0 oy
181 göst.
Aile kategorisinde (14 puan) tarafından

Düşünün ki bir kocanız var istediğiniz herşeyi yapmaya çalışıyor imkan dahilinde isden eve evden işe.. ama telefonunda bir konuşmaya rastliyorsunuz iş yerinden bir kadınla. İşte arada mola yapın beliniz agricak. Sonra karikatür göndermiş aşağıya ekliyorum..tepkiniz ne olurdu

image

8 Cevaplar

0 oy
(233 puan) tarafından
Ne yapılması gerekirse onu yapardım cnm 
(14 puan) tarafından
İşte ne yapardınız fikir istiyorum. Konuşmaktan usandım arana mesafe köy demektende.. konuşmuyorum 1 haftadır
(233 puan) tarafından
Korkut sen.beni aldatıyor sun de boşanalim de bakalım.ne dicek
(14 puan) tarafından
Sen bana guvenmiyorsun boşan o zaman dedi az önce bana fırsat vermedi. Bende sen ben bırakıp gidemem sanıyorsun kolay kolay söyleyebiliyorsun. Okul kapansın merak etme lafta birakmicam dedim çocukları alıp bir gideyim aklı başına o zaman gelecek. Kendince ben onu o beni çok seviyor bırakamam sanıyor
(233 puan) tarafından
Kadınlar öyle bir bırakirki aklı şaşar
-Reklam-
0 oy
(10,328 puan) tarafından
Kabalaşayım mı telefona oturturum... Arada dinlenin kısmı vs ok. Ama karikatür eşler arası bir mizaha sahip ve sınırı hepten yok etmiş. Hayırdır yani. 
(14 puan) tarafından
Bende diyorum bu karikatürü göndersen gondersen bir bana gönderebilirsin.. afedersin baktimda konuşmalara hakkaten gereksiz olmuş saha dikkatli olurum diyor. Benimse kaç gündür içim içimi yiyor. Huzurum kalmadı resmen
(10,328 puan) tarafından
Aaa hakkaten haklısın diyip geçiştirilecek bir şey değil bu gevşekliğe gerek yok.
(14 puan) tarafından
Bende aynısını sana yaşarsam ne olurdu adım namussuzancikardi diyorum gereksiz buyutuyorsun diyor
0 oy
(1,080 puan) tarafından
Başına bela olurummmm
(14 puan) tarafından
Gerçekten artık konuşmaktan yoruldum 1 haftadır kabuguma çekildim resmen
0 oy
(216 puan) tarafından
Kıza mı yürümüş seni hakketmek için ne yapmışım diyor ş........
(14 puan) tarafından
Bende diyorum yurumussun resmen kıza diye. Kız evli birde Allah'ım
(216 puan) tarafından
Evli yada bekar fark etmiyor esin de evli sonuçta ve evli birine hangi cesaretle bunu atar parcalarimm
(14 puan) tarafından
Yeminle durup durup ağlıyorum.
0 oy
(375 puan) tarafından
Kocan ne kapıyı bastırmış ne kırığini kusturmus hesabı sen anlama diye sana iyi davranıyor işte 
(14 puan) tarafından
Bende diyorum o yüzden mi bana bu kadar iyisin ne de olsa bu salağı ayakta uyutuyor um ben diye
(375 puan) tarafından
Evet öyle yapıyor zaten
0 oy
(410 puan) tarafından
Olay cıkarırım ya biraz empati yapsın eşin sn diyelim calısıyosun iş arkadasın erkek sen yap bakalım aynı muabeti yapabiliyomusun 
(14 puan) tarafından
Aynısını söyledim ne yaaprdin ne tepki verirdin susuyor sadece
(410 puan) tarafından
O zaman sen de gir bir işe çocuklarına bakacak kişi varsa anlasın bir göz Dağı
(14 puan) tarafından
Çocuklara bakacak yok ama kreşe vericek bir kaç yere başvuru yaptım. Ona da dedim maddiyattan değil sırf sosyalleşmek için giriyorum diye
(410 puan) tarafından
Aynen gir kafanı dağıtırsın Hem bu kadar rahat olmaz
(14 puan) tarafından
Huzursuzluk nasıl oluyormuş taddiricam
0 oy
(849 puan) tarafından
Resmen flört bu. Aldatmiyor ama heyecan arıyor.gerekirese kavga et. Tepkini net koy 
(14 puan) tarafından
Elin adamlarıyla bende ortam kurunca görsün o heyecani
(849 puan) tarafından
Kendini asla yanlışa  sürükleme.
(14 puan) tarafından
Yok ciddi anlamda bişey yapacak biri değilim Allah'tan korkarım.. Ama ben 14 yılımı bu adam verdim akraba hariç 1 erkekle muhabbetim slm olmadı kendimi sosyal olarak kapattım. Şimdi iş ortamına girip konuşup sohbet etmenin nasıl doğal oldugunu gostericem
(233 puan) tarafından
Aldatıyor zatenn sen ayakta uyuyor gibisin
(14 puan) tarafından
Ayakta uyumuyorum olanın farkındayım o ne kadar benim niyetim kötü değildi dese de. Çocukların okul tatilini bekliyorum sadece inceldigi yerden kopar napim. Zaten bu saatten sonra içimde hep bir şüphe olacak böyle de yaşanmayacağını göre
0 oy
(178 puan) tarafından
Kadını iş yerinde rezil ederdim gider basardım madem kocan laftan anlamıyor 
(14 puan) tarafından
Bilmiyorum canım kafam allak bullak ben bunca senedir ciddi bildiğim kocamın lacka ve seviyesiz olduğunu öğrendim ve bu bana çok ağır geliyor. Sırf çocuklarımızı sen büyüt maddi manevi hep yanındayım dedi işten çıkmıştım ***** kafam diyorum 10 senenin sonunda
(178 puan) tarafından
Kadınla da konuşabilirsin gözdağı vermek için eşimle bu konuşmaları gördüm dikkat et eşin de görmesin de mesela. Eşin kendi kendine yürümüyor bence yüz bulmuş.
(14 puan) tarafından
Eminim ki onun eşi de rahat bir tip
(178 puan) tarafından
Valla bilemedim ne desem o zaman eşine sahip çık bacım
(14 puan) tarafından
Valla basicam tekmeyi o zaman aklı başına gelecek galiba bunca senedir huyumu ogrenemediyse cabalamayabda gerek duyma diyor şeytan

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 232 göst.
24 Nisan 2022 Aile kategorisinde Kayrmm (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 629 göst.
0 oy
6 cevap 669 göst.
11 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 59 göst.
19 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde irmikmoms (437 puan) tarafından soruldu

379,232 soru

11,351,854 cevap

34,822 kullanıcı

...