0 oy
241 göst.
Diğer kategorisinde (3,761 puan) tarafından
12 yaşlarımdaydim arkadaşlarımı savunmayı kendime görev bilen bı kisilikdim vefa nedir bilmediler ama olsun.

Bı arkadaşıma başka bı sınıfdan bı kız kavgaliydi okul çıkışı kız bildiğin mahalle toplamış biz üç kisiyiz  ağız dalaşı oldu karşıdaki kız bnm arkadaşa çantasından çekil hop ne oluyo dedim parmağımı bı küt darbe .aldım herkes dağıldı .sonra  komşunun oğlu gormus abime söylemiş  herkes öğrenmiş annem babam  abim dayak yemessin dedi bende öyle oldu dedim benim parmak sisdi komşunun oglu nasilisn diye sorar abim dalga geçer .

Ertesi gün abimin arkadaşı bile mevzu varsaa halledelim diyo  hayatımda ilk kavga onda dayak yedimm

3 Cevaplar

+2 oy
(2,866 puan) tarafından
Kimsenin cevap vermemesi kadar var. Eee yani niye anlattın ki anlattın da ne oldu duygusal desem değil komik desem değil ergenlikte ki saçma şeyler :))))
(48,531 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️
(48,531 puan) tarafından
bazi insanların anlatısı akıcı olmaz cok karışık yazmış anlayamadım bastan sonradan cozdum☺️
(3,761 puan) tarafından
Aslında mutfağı toplamaya girisirken bı anda geçmiş geldi aklıma ama düzgün anlatamamisim
-Reklam-
0 oy
(528 puan) tarafından
Benimde aklıma ne qeldi:)) Abimle atıstik bir qun erkek kuzenimde vardi sinirlendim elimde supurqe kafasına vurdum kuzenim ayircak bizi onuda vurdum sonra odama kitledim kendimi  bana dokunamadilar tabii bir kaç qun qecti neyse yenqem qeldi diyo bizim oqlani niye dövmüssün kız kafası şişmiş:))) ayy çok qulmustum 
(3,761 puan) tarafından
:):):)):):
0 oy
(158 puan) tarafından
Canım yanlış anlamada Türkçe'yi katletmissin anlayamadım:)
(3,761 puan) tarafından
Zor yazdimm benim çocuk teli elimden almadan hmn yazayım dedimm  cidden katletmişimm Türkçe iyi aslında okulda :)):
(158 puan) tarafından
Ahhh bu çocuklar:)
(3,761 puan) tarafından
:):):):)

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 612 göst.
0 oy
11 cevap 568 göst.
19 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,145 göst.
0 oy
20 cevap 651 göst.
29 Nisan 2020 Kültür-Sanat kategorisinde Aşk eşittir ben (901 puan) tarafından soruldu

378,423 soru

11,327,292 cevap

34,780 kullanıcı

...