0 oy
52 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
Hanımlar ben kaynanam yüzünden huzur bulmuyorum 2 yıldır evliyim yarısı küsmekle geçti eşimle eçen gün eczaneye ilaç almaya git dedi eltinde ben de onunla gitmek istemiyorum dedim kaynanam dedi ki niye sana ne yapmış neyse küstüler bunlar işte ama kendini nasıl deli deli yapıyor söylenip durur ben de korktum dedim şimdi eşim kalktı benim varacak hemen bebeğini tulumunu giydirip evden çıktım ilacı yazdırmaya gittim eve geldim eltim aradı neden benimle gitmedi kaynanam olucak ( şeytan) konuştu ben telefonu elinden aldım niye seninle gidip ne yapacağım gittim ilacı yazdım geldim sen gelip ne yapacaksın telefonu elinden aldı şeytan neyse kayınpederim geldi baktım öyle bir kavga o görüldü çıktı eşim odasından çıktı niye benim sözüm  üzerine gidiyorsun gelip odada kaynanamın ve kayınpedemem de bana bağırdı mesaj da ona yazdım ki yazıklar olsun böyle böyle o da ben değil ki ne halin varsa gör boş bir insansın bundan sonra oğlum umurumda sen umurumda değilsin ben de dedim ki oğlun da onun da olmasın ben de abimi aradım dedim ki abi artık dayanmıyorum gel o da bana dedi ki şimdi gelemem daha büyük bir şey olmalı ki geleyim biraz daha dayan dedi şimdi eşime küsüz kızlar hep böyle eltiler için ailesi için beni zaten hiç görmüyor sevmiyor bu durumda ne yapayım şimdi ben kaynana Bir kere ben konuşmaya çalışıyorum ona bir dönüp var ya öyle şeyler söylemek istiyorum ne olur bu mesajımı okuyayım bana yardım edin ne olursun siz çektiniz biliyorsunuz kaynım iki gündür o kadar mutlu ki sırf eşimle küstüğümüz için ben ona kaç defa dedim ailenin yanında böyle yapma hoşuna gidiyor o ailenin yine eşim yaptı yapacağı

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 145 göst.
14 Mart 2024 Aile kategorisinde Mzzalperen0 (8 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 533 göst.
8 Nisan 2024 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (1,943 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 272 göst.
14 Eylül 2022 Aile kategorisinde Busrais (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 377 göst.