0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde (56 puan) tarafından
Ya bu aralar öyle çok görüyorum ki cinsiyetini hep erkek olarak görüyorum sizinde böyle görüp gerçekten çıkan oldu mu ya 11+4 haftaligiz 12 olunca belli olur mu acaba doktora gitsem

31 Cevaplar

0 oy
(523 puan) tarafından
12 de çok belli olmayıp yanılma payı yüksek olabilir. Bende hep erkek görüyordum sarışın :) öyle de doğdu elhamdülillah.
(56 puan) tarafından
Bende güzel simali bir erkek bebek gördüm emziriyordum rüyası bile çok güzeldi hayırlısı olsun sağlıklı olsun
(523 puan) tarafından
Amin canım, Allah gönlüne göre versin ❤️
-Reklam-
0 oy
(13,005 puan) tarafından
Bir kez erkek olacağını gördüm oğlumda oldu. Ama sürekli görmek etkisinde kalma veya isteme ile alakalı bence 
(56 puan) tarafından
Bir tane oğlum var ikincisinin kız olmasını çok istiyorum çevrem bana çok sık soruyor cinsiyet nedir diye sürekli belli olmadığını söylüyorm herkes erkek hissediyormus tabi hissiyatı bakmıyor bu durum hayırlısı olsun sağlıklı olsun da kız olsun erkek olsun farketmez rabbim hayırlısını nasip etsin
(13,005 puan) tarafından
Benimde bir oğlum var onu bile kız istiyordum ikinci olursa tabiki insan olmayanı ister :) biraz daha sabır lazım Rabbim önce sağlık sonra gönlüne göre versin
0 oy
(1,248 puan) tarafından

Hamile kalmadan önce erkek bebeğim oldugunu gördüm aradan bir hafta geçtikten sonra hamile oldugumu öğrendim. Hamileyken de 2 kere erkek bebeği emzirdiğimi gördüm sarışın ve yeşil gözlüydü. Ama esmer bir kız bebek doğurdum:D

0 oy
(418 puan) tarafından
Bende 14 haftalık oldum. 12. Haftada doktor söylememişti erken daha 16 haftayı bekleyelim diye. Bende başlarda erkek çocuğu rüyamda görüyordum bakalım sonuç ne merak içindeyiz ailece
0 oy
(266 puan) tarafından
Ben hamile olduğumu öğrenmeden önce rüyamda doktora  başka birşey için gidip bi anda hamile olduğumu öğrendim  sonrasında da 2 sefer erkek bebek emzirdiğimi gördüm. Sonuç oğlum var :)
0 oy
(19 puan) tarafından

Ooo hemde çok hep erkek gördüm. Sadece bir defa kız gördüm. Oğlum oldu. :)

0 oy
(99 puan) tarafından
Valla ben kiz cocigu gordum hep pembe renkler kiz cocuklari oglan oldu hahaha genelde tersi olir cnm
0 oy
(1,900 puan) tarafından
Ben her çocugumu da gördüm ölen bebeğimi de gördüm arkasından ağlayarak koşarken bana güldü üzülme anne kardeşim olacak dedi erkek bir bebekle eşim çıktı geldi hamile bile değildim bir oğlum oldu
0 oy
(4,168 puan) tarafından
Erkek görüyordum kızım oldu ama Peygamber efendimiz sav rüyayla amel olmaz buyurmuş. O yüzden 16. Haftayı bekle daha net söylerler.
0 oy
(913 puan) tarafından
Ben ve eşim erkek görmüştük. Cinsiyeti erkek
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Ben de rüyamda cinsiyet gördüm erkekti  erkek oldu cocugum ama ben illede erkek olsun diye hiç bi beklenti ile düşünmedim coook nötrdüm bazen çok istedikleri içinde istedigi cinsiyeti görebiliyor insanlar 
0 oy
(912 puan) tarafından
kivircik sacli oglan cocugu gormustum oylede oldu şükürler olsun 
(912 puan) tarafından
11 haftalikken ozelden 12 haftalikken devletten ogrenmistim 21 hftalikkende ayrintilida kesin erkek 3 yerde erkek dedi sonuc canavar cikti
0 oy
(260 puan) tarafından

Sürekli kız görürdüm hatta ismini bile koymuştum İsra olacak diye. 

Cinsiyeti öğrenmeden bı gece önce rüyamda erkek olduğunu söylüyordu doktor. Ve gittiğimde erkekti :D

0 oy
(636 puan) tarafından

Valla canım 3. Gebeliğim 3 ünde de doğuma kadar 20 kere doğurmuş oluyorum ,bı kız görüyorum bı erkek :D. Ben psikolojik olarak rüya gördüğümüzu düşünüyorum .

0 oy
(129 puan) tarafından

Ben rüyamda gördüm bir kadına pembe beşik batanıye veriyordum 10+4 tüm o zamanlar doktorlar erkek diyordu bide ben renkli ultrason kadar kız dedim rüyamda çıktı malum oldu demekki kızım var 4 yaşındaki iyki var :D

0 oy
(576 puan) tarafından
İlk gebeliğimde oğlumu gördüm daha doğrusu gebeliğimi de o sayede öğrenmiştim. aylardır adet görmüyordum Bebek için tedaviyi de bırakmıştım. gece rüyamda doğum yapıp oğlumu kucağıma aldığımı gördüm. hiç aklımda yokken test yapayım dedim aşırı silik hayalet çizgi gördüm kan verdim beta 23 idi 
(576 puan) tarafından
İkinci gebelikte de hep oğlan gördüm  ama şöyle ki 12.haftada doktor yüzde yüz kız dediği halde ayrıntılıda da netleştiği halde kızım olacağını bile bile hep oğlan görmüştüm. büyük ihtimalle ilk bebeğime karşı yaşadığım ozlemden kaynaklı idi
0 oy
(83 puan) tarafından

Sürekli değil ama oğlumda yeni hamileydim 6 7 haftalik falan ruyamda bir erkek cocugu gördüm 4 5 yaşların  kumral düz saçlı beni dimdik bir merdivenden çıkarttı ruyamda bana yardımcı oldu. Oğlum aynı öyle dümdüz saçları öne doğru kumral. Şimdi 14 haftalik hamileyim yine hamileligimin başında rüya gördüm kız çocuğu kıvırcık saçlı esmer gamzeliydi bebek olarak gördüm bakalım çıkacak mı bu sefer rüyam doğdugunda gorucez :D

0 oy
(1,047 puan) tarafından
Ben evlenmeden önce hamileyken hep kızımı görüyordum:)))) tip olarak aynısı biraz kıllı ahahah
0 oy
tarafından
Ben sürekli kızım olduğunu görüyordum şuan bir oğlum var rüya yorumcuları da kız doğurduğunu görmek erkek bebeğe yorumlanır diyordu
0 oy
(4,970 puan) tarafından

Ben daha evlenmeden hatta eşimle bile tanismamistim ilk bebeğimin kız olacağını hissediyordum hatta emindim sonra evlendik falan 13. Haftada erkek oldugunu soylediler ikinci cocugumda erkek oldu :D

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 110 göst.
17 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Mirzeyeva (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 234 göst.
11 Nisan 2022 Diğer kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 233 göst.
13 Mart 2022 Diğer kategorisinde 123melek321 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 177 göst.