0 oy
47 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (317 puan) tarafından
3 aylık bebeğim var Bu satte agliyacagim resmen boyum  149  kilom 90  yarım dünya gibi dolanıyorum ortada kilom artık alay konusu oldu oturduğum. Çevrede  emizriyorum nasıl vericeme doğum kilom üzerine dahada kilo aldım  biri bana yardım etsin nolur ya ne içsem ne yesem ne yapayım  çocuklarım la resim çekiyorum ama kilodan hiç durum yapmıyorum bacılarım resim çekiyor beni çekmeyin paylaşmayın aman diyom

2 Cevaplar

0 oy
(23 puan) tarafından
Şimdi şöyle ki tabi yemek süt oluşumunda yardımcı ama çokta şu tüketin zaten şu bi gerçek ki emziren annelerde prolaktin hormonu salgılandığı için kilo vermesi normal insanlara göre bir tık daha zor bende emziriyorum ilk gebeliğimde emzirme olmadı 93 kiloyla doğuma girdim 72 ye kadar düştüm ama emzirme yoktu dediğim gibi ikincisinde 86 ile girdim 76 kiloda kaldım bu süreçte yemeğimi de yedim ama ağırlıklı olarak marul tükettim yada bulgur diyet yapan kişilere bulgur da verilebiliyor çünkü mideyi de şu içerisine girip şişirdiği için aymı zamanda süt de yapıyor mutlaka ama mutlaka su en önemlisi tabiki hem metabolizmayı hızlandırıyor hemde sütün zaten çoğu sudur
-Reklam-
0 oy
(2,180 puan) tarafından
Ben emzirirken çok su içiyorumdum süt sağma makinesini kullanıyordum daha doğrusu bebeğim küvözdeydi emzirdiğin zaman su iç ( emzirirken) hem süt artıyor hemde açlık hissetmiyorsun 2 haftada 17 kilo verdim 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 901 göst.
23 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Ecem'in Annesi ☺️♥️ (3,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 436 göst.
0 oy
9 cevap 192 göst.
0 oy
3 cevap 65 göst.
20 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ikra4141 (5 puan) tarafından soruldu

381,420 soru

11,418,877 cevap

34,975 kullanıcı

...