0 oy
1,697 göst.
Diğer kategorisinde (1,369 puan) tarafından
Bugün şok oldum.  Annem yani gelini bana hamileymiş bende ikinci çocuğum hatta. babannem 42 yaşındayken hamile kalmış dedemle ikisi ortak karar alıp aldırmışlar insan geliniyle doğurur mu diye hemde 4 aylık falnmış aldirdiktan sonra kız olduğunu söylemişler onunda 3 oğlu var daha çok üzülmüş o gün bugündür iyi olamadım ömrüm hastanelerde geçti diyor şeker hastası oldum gözlerim bile görmüyor diyor çok günaha girdik cehennemde yanicaz dedi bir kızım olurdu çok pişmanım keşke öyle birşey yapmasaydim deyip ağladı içim parçalandı dogursaydi benimle yaşıt bir halam olacakmış çok üzüldüm lütfen kimse bebegini aldirmasin yaş kaç olursa olsun 

47 Cevaplar

0 oy
(666 puan) tarafından
Yaa Allah affetsin inşallah, samimi tövbeler etsin bağışlanmak dilesin başka çaresi yok :( 

Biz 3 kardeşiz ben sonuncuyum, annemle babamda beni aldırmak istemiş planşanmamış bi gebelik iş, hastanede sıra beklerlerken babam kalk gidelim biz bunu aldıralım derken evdekilere bir şey olacak demiş vazgeçmişler neyseki Rabbim döndürmüş bu yoldan 
(1,369 puan) tarafından
Oh çok iyi olmuş şimdi iyi ki diyorlardır eminim
-Reklam-
0 oy
(2,509 puan) tarafından
Kuzenimde aldirdi hic pismanlik duymadi ertesi gunu kahve story paylasti ama aldiranlar hayatta iki yakasi bir araya gelmez
0 oy
(66 puan) tarafından
Benim babannemde aynı şeyi yapmış annem bna hamileykn oda hamile kalmış babam askerdeymis oğlum askerden gelince karnımı öyle görürse ayıp demiş yaşsaydı 20 yaşlarında olacaktı şu an ve ondan sonra babaanem hep bı  ayağı hastaneden çıkmaz oldu şimdi arada ağlar keşke aldirmasaydim şimdi yanımda olurdu der oda kızmış bebeği 
(1,369 puan) tarafından
Aynı olayı yaşamışlar resmen rabbim affetsin ne diyelim
0 oy
(1,574 puan) tarafından
Eşimin teyzesi de keyfinden aldirmiş sonra kaç kez hastanelik oldu çocuk istedi kaç yıl olmadı tedaviyle doktrla ameliyatla hocayla bile en son gebe kaldı baya zorlu gebelik yaşadı doğumu bile kötü gevti bebeği susmazdi ona rahat vermezdi hep ben aldırdım Allah beni böyle sinadi yine evlat verdi şükür deyip susardi
0 oy
(216 puan) tarafından
Her şeyde vardır bir hayır.   Keşke önce araştirsalar ne kadar günaha girdiklerini.    Tabi önceden bu kadar teknoloji İnternet yoktu ama.  Şimdi.  Şimdi var.  Ve hala bunu yapmaya devam ediyorlar.  İstemiyorsanız korunun kardeşim.  
0 oy
(1,130 puan) tarafından
Kiyamam bende üzüldüm gerçekten 4 aylık bebeği nasıl aldirirlar:(( işte bu millet ne der diye düşünmekten insanalr kendilerini üzüyor ne derse desinler yani
0 oy
(1,098 puan) tarafından
Ahhh bende çok üzüldüm :( Rabbim affetsin inşallah. Bir ömür aklından çıkmamış çıkamaz da., 

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 315 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 405 göst.
4 Mart 2023 Aile kategorisinde Elif. Zehra (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 165 göst.
7 Ocak 2023 Aile kategorisinde Aysenur997766 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 517 göst.