0 oy
50 göst.
Diğer kategorisinde (2,726 puan) tarafından
2 aydır yemek yerken boğazımda takılıyor su olmasa geçmiyor ve bu kuru yemerde tek değil. Atıyorum ıspanak dolma vs bunlarda aynı şekilde.  Ayrıca boğazımda sürekli geğirme isteği var gırtlağımda bir hava var istediğim zaman o havayı cikarabiliyorum geğirme gibi ama mideden değil gırtlaktan.. hastaneye gittim 17 nisana endoskopi verdi daha zaman çok merak ediyorum yaşayan oldu mu boğaz reflüsü böyle bir şey mi

3 Cevaplar

0 oy
(1,949 puan) tarafından
Bende de takılma hissi vardı canm geçen yıldı ay buraya çok yazmıştım benmki önce yemek yemeden oluştu sürekli bisey vardı sanki sonra sanki yemek yerlerde yemek boğazımda kalıyordu bana endoskopi yapmadılar grek bile duymadılar daha doğrusu, başka bi makineyle baktılar bana emar gibi bişeydi sanırım vee sonuç psikolojik cıktı bende de o gegirme oluyordu midemden boğazıma kadar bazen yanma oluyordu boğaz reflüsü çıkmadı bende mide koruyucu verdiler psikolojik dediler ama geçmezse gel endoskopi yapacaz drdiler sonuç 1 haftaya bütün his kaybolduuu
(2,726 puan) tarafından
Canım bu benim ki psikolojik olamaz yani yemek takılıyor aşağı geçmiyor hiç bir ağrı yanma falan yok
-Reklam-
0 oy
(163 puan) tarafından

Aynı şikayetler bende de var  

Demekki boğaz reflüsüymüş :))

Ama korkudan gidemem artık endoskobi filan :D

(2,726 puan) tarafından
Ben gideceğim çok merak ediyorum yemek yiyemiyorum takılıp kalıyor ya
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Bilen yok muuu

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 65 göst.
11 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ftmkyra (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 60 göst.
31 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beyza58. (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
0 oy
9 cevap 73 göst.
20 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Inci kumsal (0 puan) tarafından soruldu

380,039 soru

11,376,208 cevap

34,862 kullanıcı

...