0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (511 puan) tarafından
Neden bilmiyorum çok halsizim az emziriyorum bazen bebeğe bakarken zorlanıyorum çünkü hep uyumak istiyorum neden acaba 

4 Cevaplar

0 oy
(5,195 puan) tarafından

normal yasayan oluden farksiz bi sekilde gunlerin geciyordur. biraz bebis emeklesin falan  o sira dinlenirsin o emeklerken:)

(13,298 puan) tarafından
İki yaşa kadar bi şey yoktuuuuuuuuuu
Dibine kadar yaşıyor sendromu Defne
Efede dördüncü ay atağinda ))))
(2,481 puan) tarafından
Ay 4. Ay diyince gerçekten o atak haftası çok kötüydü cidden meme almaz uyumak istemez bir sürü sorun çıkarır küçücük poposuyla
(13,298 puan) tarafından
Eh işte. Emmiyor meme reddi var kilo almamiş
Aç olduğu için uyuyamıyor
Kız desen uslu kızım gitti yerine inat biri geldi
(5,195 puan) tarafından
2 yas bizimde anamizi aglatiyor ya. yerlere yatiyor. kizimda bu huy yoktu . avm de pakda markette evde hic farketmio direk salıyor kendini yere yatio kalkmio
(13,298 puan) tarafından
Hiç bir atağı yaşamayan kızım sendromu dibine kadar yaşıyor sebepsiz ağlıyor cırlıyor her şeye kızıyor bilmiyorum sonu nolacak
-Reklam-
0 oy
(2,481 puan) tarafından
Ben de senin gibiyim değerlerin çok düşmüştür muhtemelen ben de doktora gideceğim bi kan baktırmak için. Özellikle o aylarda daha kotuydum kendim de beslenemiyordum ama ek gıdaya başladıktan sonra ona kahvaltı hazırlarken kendime de hazırlamaya başladım o yüzden biraz daha toparladım 4 aydır 
0 oy
(261 puan) tarafından
Canım sen kan değerlerine baktir. Yeni doğum yapmışsın emziriyosun büyük ihtimalle rezervlerin sıfırlanmistir . Yorgunluk halsizlik ondan.  Sac dökülmesi de yaşarsın başka rahatsızlıklarnda olur hemen gidip olctur ki bir an önce ilaçlarına başlasınlar vitamin ve demir ilaçlarına 
(511 puan) tarafından
Evet saclaeom çok dökülüyor
(261 puan) tarafından
Evet canım kan değerlerini olctur vitaminlerini.  Hergun meyve sebze mutlaka tüket günde 3 lt su tüket yakın zamanda toparlarsin kendini inşallah
0 oy
(656 puan) tarafından
Güne yeni gözümü açtım günaydın☀️☀️ ilerleyen saatlerde nasıl geçecek bilmiyorum. Annem gözleme yapicak kahvaltıya oraya geçeceğim kızımın uyanmasını bekliyorum ❤️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 99 göst.
6 Ocak 2023 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 153 göst.
17 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 142 göst.
12 Ekim 2021 Aile kategorisinde Dmraysegul (607 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 196 göst.