0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (516 puan) tarafından
Neden bilmiyorum çok halsizim az emziriyorum bazen bebeğe bakarken zorlanıyorum çünkü hep uyumak istiyorum neden acaba 

4 Cevaplar

0 oy
(5,419 puan) tarafından

normal yasayan oluden farksiz bi sekilde gunlerin geciyordur. biraz bebis emeklesin falan  o sira dinlenirsin o emeklerken:)

(516 puan) tarafından
İroni yapıyorsunuz galiba
(2,575 puan) tarafından
Bana da öyle geldi Kzjsizi
(5,419 puan) tarafından
biraz oyle biraz degil. bebek aurekli yapisik olunca kucakdan birakilmio ilk zaman emzir gaz cikal alt degis kusmuk temizle uyut modunda geciyor zaman. sinra aglamalari susturmalar ekleniyor. sonra uykuya direniyor uyutma cabalari ekleniyor. bebek emeklemeye baslayinca salonun basindan sonuna gelene kadar bi sekil bi is hallediliyor. yemek ocaga konuo mesela . yemek isinio. yada bebegin ek gidasi yapiliyor. yada kisiel ihtiyaclar gideriliyor. yada bebis oyin halisinda yuvarlanirken yaninda uzanip dinlenme sansin olur.  vs vs ironi ama gercek
(2,575 puan) tarafından
Ay benimki 6 ayına kadar çok iyiydi sakin bir çocuktu eziyeti yok gibiydi ama 6 dan sonra çocuğa bi şey oldu ;D hareketlendi huzursuzluğu arttı kendi kendine oynuyor arada ama sıkılınca pacama aşılıyor ağlıyor peşimde dolanıyor sürekli mizmiz ilk 6 ayı  çok özlüyorum bazen
(5,419 puan) tarafından
ilk 6 aylik farz olan donemi guzel bir sekilde gecirmissin sans:))
(516 puan) tarafından
Benimki hep benimle şuan arada babasına veriyom yemek yapiyom gün içinde ek gıda hazirla yedir üst değiş alt değiş uyut vs anne olmak çok güzel Elhamdülillah Allah'tan isteğim daha güçlü olmak halsizlik zor bir durum
(2,575 puan) tarafından
Aynen  her gören çocuk buyutuyorun deme böyle çocuğa can kurban vs diyordu ama nazar oldu :D buna da şükür
(13,420 puan) tarafından
İki yaşa kadar bi şey yoktuuuuuuuuuu
Dibine kadar yaşıyor sendromu Defne
Efede dördüncü ay atağinda ))))
(2,575 puan) tarafından
Ay 4. Ay diyince gerçekten o atak haftası çok kötüydü cidden meme almaz uyumak istemez bir sürü sorun çıkarır küçücük poposuyla
(13,420 puan) tarafından
Eh işte. Emmiyor meme reddi var kilo almamiş
Aç olduğu için uyuyamıyor
Kız desen uslu kızım gitti yerine inat biri geldi
(5,419 puan) tarafından
2 yas bizimde anamizi aglatiyor ya. yerlere yatiyor. kizimda bu huy yoktu . avm de pakda markette evde hic farketmio direk salıyor kendini yere yatio kalkmio
(13,420 puan) tarafından
Hiç bir atağı yaşamayan kızım sendromu dibine kadar yaşıyor sebepsiz ağlıyor cırlıyor her şeye kızıyor bilmiyorum sonu nolacak
-Reklam-
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Ben de senin gibiyim değerlerin çok düşmüştür muhtemelen ben de doktora gideceğim bi kan baktırmak için. Özellikle o aylarda daha kotuydum kendim de beslenemiyordum ama ek gıdaya başladıktan sonra ona kahvaltı hazırlarken kendime de hazırlamaya başladım o yüzden biraz daha toparladım 4 aydır 
0 oy
(261 puan) tarafından
Canım sen kan değerlerine baktir. Yeni doğum yapmışsın emziriyosun büyük ihtimalle rezervlerin sıfırlanmistir . Yorgunluk halsizlik ondan.  Sac dökülmesi de yaşarsın başka rahatsızlıklarnda olur hemen gidip olctur ki bir an önce ilaçlarına başlasınlar vitamin ve demir ilaçlarına 
(516 puan) tarafından
Evet saclaeom çok dökülüyor
(261 puan) tarafından
Evet canım kan değerlerini olctur vitaminlerini.  Hergun meyve sebze mutlaka tüket günde 3 lt su tüket yakın zamanda toparlarsin kendini inşallah
0 oy
(726 puan) tarafından
Güne yeni gözümü açtım günaydın☀️☀️ ilerleyen saatlerde nasıl geçecek bilmiyorum. Annem gözleme yapicak kahvaltıya oraya geçeceğim kızımın uyanmasını bekliyorum ❤️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 108 göst.
6 Ocak 2023 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 157 göst.
17 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 159 göst.
12 Ekim 2021 Aile kategorisinde Dmraysegul (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.