0 oy
610 göst.
Aile kategorisinde (63 puan) tarafından

Hastahaneye gitmiştim emzirme odasına girdim ve bi anneyle bebeği vardı. Cocuk baya gürbüz amma nasil biraz konuştuk muhabbet felan iste beni emmek istemedi bende ek gıdaya başladım felan dedi 5 aylik bebek bu arafa bende ne veriyorsun dedim oda cici bebe pirinç unu o tür şeyler veriyorum dedi bende formül mama felan vermiyormusun zararlı deniliyor onlar dedim. Oda yok zaten hep onları vermiyorum arada bi kaymaklı bisküvi ıslatıp veriyorum dedi :)

14 Cevaplar

+7 oy
(12,773 puan) tarafından
Neresi Komik  ki belki durumu ve bilgisi onu gerektiriyor dur 
tarafından
Katılıyorum  +1
(12,773 puan) tarafından
Kendisi süper 4 4 luk anne ya durumu kesin iyidir elalemin işte durumuna gülüyor komik olan asıl arkadaş da bakma
(118,989 puan) tarafından
Tok açın halinden anlamaz diye bosuna dememisler azosum
-Reklam-
+4 oy
(13,567 puan) tarafından

Aman Allahım ne kadar güldüm anlatamam:ermm:

Formül mama alacak durumu var miydi acaba?

(12,773 puan) tarafından
Len seviyom bak seni muck
tarafından
+++++++++++++ haklısın kuzum durumu neyi el veriyorsa kadıncaz onu veriyor demek ki
+2 oy
tarafından
Ben hic gulmedim sahsen
+1 oy
(4,102 puan) tarafından
Olayin komik olan kismi ne ne anlamadm yoksa bitek ben mi anlamdm:)
+1 oy
(12,504 puan) tarafından

Gülmek isteyerek girmistim aslında:ermm:

+1 oy
(751 puan) tarafından
Bu hikaye komik yerine üzücü yada Allah herkese yardım etsin diye başlık gerekti eğer sen bunu düşünüp gülüyorsan yazık 
+1 oy
(118,989 puan) tarafından
Gülecek ne var 
0 oy
tarafından

O öyle olmaz bacım direk ekmek arasi salca ver deseydin :D

0 oy
tarafından
Gulunecek ne var ?...
0 oy
tarafından
Bence hiç komik değil hatta üzücü bir durum Belki de parası yoktu o formül mamalar almak için
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Ben burda komik bişey göremedim
0 oy
tarafından
Komik olan ne ??
0 oy
(179 puan) tarafından
Bende 6 aydan sonra ek olarak sütüm hep bol sadece alışsın diye yaptığım yemeklerden suyundan falan ağzına damlatiyorum tadını alsın diye. Bide meyve soyup 1 er dilim muz çilek elma vs blendırla ezip mama gibi bikac kaşık veriyorum doktorumuz önermişti. Ama kesinlikle gün-de 2 kere tek olmalı oda bir iki kaşık alışsın diye diğer besinlere onun için anne sütü veriyorum 2 yaşına kadar. Oğlum hatta 3 sene emdi bıraktı kendi kendine şimdi 37 haftalık hamileyim gene aynı şeyi yaparım çok araştırdım zamanında çok doktora danıştım hepsi de 6 ay sonrası ufak bi miktar verin dedi
0 oy
(38 puan) tarafından

Ya gerveckten insanlarimiz ne kadar bencil ben kizimda formul mama kulandik yemedi pirinc unu da verdik buskuvtnde bebek ne yerse onu verir anne alayci bi tavirla davranmanz cok uzucu rabbim bin beterini belkide size verir ondan daha beter olurunuz kinamadiginiz basiniza gelmeden olmesiniz unutmayi alah ayitrsin;)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 240 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde Es25 (3,747 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 943 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 371 göst.
17 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Prens prnses Annesi (614 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 538 göst.
7 Haziran 2020 Aile kategorisinde Aygun (68 puan) tarafından soruldu

377,223 soru

11,288,995 cevap

34,698 kullanıcı

...