0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde (132 puan) tarafından
Kizlar hiç uzatmayacam ben 8 senelik. Evliyim 8 senedir hep kaynanamgile gittim bayramda  her işlerine koştum depremzedeyim depremde 7 aylik hamileydim bide oğlum var kaynanam hiç aramadi nasil oldunuz diye eltim 3 aylik hamileydi onu aradi sordu 1 ay kaynanamgilde kaldik evler hasarli. Diye. Eltimi el üstünde tuttu benimle konuşmadi surat yapti arkamdan konuştu merkeze geldiğinde hiç buraya gelmiyor hep eltime gidiyo ölsem bile ne arar ne sorar.ki 8 sene her işine koştum 8 sene kizi gibiydim ne zaman kaynim evlendi haftasi da kaynanam beni. Düşman gördü daha neler neler doğum yaptim hiç aramadi sormadi şimdi bizim aracimiz yok. Eşim tutturmuş bebekle babamgile gidelim diye hatta bana 1 gün önceden git 1 günde onlarla otur diyo ben de annen beni düşman belledi ne işim var dedim senle gidip senle gelirim dedim ki köyleri 3 saat uzaklıkta.. Bunu dedim diye benimle küsmüş siz olsaniz tepkiniz ne olurdu. 

5 Cevaplar

+2 oy
(37 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ablacım eşin sana  küsmeyi biliyorda anasının karısına ne şekil muamele yaptığını bilmiyor mu birde seni önden yollamak istiyo senin fikirlerini hiç mi onemsemiyor yerinde olsam gitmem direnirim gitmek zorunda da değilsin küçücük bebekle üç saat yol gitcen bide gidince surat cekicen küserse küssün telefonla arar kutlarım herkesin  bayramını.valla az diş göstermek gerekiyo eşimin ailesiyle bir kere aramız açıldı aylarca gitmedim eşim kendisi gitti geldi ama haklıydım haklı oldugum için eşimde beni zorlayamadi sonra noldu köyde millet gelin gelmiyo mu torun gelmiyo mu demeye başladıkça kendileri mahcup olmaya başladılar bı yolunu bulup düzelmeye baktılar ondan sonra da iyiyiz yani ama az çok huyunu öğrenmiş oldular hep suyuma gitmeye başladılar bende yapılanı unutup saygıda kusur etmemeye çalışıyorum 
(132 puan) tarafından
Ay maşallah ne şanslisin canm o zaman... Benimki beni görünce tamam dio ev yemek herşey bunda kendi komşuda gezer yatar TV proğramlari izler ama eşim kayinbabam gelince de der ben şu işi yaptim bu işi yaptim öldüm kaç kere eşim  yanimda dedi anneme iş yaptirmak her yerim ağriyo dio diye ben de annesine dedim ben sana ne iş yaptiriyodum sonra lafi çeviriyodu yok oda yapiyo herşeyi de o yapamaz ya diyodu deprem zamani da öyle yapinca iyice ipler koptu
(37 puan) tarafından
Ay Allah sana sabır versin cnm yalnız hepsi eşinden geçiyor seni savunması gerekirken ailesinin yanında hepten kırıcı davranıyor çok yanlış
(132 puan) tarafından
Aynen canm lafa gelince diyo ben neyin ne olduğunu biliyorum annemin nasil Bi insan olduğunu biliyorum ama icraata gelince 1 gün önden git onlarla otur torunlarini görüşsünler dio 1 gün kaynanam aramaz torunu için eltimi günde kere görüntülü arar ben küçük oğlumu sünnet ettim geçen yaz eltim köyde diye eltimi birakmamiş ti gelmedi sünnete gelmeyi birak arayip sormadi bile adam bunlari görmesine rağmen halen git otur bigün dio
(37 puan) tarafından
Eşiniz çok anlayışsız ve sinir bozucuymus gerçekten sizde ona göre davranın bu kadar kendinden ödün vermenin bı anlamı yok hani eşiniz biraz anlayışlı olsa onun hatırına gidersinde ne tarafa dönsen sana düşman hiç gerek yok
(132 puan) tarafından
Aynen artik Altan alma devrini bittiğini birinin bunlara göstermesi lazim
-Reklam-
0 oy
(379 puan) tarafından
Küserse küssün
(16 puan) tarafından
Haahahah
(132 puan) tarafından
Küsmesi değil problem canm görüp bilmesine rağmen böyle davranması sinir ediyo beni
0 oy
(13,199 puan) tarafından
Küserse keyfin bilir diyeceksin 

Annesi doğumda vs atamadığında sordu mu neden böyle yapıyorsun diye e
(132 puan) tarafından
Biliyor canm kendi dedi o zamn keşke hiç gelmeseydik buraya bunlarin yanina kendi de haklisin karişma ne hali varsa görsün dedi şimdide böyle yapiyo
0 oy
(632 puan) tarafından
Kaynananizla aranizdan birsey gectimi neden boyle tepki salgiliyor
(132 puan) tarafından
Canm hiçbir problem yoktu 8 senelik geliniyim kaynim evlendi ilk haftasi kaynanamgil köyden geliyoruz dediler bende annemler deydim eve geçtim hamileydim eşimle yemek yaptik temizlik yaptik bize geliyo lardi öyle dediler sonra bize gelmediler direk.eltimmgile gittiler neyse haber de vermediler o akşam kaynim uzmandi 1 haftalik evlilerdi son akşamlariydi kaynanamgil gece bize geleceklerdi gelmediler. Haber de vermediler. Ben hamile hamile 2 ye kadar bekledim sabah eltimle konuştuk dedim insan biraz düşünür bunlar yeni evli son akşamlari diye bide ben bekledim kaynanam duymuş telefonda ses gitmiş sonra bize geldiler önden kayinbabam eve çikti ardinda kaynanam kayinbabama hoşgeldin dedim kapiya gidiyorum ki kaynanama hoşgeldin diyeyim o sırada eşim kapida dedi gel anne gel yeni evli çiftin sonn akşamlari da niye onlari birakmadiniz kaynanam koridorda Bi bağirdi ben sizin için gelmedim onlar için geldim diye. Bende kapida dedim bizim için gelmeye bilirsin ama haber verseydiniz bende hamile hamile kalkip eve gelip. Hazirlik yapmadim sonra kaynanama hoşgeldin demeyi unuttum koridorda gidiyordum bakin dedi bana hoşgeldin demedi bende döndüm dedim sen bağirinca sizin için gelmedim diye unuttum dedim hoşgeldin elini öptüm kadin ruh gibi gözleri doldu sustu dahada odur budur ben düşmaniyim
0 oy
(320 puan) tarafından
Ben de olsam gitmezdim eşimle gider gelirdim eşim küserse küssün
(132 puan) tarafından
Olmasi gereken o şu saate sonra ama bile Bike böyle davranması sinirlerimi bozuyo

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 444 göst.
22 Mart 2024 Aile kategorisinde smrmhmt (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 53 göst.
0 oy
2 cevap 132 göst.
23 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevcan05 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 89 göst.
23 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Nzz123 (1,403 puan) tarafından soruldu

382,394 soru

11,448,719 cevap

35,022 kullanıcı

...