0 oy
304 göst.
Aile kategorisinde (95 puan) tarafından
Kızlar galiba ben insanlarla imtihan oluyorum eşimin tek amacı para kazanmak bir ailesi var mı yok mu umrunda değil karın dogurmakla görevini tamamlamış sanıyor aslında herşeyin farkında ama işine öyle geliyor işten gelmiş iki kelime ettiriyorum ben konuşuyorum o kendisi açmaz konu bir iki kelime ediyoruz yorgunum diyor kızının yatagina uzanıp kızımı ozledim diyip yatıyor bende bundan sonra seni iş yerindeyken aramicam konuşmak istemiyorsun arayınca şimdide gelmiş hemen yatıyorsun diyorum uykum geliyor yorgunum düşüncesizsin diyor yatağı ser birlikte yatalım ozaman diyorum kızını mi kiskaniyorsun diyor hayır benim de ilgiliye sevgiye ihtiyacım var diyorum hep diyorum ama boş sadece ilişkiden ilişkiye sarılır öper koklar onun dışında aramaz evde pek konuşmaz üstelik bunu dedim diye bağırdı çağırdı kızdı al yatmiyorum diyip oturdu koltukta pis pis bakıyor resmen psikolojik şiddet uyguluyor ben bıktım artık herkesten kimseden hiç bişey beklemek istemiyorum artık çünkü hep kırılıyor üzülüyorum 

2 Cevaplar

0 oy
(338 puan) tarafından
Para kazansa kazanmasa bile bir erkeğin eşine ilgi vermesi şart ama bazen sende tatlı sözler söyle sokul ona özledim seni de o zaman belki karşılık verir ama yapmazsa tam bir öküzdur o zaman derim.
(338 puan) tarafından
Allah'ım yarabbim yaao zaman görürsün ne demek yaa kendini ne sanıyor böyle bak gülüm ezdirme kendimi haa cevapta verme çünkü fark ettim susmak ve yok saymak bir erkeği çılgına çevirir haa bak saygını bozma ama başın dik olsun kendi yerini belirle olmadı sende evden iş yap kendince para biriktir ne olur ne olmaz
(95 puan) tarafından
Evet iş yapıp para kazanmayı düşünüyorum ara ara güvenim yok çünkü. Keşke gidecek bir yerim olsaydı gideydim madem on gün git diyor neyse ama Allah büyük teşekkür ederim canım beni dinledigin için...
(338 puan) tarafından
Ne demek her zaman keşke elimden bişey gelsede yardım sana yardım edebilsem ama dediğim gibi evden iş yapmaya çalış gerisi Allah kerim
(95 puan) tarafından
İnşallah canım Allah razi olsun
(338 puan) tarafından
Amin ecmain kardeşim
-Reklam-
0 oy
(854 puan) tarafından
Sende ilgiyi kes. Arama sorma, gelince ilgilenme. Ver yemeğini yesin ama muhabbete girme. Bazı şeyleri yaşamadan anlamayacakalar
(95 puan) tarafından
Öyle yapicam canım artık ondan da ilgi sevgi beklemem

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 278 göst.
29 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 892 göst.
10 Mart 2022 Diğer kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 143 göst.
8 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu