0 oy
309 göst.
Diğer kategorisinde (101 puan) tarafından
Şizofreni bir tanıdığınız var mı belirleri neydi?

7 Cevaplar

0 oy
(158 puan) tarafından
Olmayan şeyler uydururlar dedem öyleydi sürekli babannemi  aşka adamlarla gördüm seni deyip üzerine yürürdü. Otururduk bskın ne güzel araba geçiyo derdi bakardık araba felan yok. Dayım da öyleydi o  da asla evde durmazdı hep kaçardı bahçelere bağlara saklanırdı
-Reklam-
0 oy
(867 puan) tarafından
Bir akrabam vardı evden kaçardı beni öldürecekler vs derdi sonra şizofreni tanısı kondu ilaçlar aldı şimdi ilaçlarla sakın senelerdir
0 oy
(15,853 puan) tarafından
Kendi kendine karşısında biri varmis gibi konuşur sohbet eder. Birine sinirlenip taktı mi abo geçmiş olsun kurtul kurtulabilirsen. Bir şeyi anlamıyor anlatana kadar 9 doğurur insan. Anlamış gibi yapıyor sonra 1 saat sonra yine aynı konuyu açıyor. Bağırarak konuşur. Aklıma gelenler bunlar. 
0 oy
(476 puan) tarafından
Eski bir komşumuz vardı. Üç kız babasıydı adam ve tır şoförüydü.  Hep karısı o yokken onu aldattığını düşünüyormuş ve seferden her gelişinde kadına gün yüzü göstermiyordu.  Hep üstüne yürüyordu kadının. En sonunda boğazını kesip öldürdü kadını. Üç kızı kaldı ortada. 
tarafından
Ay tövbe estağfurullah evlerden ırak
0 oy
(1,293 puan) tarafından
Annenaneme doktor sifozren dedi sürekli kafasında kurdugu seyleri gerçek olmuş sanıyor sürekli diyorki evde kizlar geziyor biri geldi beni uyandırdı yemeğimi o kız yedi kızları kovun evden  annem yokken mesela annem yanındaymis gibi konusuyormus 
0 oy
(406 puan) tarafından
Benim annemdede var ama goturemiyoruz işte kabul etmiyor surekli kafasinda biseyler düşünüyor ve soyluyor onada inaniyor mesele benim adim dilek ya dilek bugun gelirken magazaya ugrasmis bana hediye kiyafet almis oyle bisey yok kizim bacilarim aradi hepsinin mali mulku var bana hava atiyolar benle kavga ettiler asla oyle bisey yok surekli babami kadınlarla görüyor sucluyor evet babamin annemi aldatmasi var bosan diyorum asla diyor babami asiri derecede takıntı yapmis halde asiri derecede surekli kafasinda kuruyor psikologlara götürdük bizi anlatıyor bizi sucluyor  kabul etmiyor yani
0 oy
(1,085 puan) tarafından
Benim amcamın eşi de öyleydi kocasinin kendisini aldattığını söylüyor du hep kardeşi ile de aşk yaşadığıni söylerdi kendi kendine konuşurdu küfür ederdi sonra amcamdan boşandı 3 çocuğu var onun da suçu değil hastalık durumuna çok üzülüyorum ha bide eşiyle kavga etti mi tüm köy küfürlerini duyarmis 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 142 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde glstn34 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
71 cevap 1,692 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde selinhakan (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 671 göst.
5 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 23 göst.