0 oy
287 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
Kızlar gorumceme kanlı bıçaklı kavgalıyiz nefret ediyorum kendisinden. Ama kızımı eşim gorumceme götürmek istiyor, ve bu yüzden  ben kendimi çok kötü hissediyorum. Sizce ne yapmalıyım? Gitmek hiç içimden gelmiyor onun evine ama kızımın orda kalmasını da inanın hiç istemiyorum. Ne yapmalıyım ? Tavsiye verir misiniz?

7 Cevaplar

0 oy
(7,544 puan) tarafından
Kanlı bıçaklı derken nasıl yani çok mu kötü şeyler yaşandı yani yüz yüze gelemeyeceğiniz boyutta mı.
(6 puan) tarafından
Evet çok kötüyüz. Şahsıma küfür etti, genel manada ağzı bozuktur zaten ve bana el kızısın dedi
(7,544 puan) tarafından
Gelinlerin el kızı olduğu doğrudur zaten ama küfür etmeye hakkı yok tabi ki
-Reklam-
0 oy
(237 puan) tarafından
Ben Kendi adıma yazayım kavgalı olduğum kimse yok ama sevmediğim insanın evine asla ayak basmıyorum. Benim olmadığım yerdede çocuğumun işi yok. Kocam gidersede ses etmiyorum.
(6 puan) tarafından
Kocam ablasına saçmalık boyutunda bağlı. Ben gitmesem de o götürür zorla biliyorum. Bende de o anda oluşan his çok acıtıcı. Ben gitsem nasıl oturacağım yanında. Ne yapacağımı şaşırdım
(554 puan) tarafından
O çocuk sizin olduğu kadar eisnizinde götürebilir tabi ki ayni durumun tersini düşünün eşiniz abinizle kus olsa siz çocuğunuzu abimize goturmeyecekmisiniz
(6 puan) tarafından
Gerçekten çok zor bir durum. Neyin sağlıklı olduğunu ayırt edemiyorum bu konuda. Tabi ki düşündüm bu durumu ben de, eğer abim böyle bir şeyi eşime yaşatsaydı hele ki benim yanımda emin olun ben de abimle hiö görüşmezdim. Ama dediğim gibi hangisi sağlıklı bir davranış olur bilmiyorum ve bu yüzden açtım bu postu.
(554 puan) tarafından
Aranizın bozulduğunda değmez bırak görsün sen gitme eşin çocuğu götürsün
0 oy
(1,429 puan) tarafından
Kocanla birlikte götür. Sonucta halası ve görmek istemesi normal sen gitmek istemıyo olabilirsin
(6 puan) tarafından
Yani sizin fikrinizce, kocamla beraber gitsin ve ben gitmek istemediğim için gitmeyeyim mi ?
(1,429 puan) tarafından
Aynen kocan götürsün
0 oy
(28 puan) tarafından
Açıkçası Şu anda herkes işte halası görmesi lazım vesaire gibi düşünebilirler ama ben Kesinlikle katılmıyorum götürmemekte göndermemek de sonuna kadar haklısın Çünkü annesine hakaret ettiği Anladığım kadarıyla hakaret vesaire olmuş aranızda yani annesine bu şekilde davrandığı halde Yani hangi yüzde yeğenini görmek için gelebilir ya da yeğenini getirmeni isteyebilir ki sen yeğenin annesine abinin Veya kardeşinin eşine hakaret etmişsin ya da bir şeyler yaşamışsın o insanına yüz yüze gelemeyecek noktaya gelmişsin bunu yaparken bazı şeyleri de düşünmen lazımdı Bence gönderme kaldı ki sana o şekilde davranan bir insanın çocuğuna karşı Yani seni doldurmayacağı ya da ne bileyim çocuğuna senin hakkında kötü şeyler söylemeyince ya da çocuğu bu şekilde öğütlemeyeceğini garantisi var mı Bırak seni kötü bilmeye devam etsinler ya Öyle insanlar halası dahi olsa Ya bırak halasını babaannesi dedesi dahi olsa gösterme bu senin hakkın çocuk senin çocuğun kimse karışamaz
(6 puan) tarafından
Babası zorla götürüyor ben ne yapacağım çok üzülüyorum
(28 puan) tarafından
Bu konudaki tepkini ortaya koy kaldı ki evet kardeşi olabilir ama senden daha değerli olamaz seni üzmüş sonuçta eşinin dahi gorusmemesi gerekli bence ben bu konularda fazlasıyla netim evet kardeşi ama haddini bilmek zorunda benim görümce daha 13 yaşında ben şimdiden mümkün olduğunca hareketlerini beğenmediğim için çocuğumu uzak tutuyorum ona benzer diye
(6 puan) tarafından
Çok tepki koydum bizim bütün kavgalarımız onun yüzünden. Ama malesef ablasına aşırı bağlı ve ben ablasından nefret ediyorum. Daha nasıl tepki koyabilirim ki?
0 oy
(812 puan) tarafından
Yoeumlarda gordum zorla gotruor babasi demissn pardonda kim kimi zorla gotruor yemin ederm kocam demem elime geceni kafasina firlatrm ole bisimi var ya sen kendi dogurdgunun hukmunu veremiceksn ne die senden cocuk yapior allah askina bacim susma gerekirse kiyameti kopar yinede senn gitemdgn yere covugnu gonderme halasj olanilir gormek isteyen kapina gelsin bukadr basit
0 oy
(632 puan) tarafından
Görümcemle de kaynanamla da küsüm. Görüntülü bile göstermiceksin zaten aramıyorlar dedim. Eğer gösterirsen seni de ananların yanına yollarım çocuklarımın yüzünü sen de göremezsin dedim. Bir de ben onlara hediye alırdım. Kaynanamın doğum gününde güller mi yollamadım. Meğer arkamdan neler konuşmuşlar. Oğlumun b.. Kunu yesinler 
0 oy
(61 puan) tarafından
Benimde bana sen cingensin kardeşimi batırdın dilencisin ay başı gel de annem babam maaş Alıyor gelip dilenirsin diye daha neler neler kardeşlerime bile hakaret etti Allah a havale ettim ama ölsem de kapı eşiğimden geçemez vasiyet ettim  seni sevmeyen kötü olan emin ol kızını da sevmez sadece gösteriş yapıyordur yine de siz bilirsiniz

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 489 göst.
14 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 538 göst.
0 oy
11 cevap 390 göst.
23 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Sevde06 (776 puan) tarafından soruldu

378,282 soru

11,322,449 cevap

34,770 kullanıcı