0 oy
250 göst.
Diğer kategorisinde (3,414 puan) tarafından
Kızlar daha oglum 2 ya da 3 gunluk daha yeni anneyim bu kadar sivi sık yaptigini bilmiyorum benim oglum ishal oldu diye bezi de alip kostur kostur acile gitmistik doktor bile gülmüstü bize :) sizin var mi boyle anılar

23 Cevaplar

+2 oy
(2,736 puan) tarafından
Kaynanam sütün var mı demişti memenin başını sıkıp göstermek istediğim bı fışkırdı süt kadinin gözüne gülmekten karnım ağrımisti
(1,014 puan) tarafından
Ahahhahahahaha yapmak istediğim.
-Reklam-
+1 oy
(270 puan) tarafından
:D oğlum 4-5 günlüktü. tüm gün çiş yapmamıştı herhalde öyle hatırlıyorum. O kadar stres yapmıştım niye yapmıyor diye. Neyse gece ağladı bı kalktım ki çocuk sırılsıklam. Anaaa dedim ne çok terlemiş bu çocuk. Bezine de baktım bezinde birşey yok. Göstergesi sarı. Ben o zaman alt degistiremiyordum korkuyordum bişe yaparım diye. Apar topar annemi uyandırdım dedim anne çabuk gel çocuk aşırı terlemiş. Annem geldi dedi bu işemiş :D meğerse çükü yukarı doğru çıkmış bezden yukarı doğru işemiş beze de o yüzden bulaşmamış :D ayyyy ne gülmüştüm gece gece :D 
+1 oy
(378 puan) tarafından
Ben kızım uyuyorlem ona bakıp kaynanama kızım benim karnimda tek başına o karanlıkta ne yapıyordu ben de yoktum yanında deyip ağlamıştım :-D 
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Kaynanam sen sinirli emziriyorsun çocuk istemiyor seni demişti bend çok biliyorsan al emzir demiştim gece çok uykusuz olunca yatakta eşimi sallamiştim uykuda :)
0 oy
tarafından

Ben çok sayıklıyordum ya annem çok korkmuş hatta geceleri çocuğu emzirmeye uyandırınca beni saçma sapan şeyler söyleyip anlatıyormuşum :D 

0 oy
(2,505 puan) tarafından
Doğumun 2.ya da 3.günü. Evdeyim. Göğüs pedi yerine normal pedi göğsüme yerleştirmeye çalışırken kendime geldim:D Uykumu aldıktan sonra banyo dolaplarında değişik nesneler gördüğüm çok oldu. Uyku sersemi koymuşum. 
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Lohusalıkta kocamı aşırı darlardm dndjsjjs
0 oy
(684 puan) tarafından

Süt çayı diye oğlumun mamasından hazırlamışım hatta içtikten sonra kendi kendime bunun rengi niye degişik diye baya iç hesap yapmıştım:D

Ondan mıdır psikolojik mi sütüm o gün daha fazlaydı:D:D
0 oy
(676 puan) tarafından

Ben buna nasıl bakacam diye sürekli ağlıyordum :D

tarafından
Ben hala onu diyorum
(31 puan) tarafından
Bugün yaşadığım şey, hâlâ lohusa miyim ben acaba? :)
tarafından
Ben her gün lohusayim çocuk olmadan önce de:)
(31 puan) tarafından
O şey de olabilir, depresyon. :)) (benim için de tabii)
tarafından
Evet evet ondan:)
0 oy
(107 puan) tarafından

Çocuğuöa bakıp bakıp ağlardım bunun gibi sabileri nasıl çöpe atıyorlar diye. Öperken korkardım bir yeri incinir diye :(

Bi de gece hep korkup eşime saldırırdım tuttum tuttum gel annecim derdim. Sanki o kızımmış da yataktan düşüyormuş gibi geliyordu o uykusuzlukla:D 

0 oy
(432 puan) tarafından
Kızım büyüyecek bende olucem diye hüngür hüngür ağlamıştım:))))
(753 puan) tarafından
Hahaha lohusalık işte başka tarifi yok
(432 puan) tarafından
Evet ama nasıl acıklı duygusal geliyor nasıl göz yaşım durmuyor kızım uykuda kucağıma almış öpüyorum ağlıyorum sattlerce kucagimdan indirmedim o zaman benin için çok kötüydü şuan gülüyorum tam lohusalık moddaydim ;)))
0 oy
(196 puan) tarafından
Ay benimde bebeğim hiç kusmazdı 20 günlükken kusmuştu bende panik imsanım biraz 

Ama baya kustu sonra uyumuş meğersem bende bayıldı ya da bir an boğuluyor sanıp bürün apartmanı dikmiştim yardım edin diye yandaki abla çıkto hemen noldu kızım diye abla çocuğa birşey oldu kustu sonra bayıldı galiba bilmiyorum dedim ama nasıl ağlıyor ve titriyorum ee yeni doğduklaeı için uykuda derin ya anlamadım abla ayağını falan gıdıkladı burnunu sıktı falan öyle uyandı

Uyumuş kızım bu dedi eşimi de aramıştım işte çıkıp gelmiş hememn koşa koşa adamıda şoka uğrattım aklıma geldikçe gğlüyorum ya
0 oy
(268 puan) tarafından
Bi ara bebek uyudu diye koltukta uyuyakalmisim uyandigimda  bebek nerede diye koltukların altında bebeğimi arıyordum :))
0 oy
(944 puan) tarafından
Bebegim cok fazla agladigi icn geceden beri sifir uykuyla kostur kostur hastaneye gitmistik ordada saolsn durmamisti sipam tabi hic uyku uyuyamadgm icn sadece o gece deil dogdugndan beri uykuszlk cekiorm nese hastnde de aglio die esim kucagina almis bi ileri geri gezdiriordu bende o yorgnlukla cocuk arabasni salliordm herkz bana bakio nie bakiolr acaba dedim esimde geldi nie sallion arabayi cocuk bende demisti bende ne bilim yorgunlktqn onu mu farkettm demstim cocugn olmadgni bile farketmedm demek calio gitseler ben hala sallamaya devam etcekmisjm
0 oy
(7,039 puan) tarafından
Alahin cezasi bi es ailem var onların yüzünden lohusaligimda bile hep aklım başımda olmak zorunda kaldım hiç biseye tepki veremedim uykusuz da olsam kendimde oldum hep şey var ama bebeğim beşikte sallarken sabaha karşı artık ben yatakta yatıyorum öyle düşün bi yandan elimle sallıyorum beşiği ben salardim elim hop düşerdi uyandırdım tekrar bi daha olurdu 
0 oy
(794 puan) tarafından
Lohusalığımı doğru düzgün yaşayamadığım için pek anım yok öyle komik.. Koştur koştur hastane ev annem kaynanam vs vs.. Lohusalıktan sonra daha geçen haftalarda 3 4 gün boyunca 0 uykuyla öyle çok uykusuz kaldım ki birden enerji patlaması yaşadım çocuğumu vücuduma sarmışım o memedeyken ayağımla ana kucağını sallıyorum bir yandan da mama hazırlıyordum baktım mamayı verecek oğlan yok koştur koştur etrafı aramıştım. Bir de eğilip kalkarken oğlumu sıkıca tutup başını sabitliyordum. 10 dk sonra eşim geldi kucağımdan bebeği aldı. Aldığını gördüğüm halde inanamadım üstümde olduğuna off sende miydi demiştim. Anlamadı tabi anlatana kadar..
0 oy
(6,512 puan) tarafından

Sürekli ağlıyordum :getlost: gelip gidip bakıyordum sanki benim değil :D 

0 oy
(190 puan) tarafından
Benim oğlumda 1 haftalikti ayak parmağını sayım dedim 7 parmak  çıktı çok ağladım eşimi aradım geldi baktı saçmalama 5 dedi ..ama kaç kez saydım hep 7 çıktı anlamadım lohusalık haralde öyle oluyor ama 5 parmakti sjsjsjsjjsj çok komikti hala aklıma geliyor gülüyorum 
0 oy
(7,253 puan) tarafından
Benim kızında çok gazı vardı hala var gercide jssjjs. Bezini değiştirirken ıslak mendille silerken baktım çıkarıyor baya bende temizlediğim halde devam ettim silmeye çıkarsın gazını diye ☺️ sonuç bı kaka yaptı üstüm dahil heryer battı jsjsjjs
0 oy
(7,300 puan) tarafından

İlk oğlum 20,25 gün küvezde kaldı sonunda geldi ikinci günün gecesi hem emdiriyorum hemde parmaklarını sayıyorum bi saydım 6 çıktı parmak sayısı hemen eşimi uyandırdım bu çocugun 6 paröağı var diye eşimde mal'a anlatır gibi 5,6 kez anlatmıştı hala ikna olmamıştım sonunda 5 paröağı olduğuna ikna oldum ama :woot:

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 417 göst.
17 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,025 göst.
0 oy
9 cevap 615 göst.
25 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Mina (2,615 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 705 göst.
16 Şubat 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,052 soru

11,377,045 cevap

34,863 kullanıcı

...