0 oy
260 göst.
Aile kategorisinde (1,104 puan) tarafından
Kızlar daha önce post açmıştım hatırlayaniniz olur belki. Üç ay önce falan bebbegim doğmuştu. Evime gelen misafirlere rahat on defa biz bunu gelin olarak istemiyorduk deyip durdu. Tabi onlar gittikten sonra bağırış çağıris kavga oldu . Yani kısaca o gelen misafirler bizi iftara davet ettiler ama ben çok utanıyorum ne yapayım bir yorum yapmadan geçmeyin lutfem

7 Cevaplar

0 oy
(1,347 puan) tarafından
Valla ben niye utanayım bana o anı yaşatanlar utansın derim giderim asaletimle 
(1,104 puan) tarafından
Konu hakkında konuşulursa sonuçta ortada bir istenmemezlik var .
tarafından
Aynen katılıyorum esın ıstedı mı ıstedı olay bıtmıstır esın ne dedi bu konuda yanındayda hıcte takma
(1,104 puan) tarafından
Eşim konuşmuyor onunla simdilik
-Reklam-
0 oy
(244 puan) tarafından
Senin utanacak bir şeyin yok ama belli ki seni kıskanıyor lohusa bir kadına denilecek en son laf hadsiz şey ben olsam evime almazdım onu bir daha abisi beğenmiş evlenmiş o kim oluyormuş ben bile sinirlendim şuan 
(1,104 puan) tarafından
Zaten evimin önünden bile daga geçirmem. Ama konu hakkında konuşulursa çok utanicam . Bunun üstesinden gelmek istiyorum
0 oy
(15,231 puan) tarafından
Onlar sizin tartışmaniza şahit oldular mi orasını anlamadım 
tarafından
Onlar gittikten sonra bagrış çagrış oldu diyor gayet net aslında şahit olmadıkları
(1,104 puan) tarafından
Yok onların yanında saygımı hiç bozmadım
(15,231 puan) tarafından
Kız uykusuz gözlerle okuyorumm sorry ☺️ yani cagiranlar sevdiğin insanlarsa git derim
0 oy
(2,153 puan) tarafından
Benim görümcemin kaynanasıyla sorunları var bak kadın çok şirret birisi. Bu kadının 2 gelini var ve ilkini sürekli kötüledi 2. Gelin görümcem. Ve görümcemide herkese kötülemiş. Şimdi görümcem yeni yeni sülaleye karışmaya başladı eşinin teyzeleriyle akrabalarıyla samimi olmaya başladı. Geçenlerde bi ortama gitmişler kocasının teyze gelini görümcemin kocasına anneni çağırma kızlara rahat edemiyolar falan demiş. Yani görümcem onların içine girdikçe aslında sorunun gelinlerde değil kaynanada olduğunu idrak etmişler. Sen git efendice katıl gerisini onların düşüncelerine bırak ve onlarda kötü bi izlenim bırakmış olsaydın seni hiç davet etmezlerdi bile 
(1,104 puan) tarafından
Yok zaten onların yanında saygımı hiç bozmadım. Konu hakkında konuşulursa çok utanıyorum
0 oy
(24 puan) tarafından
Onların yanında gorumceni falan umursama,onunla muhattap olmadığını herkes bilsin. Ayiplari,kusuru olursaa ordaca sende vur yuzune altdan altdan. Tabikide gitmelisin gorumcenin inadina. 
(1,104 puan) tarafından
Görümcem orada olmicak ki ayrı illerdeyiz sözde doğum için gelmişti herşeyi  mahvetti defolup gitti
(24 puan) tarafından
Sohbet falan  ederken ondan konuşulunca bir şey sorulunca umursama canım. Ön plana annenleri getr her konuda. Her kes  anlar o zaman bence onların kötü oldugunu
(1,104 puan) tarafından
Evet sohpeti açıldı ve onu haksız buldular çok saygısız olduğunu iyi bana yakın oturmadigini falan söylediler. Seni kıskandığı için öyle konuştu o dediler
0 oy
(2,094 puan) tarafından
Misafir varken cevap verseydin keşke benimkide misafir geldiğinde bebeğim küvözdeydi sen bebeğini düşünmüyorsun dedi yemek yemediğim için öyle bir tavır yaptım ki misafir falan dinlemedim bağırıp çağırdım samsundan izmire gelmişti geri gitti samsuna herkes haddini bilsin 
(1,104 puan) tarafından
Misafire ayıp olmasın diye ses etmedim
. Ama onlar gittikten sonra demedigimi birakmadm sabahına defoldu
(2,094 puan) tarafından
İyi yapmışsında misafir falan dinleme o herkesin içinde yapıyorsa sende lafını esirgeme saygısızlık olmaz bu kendini savunmak olur lütfen bidaha misafir falan dinleme üzülürüm yoksa:d
(1,104 puan) tarafından
O kadar pişmanım ki keşke deseydim içim içimi yemezdi simdi
(2,094 puan) tarafından
Yaaaaaaa:)
0 oy
(13,118 puan) tarafından
Konu açılırsa onun fikrini sormadık sonuçta evlenen biziz önemli olan eşimle bizim birbirimizi sevmemiz istememiz dersin gerisinin bir önemi yok. Veya görümcen açarsa konuyu seninle evlenmedim senin istemen şart değil derim az hazır cevap olun lafları çıktığı yere geri tıkayın herkes haddini bilsin öğrensin 
(1,104 puan) tarafından
Aynn keşke öyle söyleseydim şimdi içim içimi yemezdi en azindan

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 318 göst.
13 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 174 göst.
31 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Alyadua1 (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 2,222 göst.
6 Aralık 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu