0 oy
894 göst.
Diğer kategorisinde (357 puan) tarafından

Kizlar benim kizim oldu 22 gunluk bugunde ablamin cocugu tam bir yasini doldurdu evime yaya 5 dk mesafede dogum gununu kutlucak benide davet etti esim bir bebegin 40 dolmadi bahanesini uydurarak bana izin vermedi 40 dolsaydi yine biseyler bulurdu cunku evden disari cikmama izin vermez pek elinden gelse eve kitliycek tek pazari var onuda gidip arkadaslariyla geçiriyor hem izin vermiyor hemde evde kalmiyor demiyor bnm karimın 40 cikmadi yaninda kalayim demiyor disari cikiyor bide en sevmedigim evli cocugunu karisini birakip istanbulda yillarca keyif yapan bir akrabasiyla bulusmaya gitti sinirden oturdum ağladım ablam aradi israr etti gel niye gelmiyosun cocuk pek yok dedi annemler abimler hepsi burda dedi esim izin vermiyor diyemedim baska bahanemer uydurdum bu adam bnm piskolojimi bozdu okdr pismn ettiki onla evlendigime cok zor bir insan herseyde bir sorun yaratir konusmaya calistim defalarca ayni tas ayni hamam bn üzülüp aglamamla kaliyorum 

11 Cevaplar

+1 oy
(1,948 puan) tarafından

Benimde doğum yapalım bugün 34 gün oldu. Eltim aradı kaynanamlara gideceğiz seni de alalım diye bende kırkım çıkmadı yenge dedim bişey olmaz yirmin çıktı ya dedi. Eşimde sen bilirsin git istersen dedi eşimde akşam 8 buçukta işten oraya gelecek. Geri bende eltime dedim yenge kaynanam sonra bana kırıcı bişey derse canım sıkılır dedim yok yengem haberleri var dedi. Geri de beni kayınbabam aradı ordan kaynanamı istedim oda hiç bişey olmaz gel dedi tamam dedim. Kaynanam lafını pek esirgemez o yüzden bişey der canım sıkılır diye düşünmüştüm ama herkeste benim gitmemi istiyormuş. Anlaşılan sizin eşinizde bahane etmiş. Allah ıslah etsin seni çok iyi anlıyorum canım.

(357 puan) tarafından
Bnm esim sorunlu bir insan  ne kadar konuştum hatta demin bile aradi birbirimize girdik  ama bos merhametsiz bir insan
-Reklam-
+1 oy
(295 puan) tarafından

Aynı benim eşim hayatta izin vermez bi yere çıkmama ama kendisi her gün arkadaşlarıyla gezer bugün zar zor ikna ettim anneme gidiyim bunaldım diye. 

(357 puan) tarafından
Allah boyle esleri ıslah etsin kalplerinr merhamet koysun ins
(295 puan) tarafından
Inşallah canım benim
+1 oy
(531 puan) tarafından

Cnm alismaya bak hemen birden degismesini bekleme bazi seyler degisiyor ama oda zamanla yavas yavas oluyor en az bi 5 sene gecirmen lazm oda duzelme garantisi var demiyorm ha ablam her zmn bi 10 seneyi devir der bana.. 

(357 puan) tarafından
5 10 sene boyle giderse kafayi yerim
0 oy
tarafından

Allah akıl fikir versin canim valla ne bilim.sende git inadina diyemem eve gelir daha çok tatsizlik çıkarır mi bilemem ama ara çocuk ağlıyor eve geliceksin senin de bebeğin bana oldun sorumluluk bil de anlasın baba olmayı 

(357 puan) tarafından
Bnm kocam oyle bir insanki gercekten halden anliycak bir insan degil gitmeden dedim cikma yanimda kal diyor hangi kadin kocasina diyor yanimda kal sen abartiyorsun diyor ne diyim simdi bu adama
tarafından
Allah kalbine merhamet versin canim ne diyim bilemedim ki şimdi
(139 puan) tarafından
Ayni seyleri yasiyoruz benimkiside oyle evde durmamak icin bahane ariyo gitme sninde cocugun diyince bi cocuga bakcan onuda yapamiyosn diyo baska kadinlari ornek gosteriyo v3 cocugu isteyen onun olmasına ragmen
(357 puan) tarafından
Aynen cnm allah onlari islah etsin bana cok cektirdi rabbim goruyor yaptiklarini ins hepsini ondan cikarir onu allaha havele ettim artik bn
0 oy
tarafından

Allah yardımcın olsun canım zor bi durum

(357 puan) tarafından
Allah razi olsun cnm
0 oy
(8,277 puan) tarafından

Maalesef taviz vermissin canım en basında.Aılen ya ötesi varmı annen baban gelse alsalar işe yaramazmı arasalar. 

(8,277 puan) tarafından
Valla bilemedim şimdi şunu yap desem eşinin huyunu suyunu bilmem.Annenler yardımcı olabılıyosa git ama su var cocuga bı hal gelirse  seni suçlar durur.
(357 puan) tarafından
Aynen o yuzden gitmedim yoksa ne yapar eder giderdim cocuga bisey olsa artik yuz defa soylenir durur o yuzden gitmedim ama sinirim gecmiyor
(8,277 puan) tarafından
Canım sınırlenme de gercekten bebegınde küçük maalesef bebekler bellı donemde bizi bazı seylerden mahrum bırakabiliyor.İnşallah diğer yaşlarını birlikte görürsünüz yeğeninin.Erkeklere de yalnız kalmayı anlatamayabılıyosun bazen kafaları almıyo işlerine gelmiyo.
(357 puan) tarafından
Bebegim icin herseye katlanirim sorun esimde onun artik bazi sacma sapan gereksiz huylarina gercekten katlanamiyorum konusunca kavga ediyoruz tatli dille anlattim defalarca hic bir sekilde anlamiyor beni hamileligim.onun yuzunden cok kotu gecti hep agladim onun yuzunden hergun kiracak aglatacak bisey bulurdu yasama sevincim bitti cocuguma bisey olur diye artik korkuyodum cok şükür saglikli bir sekilde dogdu simdi onun icin yasiyorum arada cok iyi cogukezde boyle bir adam herzmn ayni degil ofke kontrolu yok aksamda gelir niye yuzun asik yuzumu asmiycakmisim bn mutlu degilimki nasil yuzumu asmayayim
(8,277 puan) tarafından
Haklısın canım zor durum bu erkekler gelişimini tamamlamamışlar.Senın ozgurlugunu kısıtlamak onların ne haddine sen kendını bılmıyomusun koca dediğin senin gardıyqnın degıl yolda yan yana yürüdüğün biri olmalı.Sen ne kadsr kızsanda sanırım sevıyosun kı bu kadar yaptıkları senı sınırlendırıyor.ne kadarlık evlısınız. O kac sen kac yasındasın
0 oy
tarafından

Ben senin yerinde olsam çıkar giderim. Kusura bakmasın. O zaman kendi de evde dursun. 

Ders alır belki. Bir daha da öyle bahane uyduramaz 

(357 puan) tarafından
Bn gitsem daha kotu olur neler neler yapmaz kocami taniyorum onu takmamisimda gitmişim diye rezil eder beni tanıyorum onu allah dusmanima bile boyle es vermesin
(531 puan) tarafından
Cikar giderim demek cok kolay esini tanimiyorsun benm esimde oyle herseye izin vermez ama cikip gidilmiyor malesef
tarafından
Ben olsam dedim zaten :))
O zaman sen eşinle konuş kendi çıkmasın yanında olsun. Sen izin vermeyince gidiyor mu
0 oy
tarafından

ailen arkandyaa bozan ozmn bacım bi hayatta birdaha glmeyekcsn

(357 puan) tarafından
Bosan demek ne kolay demi 22 gunluk bebegim var ha diye bosanilmiyor iste
tarafından
demek zor zor da bukdr hayatını mahftmek o bebeği ole bir adamla büyütmek kolay dimi..
(357 puan) tarafından
Bebegime cok iyi bir baba allah var o konuda bisey diyemem bisey istesem banada alir esirgemez ama iste bazi konularda cok kati kurallari var beni cok yipratiyor ama bir yuva kolay kurulmuyor cocugum icin katlaniyorum
tarafından
çocuk için katlann annelerin genelde sonu ya ölüm yada ölümden beter bir hayat oluoe maalesef cnm
0 oy
tarafından

Bencillik ediyo kuzum esini en iyi sen tanirsin ne diyim bul bi damarini kinusa konusa coz bu durumu 

(357 puan) tarafından
Ne diller doktum neler ettim hep kendini hakli goruyor bizde boyke diyir bize uymak zorundasin diyor oyle her istediğimde aileme gidemezmisim buna o karar verirmis o izin verdiginde gidecekmisim bebegin 40 cikinca goturecekmis cok agladim agladigimla kaldim
tarafından
Ne diyim kim kuzum allah yardimcin olsun herkesin huyu suyu farkli
(357 puan) tarafından
Amin cnm ins
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Üzülme sutun kesilir canm ablana doğrudan söyle bence senin isteyerek gelmediğini düşünür oda üzülür hem söyleyince rahatlarsin 40 i çıksın öyle gidersin canm 
(357 puan) tarafından
Ona esim birakmiyor desem annem abim orda onlarda duyar esimi ararlar ortalik karisir o yuzden bebek miz miz rahatsiz durmuyor dedim
0 oy
(355 puan) tarafından
Kendi ailesi olsaydi yada kendi yegeninin dogum qunu olsaydi bak nasil qonderirdi benciller hep benm esimde oyle isine geldimi qit ewe kapanma isine qelmedimi cocuk hasta olur bu kis qunu nere qidicen. 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 934 göst.
23 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 391 göst.
23 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 207 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 141 göst.
1 Aralık 2022 Aile kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu

378,417 soru

11,326,884 cevap

34,780 kullanıcı

...