0 oy
1,062 göst.
Aile kategorisinde (802 puan) tarafından
Eşimden bosanmak istiyorum ama ne yapmalıyım bilmiyorum 4 aylık bir oğlum var velayet bana kalirmi ya çocuğumu alırlarsa korkuyorum aranızda avukat varmı acaba bana yardımcı olsa 

17 Cevaplar

0 oy
(653 puan) tarafından

Niye boşanmak istysn:(

(2,484 puan) tarafından
Kesinlikle sana verilir hele bunlari ispat edip mahkemeye delil olarsk suna bilirsin
Hic bi sekilde goremezde evladini
tarafından
ailen arkandadır inşallah canım
(802 puan) tarafından
Arkamdalar ama yüzüme soylemeselerde gitmemm için gözüme bakiyorlar birkaç kere annem sinirle bana evine git dedi okadar zor ki ne yapıcam bilmiyorum sanki bir çıkmazın içindeyim oglumuda alıp herkesden kaçıp gitmek istiyorum okadar zor bir durum ki
(53 puan) tarafından
Evlenince sığamıyorsun kimsenin evine ben bilirim o acıyı rabbim seninle olsun nasıl bir adammış o öyle Çok haklısın yazık onunla geçirdiğin zamana
(7,935 puan) tarafından
Sorumsuzun vurdum duymazsın teki demek ki
-Reklam-
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Neden  boşanmak istiyrsn
0 oy
tarafından
Ne oldu canm niye anlatmak istersen belki yardımcı oluruz sana 
(802 puan) tarafından
Okadar uzunki nasıl anlatsam bilmiyorum eşim çok çok cimri ve merhametsiz cocugum doğduğundan beri ne bez alır ne mama alır ne pazara gider alışveriş yapar hatta 1 ay pazara bile gitmedigim olur şu zamana kadar bir kuruş bile para vermez acaba ihtiyacı varmı diye sormaz  hamileydim 9 ay dolmuşla gittim geldim cebimde bir kuruş olmazdı akşama kadar aç kalırdım hastanede onu geçtim çocuk doğdu ben her hastalandığında dolmuşla götürüp getiriyorum o soğukta yağmurda çocuğum bronşit oldu hava alınması lazım acile dahi getirmiyor işte en son oğlumu hastaneye goturdim kanında enfeksiyon vardı diye öğünde çok yagmutkuydu baya soğuktu sırılsıklam annemlere geldim akşam aradım gel beni al dedim ama gelip almadı nasıl gityiysen öyle gel dedi ne aradai ne sordu şuan 1 hafta oldu annelerdeyim beni almadı oğlum bronşit hasta tıkanıyor birde enfeksiyon var ateş yapıyor ama umursamayip bir telefon bile açmadı ama okadar çok şey vatki yazamdigim
(476 puan) tarafından
Boşan tabi o adamla ömür mü geçer hadi seni düşunmuyo o küçuk bebeğidemi düşunmuyo yazik ya
tarafından
Kiyamam canım rabbim sabir versin cok zor valla hakkında hayırlısı olsun inşallah
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Anneye verilir canım. Kaynım boşandı yedi yaşına kadarr annede kaliyomus velayet acamaz
0 oy
(148 puan) tarafından
Bebeğin küçük daha senden alıcaklarını sanmıyorum velayet sende olur bence
0 oy
(471 puan) tarafından
Bebek şuan anneye muhtaç olduğu için sana verilir. Tabi kötü bişeyin yoksa. Neden boşanmak istiyosun ? Eşin kabul edecek mi 
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Esra erolda izledigim kadariyla  baro avukatlara bas urabuliyorsun  ve bebegin anneye muhtac oldugi icin gecici velayeti simdilim sana verirler %99 da orjinal velayeti sana verirler

Canim esra erolum
(802 puan) tarafından
İnşallah tek korkum oğlumun alimasi hep onun için sustum katlandim ama dayanamıyorum
(3,024 puan) tarafından
Esra erolu sıkı takip ediyorum bebegin anme sutune muhtac oldugu icin sana verirler bebegini ama haftada 1 mi ayda 2 mi 4 mu ne babanin gorme hakki var
(802 puan) tarafından
Boşver onun çocuğu görmek istiyceni hiç sanmıyorum zaten
(3,024 puan) tarafından
Peki canim neden bosanmak istiyorsun yani sebep ne bi sebep belirtmelisin

Bide anlasmali bosanirsaniz tek celsede bosanirsiniz cekismeli olursa uzun surer
0 oy
(901 puan) tarafından
Bunları dava açacagına karar ve emin olduktan sonra düşün derim cnm psikolojini bozma kararında net isen düşün canım sıkılıyor benim ayrılanlara çocuklara acıyorum kimse ne annesiz ne babasız büyüsün istiyorum olan çocuklara oluyor 
(802 puan) tarafından
Ben bosamaya dünden razıyım merak etme canım biz o adamla birlikgede olsak oğlum mutlu olmaz çünkü bize bı yararı olmayan gereksiz bir adam
0 oy
(268 puan) tarafından
Canım niye boşanmak istiyosun bilmiyorum ama InşaAllah düzelebilecek bi sebeptir duzelir hayırlısı olsun hakkında ama cocuk sana kalır tabiki çünkü anneye muhtaç küçük bebek diye her koşulda sana verir hakim
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Baro dan ücretsiz avukat başvurusu yapabilirsin ve asla senden alip hakim bebeği babaya vermez canım 
0 oy
(119,086 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun
0 oy
tarafından
Sebep nedir ?? Önce onu söyle aldarma şiddet vs varsa sende kalır her skwil yine sende kalır sen aykırı bişi etmediysen

Cnku küçük sana ihtiyaci var devlet ve hakim allahin bir kulu alamaz
0 oy
tarafından

Kelimelerim kifayetsiz kaldı biran neysee demiyim allah yardımcın olsun çok zor bir durum  :'(

0 oy
(751 puan) tarafından

Çocuk küçük alamaz senin bir kusurun yoksa kendini yırtsa bir b..k geçmez eline Allah yardımcın olsun :(

0 oy
(7,935 puan) tarafından
Çocuk 7 yaşına kadar annede kalır canım iyi düşündün mü
0 oy
(409 puan) tarafından
Haksızsın demıyorum canmm ama yuvayı yılmak kolay jurması zor bıraz konuşmayı denesen konuştun mu 
(802 puan) tarafından
Görmüyorum ki konuşayım ne arayıp soruyor ne telefonumu açıyor neden annemlerden beni almaya gelmiyor belli zaten bu evlilik bitmiş
(409 puan) tarafından
Allahımm huzur versın canm kolay geçirsin o zaman :(
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Rabbim evladın içinde senin içinde en doğrusunu nasip etsin inşallah..  allah yardımcın olsun..

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 330 göst.
0 oy
21 cevap 672 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 173 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 599 göst.

378,098 soru