş nasip etti her zorlukla beraber bir kolaylık vardır ♥️
0 oy
(8,922 puan) tarafından
Genel olarak evet mutluydum.
0 oy
(178 puan) tarafından
Çok güzeldi hemde hayatımın bütün şansını kullandım sanırım ilk 18yaşımda çok acılarda vardı ama belkide o çocukluğun verdiği şeyle herşeye rağmen çok mutluydum 
0 oy
(1,213 puan) tarafından
Hayat şartlarımız çok kötü geçti o yüzden hiç mutlu bir çocukluk yaşamadım uniyi bitirip çalışmaya başladıktan sonra biraz düzeldim, evlendikten sonra daha rahatım diye düşünüyorum hep çok şükür 
0 oy
tarafından
Mutluydum ne kadar sıkıntı varsa da mutlu olduğumu hatırlıyorum galiba.ama şuan kendimi boşlukta hissediyorum hayat boş geliyor.kendime bir yemek bile  hazırlamiyorum yemiyorum çocuk oldu diye mi böyle oldum bilmiyorum:(
0 oy
(2,487 puan) tarafından
O zamanlar öyle böyle geçiyordu ama sonradan anladım kenarda kalmış bi çocuktum. İhmal edilmiş çocuk. 
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Ne yeterli beslenme nede yeterli giyim vardi benim çocukluğumda bir bayram gecesi bayramlık alamadim diye sabaha kadar ağladığımı bilirim ve o geceyi ömrüm boyunca unutmam ama onun üzüntüsü bile sabah arkadaşlarmi görene kadardı herşeye rağmen mutlu olmayı beceren bir çocuktum şimdi bakıyorumda çocuklarımıza herşeyi alma gücüne sahibiz ama hep bir mutsuzluk hep bir memnuniyetsizlik
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Mutluda değildim mutsuzda tam ortası diyelim

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 288 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 527 göst.
25 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 224 göst.