0 oy
474 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından
Ben haram diye bildigim icin öpmuyorum kizlar  bu konuda siz ne yapiyorsunuz ne dusunuyorsunuz?

40 Cevaplar

0 oy
(1,875 puan) tarafından
Kayınbaba haram değil diye biliyorum. Öperim de ben mükemmel bir insandır 
-Reklam-
0 oy
(15,171 puan) tarafından
Eşinin babası öz baban hükmündedir. Opebilirsin. Ben hep operim
0 oy
(6,959 puan) tarafından
Haram değil eşinin omcasi dayısı bile haram değil sadece kayın haram oluyo ben öpüyorum ellerini 
(2,136 puan) tarafından
Canım alaska teşekkür ederim  :)) bu konuda tavizim yok eşimde ben konuşunca açılın benim cübbeli konuşuyo der hahaha. Hatta geçen ben uyurken sahura kalkmamıştım eşimde ezan sesine uyanmış gelmiş su içsem olur mu demiş bende olur olur demişim hiç hatırlamıyorum gitmiş içmiş adam bana ne kadar güveniyosa uykuda olmam flan hiç önemli değil hahaha. Eşimin akrabalarıda beni hocalık yaptım kurslarda kaldım ders alıyorum sanıyolar mış. Benim babam okumayı çok seven birisi evimizde kitaplar çok fazla gazeteden geçilmezdi evimiz babam takvim yapraklarını bile okumadan atmazdı. Ben hep onun gibi olmaya çalıştım onu utandıracak çok şey yaptım ama 4 kardeşin içinde hatası en çok olanda benim allahın yolunda olanda gene benim babam bana çok güveniyo sanki onu cennete ben koycam gibi düşünüyo :[[ inşallah rabbim nasip eder de ben daha iyi bi müslüman olurum bilgimde daha çok olur rabbim nasip etsin alaskam bana dua et ♡♡
(771 puan) tarafından
Dualar karşılıklı olsun kardeşim :) müslümanın müslüman kardeşine yaptığı dua kabuldür. Maşallah demeden geçmeyeyim
(2,136 puan) tarafından
Allah razı olsun balım:)) alaskaaa nicin nerden geliyo canısı onu sorcaktım sana alaska ya mı gitmek istiyosun görmek flan :))
(771 puan) tarafından
Yok kız kedimin adı da evet oraya gidip görmek istediğim için koydum kedime de. Bir de iskoçya... hep hayalimdi
(2,136 puan) tarafından
:))) kedi mi besliyosun evdeeee ay bende istiyorum ama hiç cesaret edemiyorum ya kıl tüy kokusu
0 oy
(10,026 puan) tarafından
Kayinbaba haram degil. Allah rahmet eylesin olmedne once nisanliyken bile her gittigimde haftada 2 3 elini oper öyle operdim
0 oy
(1,245 puan) tarafından

Öpüyorum neden haram olsun? Sadece bayramda değil her evlerine gittiğimde öperim. Çokta severim kayınpeder değil baba gibidir :) 

0 oy
(5,612 puan) tarafından
Nasıl yani haram? Neden haram??

Ben öpmem. Haram olduğu için falan değil istemediğim için öpmem 
(253 puan) tarafından
Kafama gore degil tabiki
(5,612 puan) tarafından
Neye göre peki
(4,149 puan) tarafından
Diyelim banyoda dustun öldün. Esın girip çıkaramaz seni nikahın olmuyor artik ama kayinbaban çıkarabilir
(7,709 puan) tarafından
Alya onu da ilk defa duydum
(4,149 puan) tarafından
Evet oyle cnm
0 oy
(5,955 puan) tarafından
Hayatta olsaydı öperdim allah rahmet  eylesin  tüm ölmüşlerimizi
0 oy
(3,622 puan) tarafından
Kayınbaba haram değil ki canım 
0 oy
(4,151 puan) tarafından
Kayınbaba haram değil nikah düşmez çünkü ben konuşmuyorum o yüzden de opmuyorum
0 oy
(2,043 puan) tarafından
Haram değil ama kendisi opturmedigi için opmuyotum 
0 oy
(845 puan) tarafından
Eşiniz ölse dahi ve ya boşansaniz dahi kayinbaba haram değildir ve asla nikah düşmez ben öperim gönül rahatlığıyla 
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Kayınpeder haram değil. Eşinle boşansanız bile nikah düşmez kayıbpedere. Ve siz ona, o size ölene kadar bakmakla yükümlü allah katında
0 oy
(149 puan) tarafından
Kayınbaba haram değil ben öpmeye çalışırdım izin vermezdi kendisi bizi operdi onsuz geçecek ilk bayramimiz Allah rahmet eylesin 
0 oy
(231 puan) tarafından
Hayır neden haram olsun Allah korusun boşanma bile olsa o hep sizin babanız kalacak günahı yok öz babanız gibi
0 oy
(241 puan) tarafından
Kayınbaba haram değil . Eşinden boşansan bile kayınbabana nikah düşmez . Ben elini öpmek isterim ama kendisi izin vermez. 
0 oy
(7,709 puan) tarafından
Haram değil kayınpeder baba erkek kardeş ve yigenler helal amca hala dayı teyze oğlu kayın ve diğer erkekler haram çünkü nikah düşüyor

Soruna gelecek olursak benim kayınpeder opturnez
0 oy
(2,250 puan) tarafından
Kayinpeder namahrem değil o yüzden haramda değil ben öperim elini 
0 oy
(17,723 puan) tarafından
Ya arkadaş babanın yerine koyarsan atandır büyüğündür tabiki öpersin ama dini boyutu bu kadar kısıtlımı bilmiyorum bizimki rahmetli zaten ama ben öperdm elini sadece yüzünü öpmek olmaz sarılmak vs onlar zaten olmaz ama saygıdan el öpülür
0 oy
(5,284 puan) tarafından
Haram değil hatta kayınbabadan abdest bile bozulmuyor 
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Elini Öptürmez. Genelde tokalaşıp sarılırız. Canım babam ❤️ kendi ailemden farksızlar benim için.

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 742 göst.
5 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Miss.Berna (4,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 517 göst.
26 Mart 2021 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 925 göst.
20 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Gökce kambur (264 puan) tarafından soruldu

379,354 soru

11,354,930 cevap