0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde (900 puan) tarafından
Kızlar apartmanda hamam böcekleri Fink atiyo geçen disari cikicaktik kızımla hamam bocegi dolaniyo ortalıkta ayaklarımızın altında korktuk basmamak için ugrasinca az kalsın merdivenden yuvarlanıyor dün.olen böcekler ise apartmanin içinde günlerce kaliyo öyle takı merdiven silme günü gelene kadar.gece kızımı lavaboya götürdüm baktım banyomda da var.ya bu ölü böceklerin böyle günlerce ortalıkta kalması hastalık yaymiyor mu? Bu konuyla ilgili bugün apartman grubuna yazmak ve çözüm bulunmasını yazsam sacma mi olur.en azından daire başı para toplanıp bina ilaclanabilir değil mi

5 Cevaplar

0 oy
(7,053 puan) tarafından
Tabiki konuş iğrenç bişey mesela benim fobim var hamam böceğine görmeyi geç yazarkn bile içim kalkiyo gördüğüm yerde bayılırım öyle bi duruma olsan nolcakti ayrıca insanlar nasıl uyuyo böyle durumlarda gece gündüz çocuğuma bana bişey yapar diye dudunmuyo mu ilaclanmasi lazım 
-Reklam-
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Evin için sana bir ilaç var onu öneririm link atarım. Apartman grubuna yaz ilaclanmasi gerekiyor, ayrıca öldürme sakin öldürünce yumurtalarını bırakıyorlar cogaliyorlar
(6,263 puan) tarafından
Zaten sen kullanirsan birazda merdiven kenarlarına sık çıktıkları yeri biliyorsan kökten cozumliyebilirisn
(793 puan) tarafından
Canlı yakalamak ne mümkün, ben iyice ezdim yumurta falan kalmamıştır o ezmeden sonra :D
(1,983 puan) tarafından
Ben bazen yakalıyorum çok aşırı hizlilar :)) hahahahahahaha bak ilaç linki bıraktım çok iyi ben eve koydum sabah 8 tane leş buldum :)
(793 puan) tarafından
Hem de nasıl ya bakayım canım teşekkür ederim :)
(1,983 puan) tarafından
Rica ederim canım :)
0 oy
(1,017 puan) tarafından
Bizim apartmanın girişindedd vardı canm uçak kanatlı karancakar fekanda sonra bı tane böcek spreyi aldı eşim sikti kapılara felan bir yıl oldu daha gelmedi deltan mi bişey ya böcek spreyi bilindik marka cnm ban bı googl den sen 
0 oy
(623 puan) tarafından
Tabikide konus benim eski oturdugum binadada kalorifer bocegi vardi ev sahibine bildirdik ona yapacak biseyimiz yok tablet koyun dediler ve benim boceklere fobim var hergun gorunce dayanamadim ilaclamayada yanasmayinca ciktim valla sonucta emekleyen bebem vardi gorur agzina atar diyede cekindim degistik evi 
0 oy
(1,412 puan) tarafından
Ayy annemin evinde de var bahçe katı oturuyorlar geçen sene oğlumla yatıyoruz yer yatağı yaptık Allah'ım saçlarım kaşınıyor huylanıyorum bi kalktım baktım ki yastıkta hamam böceği hemen eşimi uyandırdım alıp çöpe attı oğlumu alıp koltukta yattım ama uyuyamadım yine gelirse diye sabahda kalkıp hemen evime geldim 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 129 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ezgic 211 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 235 göst.
7 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,047 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 176 göst.
24 Mart 2023 Diğer kategorisinde Minimalist (271 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 121 göst.