0 oy
275 göst.
Aile kategorisinde (317 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Yaaa kızlar benim kızım 5 yaşında 2 3 ay öncesi böyle problemimiz asla yoktu kendi odasında yatardı masallar okurdum şu sıralar çok fazla ağlamaya senin yanında yatıcam demelere başladı bazen kıyamıyorum tamam bugün yat ama yarın odanda yatacaksın diyorum tamam diyor ertesi gece yine ağlıyor aynı şeyleri söylüyor 2. Hamileyim şmdş doğum olucak felan bebek odamda yatacak mecburen ee kızım da bu sefer odasında yatmak hiçç istemicek nasıl bir yol izlemeliyim tecrübeli anneler cevaplar mısınız :'(

ŞU SENDROM LAFINA TAKILANLAR SENDROM YAZDIM DİYE İNSANIN ÜSTÜNE BU KADAR GELİNMEZ YARGILAMAYA İNSAN ARAMAYIN!! LAFIN GELİŞİ YAZILMIŞ BİR BAŞLIK HEPSİ OKADAR ÇÖZÜM BULMAK İÇİN SORUYU SORMUŞTUM AMA YARGILAMAYA YER ARAYAN İNSANLAR ÇÖZÜM BULMAK YERİNE SORU BAŞLIĞINA TAKILMIŞLAR.

14 Cevaplar

+3 oy
(2,874 puan) tarafından

Allah aşkına 5 yaşında da mı sendrom var:'( ben 2 yaş sendromu bitsin diye gün sayıyorum bu nedir böyle 

(318 puan) tarafından
Vallaha ya bende 3 yaş sendromu erken ergenlik diyorlar o gecsin en gec 5 yaşa düzelirler diye diş sıkıp duruyorum. daha bitmiyormu gercekten :( ne zaman normalleşme zamanlari anlamadim gitti
(60 puan) tarafından
Bu sendrom değil şımarıklık bence bu kadarı fazla
(6,443 puan) tarafından
3 e doğru yol aldık 3 daha beter aablaa
(3,560 puan) tarafından
Sana göre şımarıklık olabilir .
(2,874 puan) tarafından
Yapmayın kızlar bitirdiniz beni:)
-Reklam-
+2 oy
(1,138 puan) tarafından
Her yaşa ayrı sendrom uydurdular.Her yaşın farklı zorluğu var.Bu sendrom olmuyor 
(368 puan) tarafından
Yorumunuzun alnı olsa da öpsem.
(368 puan) tarafından
Burası açık platform! Siz post açtınız bizde düşüncelerimizi yazarız olumlu veya olumsuz saygı duymak zorundasınız. Size hakaret, küfür, saygısızlık etmedim. Yorumumun doğruluğu işinize gelmedi tabi, neyse ben tartışmak için yazmadım uzatmak istemiyorum iyi günler.
+1 oy
(368 puan) tarafından
Lütfen her yaşa da sendrom demeyin ya
(317 puan) tarafından
Demiş olduk ne olmuş yani öyle deyince sendromlu mu oldu çocuk
(368 puan) tarafından
Sizler zaten herşeyi kafanıza göre belirliyorsunuz.
(317 puan) tarafından
Lütfen yorum yapmayın soruma olur mu
(368 puan) tarafından
Burası açık platform! Siz post açtınız bizde düşüncelerimizi yazarız olumlu veya olumsuz saygı duymak zorundasınız. Size hakaret, küfür, saygısızlık etmedim. Yorumumun doğruluğu işinize gelmedi tabi, neyse ben tartışmak için yazmadım uzatmak istemiyorum iyi günler.
(317 puan) tarafından
Siz anlamıyor musunuz hanımefendi istediğin kadar konuş dur burda zerre umrumda değil . Lafın gelişi yazılmış bir başlığı ne kadar ciddiye almışsınız
+1 oy
(60 puan) tarafından
Ya kusura bakmayın ama herkes sendrom yazmış her hareketlerine bir sendrom deyip geçiştiremeyiz 5yaş bir çocuk her şeyi anlayıp dinleyebilir her şeyin farkındadır bu bence şımarıklık 
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Kardeşten dolayı öyle yapıyordur bence. Benim kızımda 5 yaşında doğumdan önce çok hevesliydi ve severek odasında yatıyordu ama şimdi yok korkuyorum diyor bir kere bi yatti köpek sesine uyanmış o zamandır beri yanımda uyuyor hep ustelemekte istemiyorum
(317 puan) tarafından
Canım daha kardeşi doğmadı ki şimdi böyle yapan bebek doğunca neler yapmaz Allah bilir :( :) üzülsem mi gülsem mi bilemedim
0 oy
(2,018 puan) tarafından
Kıskanclıkmı yapıyo acaba
(317 puan) tarafından
Bilemiyorum canım şuanda kardeşi daha doğmadı doğsa neler yapar acaba :) ama devamlı karnımı seviyor canım kardeşim diye
(2,018 puan) tarafından
Sen suan onun dediğini yap koynuna al sev belkide yeni bebek gelicekte onu sevmiyeceksin zanediyo ondan bacim ilgiyi cok ona goster
(317 puan) tarafından
Çokkk haklısın canım ya bak bu yorumun duygulandırdı beni kötü bişey yapmamışımdır umarım :(
(2,018 puan) tarafından
Anneler yavrulaeına kötü bir şey yapmaz
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Kıskançlıktan yapıyor bence. Geçen hafta RAM'da rehberlik hocasıyla görüştüm. 5 yaş altın yaş dedi. Hiçbir sendromun olmadığı yaşmış. 2,4,6,11 yaşları en sıkıntılı zamanlarmış.
(317 puan) tarafından
Korktumm kız bak şimdi :) kardeşi daha doğmadı ama doğdun da neler gelicek başıma acaba
(2,067 puan) tarafından
Ben 5.sinifa giderken en küçük kardeşim doğdu deliler gibi kıskandım çok normal canım :D
(317 puan) tarafından
Ne kıskanıyonnn kız kıskanacak ne var :)))
(2,067 puan) tarafından
Ne bileyim 11 yaş var aramızda 11 yaşından sonra bi garip gelmişti. Diğer kardeşimle 3 yaş var mesela hiç hatırlamam kıskanıp kıskanmadığımı arkadaş gibi büyüdük  :)
0 oy
(7,881 puan) tarafından
Canim 5 yas tam aglama krizleri geldigi zamanlar oncelikle sakin davran bu sure sana ihtiyaci var gercektende aglama krizi geldigi zamanlar saril sakinlesinceye kadar onu dinle tatli dille konus gerekirse birlikte uyuyun bu surede.
(317 puan) tarafından
Canımm birlikte de uyuyoruz ama bu sefer doğum olunca beniok zorlar diye her ağladığında yanımda yatırmak istemiyorum :(
(7,881 puan) tarafından
Evet anliyorum ama ihtiyaci var sana babasi falan ilgilensin boyle durumlarda yanina git uada denedinmi bilmiorum uyuyana kadar agladiginda falan
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Benim kizim 4 yaşında hamile olduğum günden odasinda gece uyanip yanima geliyor anne senle uyumak istiyorum korkuyorum diyor bende kıyamıyorum yanıma alıyorum 
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Yok cnm sendrom fln değil bnmde oğlanda 5 yaşında yeni girdi sayılır ilk zamnlar bizimle uyumak isterdi gel ben seninle uyuyacam derdim yanına uzanırdım uykuya dalınca odama geçerdim iki üç gün fln sürdü 
0 oy
(2,595 puan) tarafından
Bebek olacagi icin ondan kopacagini dusunuyo. Birak yatsin. Bebege alistiktan snra eski duzene geciyosun. Oglum 5 yasindayken dogurdum 2.yi bende. Dogumdan sonra 3 4 ay zorlandim acikcasi. Nasil denge kuracagimi bilemedim. O sira dedigin gibi yapismisti oglum. Sonra konustuk monustuk. Suan kucugu 1 yasinda abisine duskun o da ona duskun eski duzene donduk.
0 oy
(1,178 puan) tarafından
Bu sendrom degil canm binu altinda yatan sebep vardir ya korkuyordur yada dogacak kardesi icn vesaire alisverisler yapiyorsaniz kiskaniyordur paylasamamazlik duygusu olabilir yada istedgini yaptriyor olabilir nasil olsa hergun bi nedne bulup ustedgin oluyor hesabi.siz yinede kirmadan etemden ablatim cunku anlayabilcek bi yasta sizin yataginzda deglde onun yatagnda yatin mesela o uyuyunca jendi yataginza gecin sonra daha cok zorlanirsnz.ben kizimda o yaslarda oyleydi ben hep yaninda duruyordm yada yatiyordm uyudgnda kalkrdm sabah anlamiyordu bile sanirjm sizden guven istiyor.ama onun isteklerini yapmak yerine altrnatifler sunabilirsnz yatmadan once belki isinize yarayabilir
(317 puan) tarafından
Aynen canım bende her istediğini yapmak istemiyorum
0 oy
(13,139 puan) tarafından
benim kızım 3.5 yaşındayken böyle yapnaya başladı kardeşi gelecek karnımda olduğunu bildiği için bi gün kendi odasına 1 hafta benimle uyudu sonra yavaş yavaş kendi yatağına yatırdım halbuki öncelerde kalkıp yanıma bile gelmezdi kardeşten dolayı yapıyor herhalde seninki de. 
(13,139 puan) tarafından
benimki de öyle sürekli seviyor felan ama yatma şeyini atlattık çok şükür
(317 puan) tarafından
Ben nasıl atlatabilirm bunu sormuştum ama bazı insanlar çözüm bulmak yerine gelmiş soru başlığıma takılıp insan yargılıyolar
(13,139 puan) tarafından
üstüne gitmeyerek canım zorlamadan hem onun dediği hem senin dün aksam konuşmuştuk bugün yatağında uyuyacaktın felan dedim ben hep öyle öyle alıştı umarım alışır hemen
(317 puan) tarafından
İnşallah canım dediğin gibi olur yoksa bebek doğunca çok zorlanacağım gibi duruyor
(13,139 puan) tarafından
yok yok kısa bir sürede geçiyor inşAllah
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Kardeş gelecek belki kaygı belki kıskançlık duyuyor herşeyden de bir sendrom çıkarmayın yahu 
(317 puan) tarafından
Ya arkadaşım sendrom yazdım diye çocuk sendromlu mu oldu şimdi bişey çıkardığım yok lafın gelişi ben öyle yazdım yargılamaya insan arıyorsunuz siz ya

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 103 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Es-Es (821 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 245 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde GizemAsel (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Edahifa2204. (231 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 80 göst.