+1 oy
469 göst.
Diğer kategorisinde (118 puan) tarafından
Kızlar bugün rahatsızdim 1 yaşında kızım var onu uyutirken bende uyumuşum zaten kötüydüm elim kolum tutmuyor eşimin abisi aramış gelin yemek yapsın diye eşimde uyuyordu yeni uyandı mutfağım 56 olmuş düşünün onu bile toplayamadm kalktığım gibi mutfağa girdm eşim geldi işte hem konuşuyor hemde bana soruyor müsaitse bende değilim kendimi iyi hissetmiyorum yarın gelseler okur ku yarin gece ise gidiyormuş hafta sonu olsun dedim o zamanda 4/12 demiş naoim o Zaman dedim eşimde yarın gel yemeğini ye öyle gidersiniz demiş ta i Kaynanalarda gelir bende ara dedim sen yengemi ara şöyle diyor sürekli bana geliyorlar yemeğe üstelik biz kaynanamlara gidince çaya gelin derler hiç görmedim yani tabi karşılıklı yapmıyordum ama artık sıkıldım hep arayıp yemek yapsın diyolsr gezmeye gidiyor dönüşte yemeğe bize gelip öyle evine geçiyorlar 3 çocuk evin altıni üstüne getiriyorlar 

17 Cevaplar

+2 oy
(212 puan) tarafından
Yemek yapsın ne demek ya siz onların kadrolu aşçısı falan misiniz?
-Reklam-
+2 oy
(7,272 puan) tarafından
Bu bir terbiyesizlik lokantamisin sen arayıp yemek yapsın ne demek ya başka emirleri varmiymis ay ben sinirlendim manyak mi ne yapma başka zamanda yapma alışmış kudurmustan beter olur diye boşuna demiyolarmis 
+1 oy
(13,196 puan) tarafından
Yapmazdım veya en yenilmeyecek basit şeyi yapardım 
+1 oy
(1,475 puan) tarafından
Siz restorant mısınız ki size uğrayıp yemek yiyorlar. Ayrıca birinin evine akşama çaya gelicez müsaitseniz diye gidilir ama yemeğe gidilmez. Bu bir görgü kuralıdır
(117 puan) tarafından
Adamlarda görgü mü kalmış gelin yemek yapsın nedir yahu
(1,475 puan) tarafından
Valla öyle misafire makarnayı yapacaksın olacak bitecek. Sonuçta benim evim aş evi değil
(117 puan) tarafından
Bende olsam öyle yapardım böyle insanlara arkamdan konuşurlarsa konuşsunlar umrumda olmazdı
+1 oy
(1,992 puan) tarafından
Nasıl sessiz kalıyorsunuz ki açık açık istemiyorum de bedava yemek bulmuslar millet uyanık ya 
+1 oy
(644 puan) tarafından
Tuhaf cidden insan kullanmak gibi bisey bu bence esiniz bi tepki gostersin oyle seymi olur kendi gezecek gezecek donerken yemegini bende yiyip evine gidecek yok oyle bi dunya ...
+1 oy
(1,518 puan) tarafından
Ayy ben geldim gözümün önüne geldim eltime yaptım yaptım şuan kaynimla boşanma aşamasında kaynım dün akşam diyo eltin senden ac gidiyomuş;)))zıkkımın kökünü yesin
+1 oy
(2,528 puan) tarafından
Gelin yemek yapsın ne ya. Yap kolay bişey çorba makarna tamam. Hastayım bu kadar oldu de. 
+1 oy
(9,238 puan) tarafından

Çok ayıp ediyorlarmış gerçekten ama yemeklerin çok mu lezzetli acaba ondan mı hep gelmek istiyorlar :D

(118 puan) tarafından
Valla karısı hiç ozenmez bana gelirler herşeyi 4/4luk yapıyorum ondan galiba
(9,238 puan) tarafından
Valla ilk aklıma gelen bu oldu, sende özenme artık hiç
(118 puan) tarafından
Bize ozenmiyor ben öyle düşünüyorum şimdi sürekli denk geliyor güya bugünde kabul etmedim sinirim bozuldu evimde müsait değildi öyle verebilecek haizr birşeyde çıkarda yoktu ben yorukacagima onları kabul etmem daha iyi dedim
+1 oy
(1,913 puan) tarafından
Ben alışık değilim böyle yemek yapsın gelelimlere ailemde görmedim hiç açsak bile çay verirlerse çayımızı içeriz ne kadar düşüncesizce evde varmı yok mu müsait mi değil mi 
(118 puan) tarafından
Bizde öyleyiz ben bunlarda gördüm
+1 oy
(1,000 puan) tarafından
Müsait değilim hastayım yapamam deseydin yarın gelseler olurmu demeseydin keşke 
(118 puan) tarafından
Sorma ya sonradan pişman oldum
+1 oy
(647 puan) tarafından
Yerinde olsam evi biraz toparlar yemek yapmazdım geldikleri zmn çay koyardim dedikleri gibi de bir yere gitmeden haber verilir evde misin değil misin sen direk arayıp yemek yap demişsin bende müsait değildim yorgundum ancak çay hazirlayabildim derdim en son makarna üstüne koyardım tamamdi
(118 puan) tarafından
Dışarıdalq3mis direk yemek yapsın diye eşime soruyor
(647 puan) tarafından
Yapmazdım eşime derdim deseydin yorgundur yatıyor madem demeyip seni uyandırıyor git kendin yap derdim geri yatardim sende tepkini ver susutukca daha çok devamı gelir hizmetçi kışın hide emir veriyorlar en sinir olduğum sey
+1 oy
(7,074 puan) tarafından
Valla o konuda çok şanslıyım ben davet etmezsem gelmezler kimse yemek yap geliyoruz demez deseler da sıkıntı çıkarırım yani evimde malzeme olur olmaz müsait olurum olmazcoukluyum hasta olurum o gün temizlik yapmak istemem ya da temizlik yaacagimdir boye seylere saygı duyulmalı 
(118 puan) tarafından
Açıkçası bende davet etmiyorum ama sürekli gelme pesindeler üstelik kızımda hiç durmaz biliyorlar
+1 oy
(1,004 puan) tarafından
Kusura bakma ama burda esinin tepkiyi koymasi lasim nedemek ole evine gitmwden sizde yemek yiyip evine gidior bildgin insan kullaniorlar yani esin hayir demesjni ogrenmeli yada abisi aradgnda yapamaz iste rahatsz yada covuk var olmuor vesaire gibisinden yani esinden bendmce yuz bukuorlar ondan bu rahatlik sıknti senin esin yanj canm olmaz dese diretemwzler heralde gelcez etcez die bence sen esinle konus artik kabul etmemesi gerektigini dile getirsin yoksa sen omur boyu hizmetci kivamnda kalirsn
+1 oy
(13,070 puan) tarafından
Gelin yemek yapsın mı kendisi karısı gelin değil mi 

Çok sinir bozucu ya 
0 oy
(48,708 puan) tarafından
esinin hatasi görmüyor mu halini hic sevmem emrivakiyi yemek yapip çağırasim varsa bile yapmam ne demek gelin yemek yapsin
0 oy
(224 puan) tarafından
Valla yapma artık o ne öyle sen onlarım hizmetçisi misin çok saçma azcık dilini çıkarman lazım yoksa daha çok ezilirsin

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 325 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Melek8663 (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
26 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Balbazar (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 134 göst.
19 Mayıs 2022 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 720 göst.