+1 oy
181 göst.
Aile kategorisinde (554 puan) tarafından
23martta kızım doğdu şükür ben eve geldim dün o daha kuvezde eşim dünden beri çocuklara bakiyo yemek yapıyor adam bunalima girdi hergun ben yoruldum dediğimde aman aşkım alt tarafı bez degistiriyon yemek yapiyon derdi sabah oğlumun altını açtı daha öbür bezi takmadan yüzüne işedi dikislerden gulemedim bune yav bunlar çocuk değil bu oğlan canavar diyo degistirtmiyo altını yemek yediriyo peşinde koşuyor çalışmanın işin gözünü seviyim öldüm bittim diyo şimdi anliyorsun işte beni dedim öyle akşam eve gelip oynayıp uyumakla olmuyo sürekli üstüne kalınca bak nasilda pes ediyon dedim onun bu hallerini izlemek çok zevkli belden uyusmali oldum aşırı basım boynum agriyo sürekli kahve içiyorum bol su içiyorum genel anestezide böyle olmamıştı oğlumda çok fenaymis 

6 Cevaplar

+1 oy
(12,779 puan) tarafından
Lohusa depresyonu değil o annelerin fedakarlığını hafife almanın cezası. Altı bezli bir bebek varken ikinci olmuş sanırım bence yeni doğan eve geldiğinde de öbür çocuğunu eşine baktır 
(554 puan) tarafından
Öyle olucak o kadar pismanimki şuan diyo öbür çocuğu erkenden istediğime mustehak sana dedim iyice bı sıksın suyunu
-Reklam-
+1 oy
(6,850 puan) tarafından
Az bil olmuş oh :) baş ağrısı lokal anestezide oluyo canım genelde olmuyo 
(554 puan) tarafından
Çok fenaymis ya hele boyuna vuran ağrı ins geçer bian önce
(6,850 puan) tarafından
Sen bol bol kahve iç yoksa geçmez
(554 puan) tarafından
Öyle yapiyom sürekli üçü bı arada iciyom
+1 oy
(12,897 puan) tarafından
Gözün aydın olsun

Annelik kolay değil anlamıştır 
+1 oy
tarafından
Nedense sevindim senin adına. Anlamış olmuş hâlini ohh biraz da sen keyfini çıkar o uğraşırken. Sana da geçmiş olsun Allah tez zamanda şifa versin :) 
(554 puan) tarafından
Saol cnm Allah razı olsun müstehak valla akşam geliyordu saatlerce uyutmuyordu çocukları oynuyalim diyodu şimdi erkenden uykunuz gelmedimi diyo
0 oy
(1,719 puan) tarafından

Benim koca da ben hastayken 3 güncük baktı eve çocuklara ve çok zor işin Allah kolaylık versin hadi iyileş artık demeye başladı. Boğaz enfeksiyonu geçirdim baya ağırdı kalkamıyorum. Normalde ne var sanki herşeyi planlı yapsan iş güç biter kalmaz diodu. 4 çocuklu evde plan işlemiyorki:blink:

(554 puan) tarafından
İslermi kız bizim kız gelince daha ağzına çocuk isterim lafı almaz bidaha
0 oy
(15,036 puan) tarafından
Ohhhh içimin yağları eridi ☺️☺️☺️
(554 puan) tarafından
Benimde valla keyifle izliyorum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 236 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Havva4545 (710 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 134 göst.
28 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birkizannesi (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 387 göst.
0 oy
10 cevap 411 göst.
11 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Zeynooooo (87 puan) tarafından soruldu

378,371 soru

11,325,634 cevap

34,778 kullanıcı

...