0 oy
191 göst.
Aile kategorisinde (29 puan) tarafından
İki Küçük çocuklu veya daha fazlası nasıl yetişiyorsunuz gerçekten merak ediyorum. 

9 Cevaplar

+1 oy
(2,320 puan) tarafından
O kadar yıpratmıyorum kendımk zor oluyor ama Allah güç verıyor arada depresyon arada eberhı sürünüp gidiyoruz:) :) :) 
(29 puan) tarafından
Bende öyleyim. Yani düşün postu kısa kestim uzun yazacak kendimi anlatacak parmağımda güç takat kalmadı :/
-Reklam-
0 oy
(1,035 puan) tarafından

Çok zorlanıyorum :(

(29 puan) tarafından
Bende öyleyim. Yani düşün postu kısa kestim uzun yazacak kendimi anlatacak parmağımda güç takat kalmadı :/
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Zor oluor ama mecbur canim idsre ediyoruz bide ben tek başıma bakıyorum çok yıprandım kendimi seksenlik nene gini hisediyom
(29 puan) tarafından
(1,659 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum canim inan senle aynı durumdayım hep gececek diyorum gercekgen annelerin hakkı odenmez
0 oy
(2,749 puan) tarafından
3 Küçük çocuklu 4 çocuğu yolda olan ben selam verip kaçayım :D
0 oy
(10,025 puan) tarafından

Yetismekmi ne yetismesi :woot:

0 oy
(3,763 puan) tarafından
Hayat zulummm ama sağlıkları yerinde olsun destekcin yoksaa zoooor
0 oy
(62 puan) tarafından
2.5 yaşında hiperaktif bi bebe  ve 2 aylık kolik bebek annesi ben merhaba çok zor
(1,292 puan) tarafından
Cnm bebeğin doğduğundan beri mi kolik? Yani sonradan mı başladı? Arkadaşımın çocuğu oldu daha yeni 8 günlük çocuk çok sakin. Hep uyuyor sesi bile çıkmıyor. Sonradan değişir mi mesela?
(62 puan) tarafından
İlk 20 gün hep uyuyorlar asıl olay 1 aylık yada 40 çıktıktan sonra başlıyor ilk kızımda yaşamadım bu kolik tanısı koydu doktor gündüz iyi gece kendimi parçalasamda durmuyordu Bi damla aldım işe yaramadı şimdi şurubu geçtim iyi geliyo gibi 3 ÇÜ kutu
0 oy
(100 puan) tarafından
Ah ah büyük kızım 11 yaşında ikinci evliliğimi yaptım ondan yaşına girmek üzere kızım var ve ben 38 haftalık hamileyim oğluma yarın gidicem doğuma alabilirler yani anlayacağınız iki çocuklu olmak üzereyim rabbim sabır güç kuvvet versin inşallah herkese
0 oy
(497 puan) tarafından

Yetisemiyorummmmmmmmmmmmmmmmm :(

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 420 göst.
6 Haziran 2023 Aile kategorisinde Expertmom (482 puan) tarafından soruldu
+1 oy
29 cevap 481 göst.
3 Ocak 2024 Aile kategorisinde Myangell (562 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Aysel.23 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 133 göst.
2 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (696 puan) tarafından soruldu

379,250 soru

11,352,148 cevap

34,823 kullanıcı

...