0 oy
398 göst.
Diğer kategorisinde (101 puan) tarafından
tarafından yeniden etikenlendirildi
merhaba kızlar 3 senelik evliyim. 9 aylık düzeltilmiş 7 aylık bebeğim var. erken doğum yaptım ve ardından zature gecirdim. annemlerle görüşmüyorum. kaynanamlar beni pek istemedi bu yüzden düğünümüzde sadece çeyrek altın aktılar (2 gün önce büyük kaynım evlendi altın takıldı ) velhasıl bütün masraflarımı ahiretliim karşılıyor. eşimin banka borçlarına kadar ödediki dilim uzun olsun diye. diğer masrafları saymıyorum bile. işten gelir yemek yer uyur çocukla ilgisizdir gebeliğimden beri yatağımız yoktur o istemedi şidide ben istemiyorum. bana çöp dahi almaz. onu geçtim çocuğunmamasını bile ahiretliimle beraber alırız. yok diyo. üzerinede ailesi saçma sapan konusuyor ben kendimi savunuyorum. şimdi bana akıl verin ne yapayım

13 Cevaplar

+4 oy
(149 puan) tarafından
Sen akıllanmazsın nerenın safısın bilmiyorum ama sürekli aynı soruyu sormaktan sıkılmadın mı ya? 

Ne kadar gurursuzsun yanında koca dıye gezdırdıgın asalagın kendine hayrı yok, ne demek arkadasın çocuğun mamasını kocanın borçlarını kapatıyor vs bu nedır ya kaç kez dıyelım sana kardesım kocandan ayrıl gıt arkadaşınla yaşa zaten size bakan o bunu akıl edemiyor musun sen ya çocuğun büyüyünce de ise gır sen arkadasının elini cebıne attırma vefa borcunu öde böyle gurursuzca nereye kadar yaşamayı düşünüyorsunuz karı-koca? 
(150 puan) tarafından
Irmak sana helal olsun arkadasim. Duygularima tercumannn olduuuunnnnnnn
(149 puan) tarafından
Sinirim bozuluyor artık habıre aynı soru bu kocayı ne yaparsınız böyle koca olur mu ben ne yapayım bla bla bla ne yapması gerektıgını söylüyoruz hala aynı terane temcit pilavı gibi dönüp dönüp aynı yere çıkıyor
(150 puan) tarafından
Kizdikca gelip salliyor iste bir iki kisi de kotulesin de ici sogusun diye :D
(149 puan) tarafından
Vallahi utanma gurur herkese nasip olmuyor onu ıyice anladım empatı yapıyorum yerın dibine gırerım
(2,074 puan) tarafından
+++++++
-Reklam-
+1 oy
(4,955 puan) tarafından
Afedersin ama kocan kukla görevi görüyor çok özür dilerim yani ne diyim baska
(101 puan) tarafından
nasıl yani
(4,955 puan) tarafından
Yani cnm.kocan kocalık görevini yapmıyor evde kumla gibi duruyor demek istedim. Sana da cocugada yazık. Üzüldüm en nefret ettiğim şeydir ne demek ailesine karşı seni savunmuyor  o değilde arkadaşın çocuğun ihtiyaçlarını karşılıyor  yani bn böle koca istemezdim herhalde tabi demiyorum boşan diye ama kendine gekmesini sağlarım herhalde ailenle görüşme imkanın yok mu ?

Belki kimsen yok yaninda diye böyle rahat davranıyordur
(101 puan) tarafından
ama sorsan seviyor.... belkşde dediğin gibi nasılsa ailesi yok bunada ben alıştım diyordur
(4,955 puan) tarafından
Vala cnm sevgi sorumluluk istiyor bugün para yoksa huzurda yok uzanıp yatmakla baba olunmuyor
0 oy
(7,923 puan) tarafından
Ahiretlik ne tam olarak
(101 puan) tarafından
çocukluk arkadaşım
(7,923 puan) tarafından
Çocukluk arkadaşın senin bütün ihtiyaçlarını karşılıyor yani? Şaşırdım böyle arkadaş herkese nasip olmaz . Kadın demi bu arada.
(101 puan) tarafından
kadınn
0 oy
(162 puan) tarafından
Arkadaşının yanına geçebilirsin tabii evli değilse. Ben böyle bir adamla evli kalmazdım. Zaten hiçbir ihtiyacını karşılamıyormuş. Çocuğunu az daha büyüyünce işe girersin. Ya da eğer üniversite mezunu falansan güzel bir işe girip bakıcı tutabilirsin. Tabii oradaki bakıcı fiyatları ne kadar bilemem. Hakkında hayırlısı olsun.
(101 puan) tarafından
amin Allah razı olsun
0 oy
(2,247 puan) tarafından
Herşeyi ahiretliğin karşılıyor kocanda ben erkeğim diye dolaşıyor pessss
(101 puan) tarafından
bende aynısını söylüyorum aylık 26 bin maaş alıyor yarısı kira 4 bin sigarası elektrik su gerisi bende. bagzen elektrik su oda yoksa hemen hemen her ay ben ödüyorum boğazda dahil benn
(2,247 puan) tarafından
Herşeyi sen karşıliyorsan hayatında bir erkeğede ihtiyacın yok bence sap gibi ne gerek var öyle kocayla yaşamak
0 oy
(279 puan) tarafından
Bosansan bişey kaybetmezsin bence bir boğaz eksilir evden çamaşıri bulasigiyla ugrasmazsin valla bak rahat edersin 
0 oy
(2,134 puan) tarafından
Arkadaşının ailesi yok mu kocası falan 
(101 puan) tarafından
yok canım evli değil ailesi de var
(2,134 puan) tarafından
Helal olsun o kıza valla ama eşinin bi şekilde aile olduğunuzun farkına varması lazım sen kendi ailenle neden konuşmuyorsun düzeltmicek misiniz arayı
0 oy
(150 puan) tarafından
Zaten ortada bir evlilik yok annenlerle arayi duzeltip bosanmaya bak 
0 oy
(180 puan) tarafından
Kocan a pekte gerek yok aslında dertsiz stressiz kalmayım diyemi tahammül ediyorsun 
0 oy
(8,147 puan) tarafından
Böyle adamı koca diye yanında niye gezdiriyorsun hala pesss...
0 oy
(1,349 puan) tarafından
O daha çok kocan değil de karın gibi olmuş canım hatta bu devirde kadınlar eşlerine gayet maddi manevi destek oluyorlar çalışıyorlar o baya etkisiz eleman kalmış 

Böyle şeylerde boşa git demek tabi kolay oluyor biz yazıyoruz ama işin içinde olunca çok daha zor ama boyle çok zor yani çekilmez bır durum Allah yardımcın olsun canım en iyi kararı yine sen kendin verirsin 

Bu arada arkadaşına da helal olsun valla 
0 oy
(2,074 puan) tarafından
Bu adamın ne mal olduğunu 1. Çocukta anlamayıp 2. Yidemi yaptın 
0 oy
(1,245 puan) tarafından
Normaldee burda kimseye boşan demem. Ama sen boşanmak için neyi bekliyorsun Allah aşkına. Koca desen koca değil baba desen baba değil evlilik zaten evlilik değil. Direk desem ama oda işe yarıyor senin kocanı tarif edecek kelime bulamıyorum. Annenlerle aranı düzelt boşa bu adamı 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 142 göst.
23 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 238 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (80 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 447 göst.

379,319 soru

11,354,076 cevap

34,827 kullanıcı