0 oy
775 göst.
Diğer kategorisinde (2,172 puan) tarafından
Benim bi arkadasim vardi liseden beri canim gibiydi. Evlenmeden hatta nisanlanmadan once bi olay oldu bizim aramiz acildi. Bu duruma en cok esim sevindi. Cunku hic bi zaman konusmamizi gorusmemizi istemedi. Cok geziyoduk cok fazla konusuyoduk onun etrafindaki erkekler esimi rahatsiz ediyodu falan ama bana zarari olmadi. Simdi bekar bende evlendim cocuklandim artik ne gezebilirim ne cok konusabilirim. Arada konusuyoduk ama bu aralar daha sık konusmaya basladik bana oturmaya gelcek hafta sonu. Bundan esimin henuz haberi yok. Gizli is yapmak istemiyorum ama soyledigimde gelmesin derse diye cekiniyorum. Onunla aramiz acildigindan beri kimseyle arkadaslik kuramadim ki cok fazla arkadas canlisiydim onceden. Onunla olan samimiyet kimseyle olmadi. Cok ozlemisim oda oyle. Cokta bunaldim kendimce sorunlarim var sadece ona anlatirsam anlar beni. Ama iste esim ne der bilmiyorum. Esim hayir konusma derse beni anlamazsa. Siz olsaniz napardiniz. 

14 Cevaplar

0 oy
(2,484 puan) tarafından
Ondan habersiz eve birini alman uygun olmaz 

Ilk once bi alt yapi olustur ve soylemen taraftariyim birazcik acitasyonla halledebilirsin bence
(2,172 puan) tarafından
Soyluycem ama hayir derse kiza yok gelmede diyemem ortada kalirim
(2,484 puan) tarafından
Cat kapi geldi desen :/
(2,172 puan) tarafından
Evim uzakta  ondan bilmiyo tam adresi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gizli yaprsan emin ol bı şekilde ortaya çıkar.laf arasında araya sıkıştırıver soyle misafir gelecek diye 
(2,172 puan) tarafından
Gizli yapamam zaten evimizin altinda is yeri gorurse daha kotu olur. Gormese bile evimize ondan habersiz birini almak olmaz
0 oy
tarafından
zor bir durum canim once esinle konusup onu ikna etseydinde evine csgirssydin keske yada gidip gelme karari alsaydın
(2,172 puan) tarafından
Gelecem dedi kendi bende gel dedim esin biliyo mu konustugumuzu bisey demez artik demi dedi yok biliyo bisey demiyo dedim
tarafından
keske o zaman söyleseydin bilmiyor diye canim
(2,172 puan) tarafından
Oyle dersem uzulur diye diyemedim
tarafından
ama şimdi ayni açıklamayı yapmak zorunda kalabilirsin canim esinle konus once
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Canım bekarlikta ki gibi olmuyor ki.. istenizde yuz yüze eski samimiyet olmaz.. telefon vs amenna onuda eşim yokken görüşürdüm..

Gelme isinide ayarladım geri çevireem ayrıca özledim zaten eskisi olmaz vs dersin.. izin istersen vermez.. haber verirsen uzatmaz bence.. 
(2,172 puan) tarafından
Soyleyim ikna ediyim bari insallah anlar
(3,187 puan) tarafından
İnşallah kolay gelsin canım
(2,172 puan) tarafından
Sagol kuzum insallah
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Eşine söyle cnm onun haberi yokken gorusmende eve almanda yalnis bence sonra daha fazla canin sıkılmasın :(

(2,172 puan) tarafından
Yok gizli olmazda iste yok derse inadi inattir
(5,436 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum ama eşinin istemediği biriyle görüşmen doğru değil zaten yok derse mecbur yani :(
(2,172 puan) tarafından
Mecbur canim bi bahane bulup gelme derim o zaman
(5,436 puan) tarafından
Evet cnm hayırlısı olsn zor bi durum
(2,172 puan) tarafından
Hayirli olsun sagol kuzum cevabin icin
0 oy
(6,722 puan) tarafından
Esin habersiz alman olmaz tabiki canım. Tatlı dille böyle sevdiği şeyleri yaparak söyleyebilirsin moralide yerinde ise bence ikna olabilr. Baska Hic Arkadasim yok biliyorsun falan de sen 
(2,172 puan) tarafından
En sevdigi yemegi yaptim yerken soyluycem
(6,722 puan) tarafından
Iyi yapmışsın kuzum☺
(2,172 puan) tarafından
Damardan gircem ☺️☺️
(6,722 puan) tarafından
Hahah☺☺naptın ikna oldu mu
0 oy
(2,596 puan) tarafından

Ben sanırım her halukarda eşimi dinlerdim onun bildiği bişeyin olduğunu düşünürdüm ya da hoşlanmıyorsa bile şahsen arkadaşlık yapmazdım. Tabi sizin eşinizle aranızdaki muhabbeti bilmediğim için içinizden nasık geliyorsa öyle yapın bence. Ama eşiniz sonra dan duyarda kızarsa eğer haber verin bence. Hiç bişey yuvanızdan önemli olmamalı. Kendi fikrimce:)

(2,172 puan) tarafından
Hic bisey esimden onemli degil yuvamin huzuru kacsin istemem ama o arkadasimla konusmayada ihtiyacim var
(2,596 puan) tarafından
Ablan halan teyzen öyle yakınların yok mu acaba dertleşip konuşabileceğin.. ne bileyim ben arkadaştan sıkı darbe yediğim için onlara değil de artık teyzem halam ablam vs anlatırım
(2,172 puan) tarafından
Ablam var uvey soguk davraniyo. Teyzem var kendi dertlerine zor yetisiyo. Tek annemlede olmuyo :) bu arkadasiminda hic yanlisi olmadi bana
(2,596 puan) tarafından
Ne diyim ki canım yinede sen bilirsin :))
0 oy
tarafından
Söyle eşine gel dedim şimdi gelme desem ayıp olur fln diyin kimseylede konuşmuyorum görüşmüyorum 1 kereliğine bile olsa gelsin diyin 
(2,172 puan) tarafından
Olabilir bi kere gelsin diyim sonrasi gelir zaten :)
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Rica et eşine artık erkekler ile felan konuşmuyor felan de kuzum alttan gir üstten cik 
(2,172 puan) tarafından
Inadi inattir ama ikna etmeliyim ortada kaldim
(5,938 puan) tarafından
Inşallah inadı kırılır canım
(2,172 puan) tarafından
Insallah sagolasin ☺️
0 oy
(15,651 puan) tarafından
Eşine söylemen lazım eşinden habersiz eve birini alman doğru değil 
(2,172 puan) tarafından
Soyluycemde hayir derse ikna etmeye calismam lazim birazda inattir hayir dedimi bida he demez
0 oy
(409 puan) tarafından
Eşşne anlat canmm kabul edecektr bunaldığnı onun sana ıyı geleceğini söylesen
(2,172 puan) tarafından
Oyle yapicam canim insallah ugrastirmaz cok
(409 puan) tarafından
İnşallahhcanm sen alttan al sıkma canını
(2,172 puan) tarafından
Tamam canim sagolasin ☺️
0 oy
tarafından
Ben olsam eşime uygun bir dille anlatirdim beni anlamasini söylerdim arkadasizlik zor bi durum
(2,172 puan) tarafından
Arkadasim yok yakinimda olanida benim kafa dengim degil gercekten bunaldim
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Habersiz is yapma derim esin de kötülüğünü istemez bnce 
(2,172 puan) tarafından
Evet oda oyle derdi. Kotulugunu istemiyorum konusma diye diye basimin etini yemisti simdi tekrar kizacak
0 oy
(7 puan) tarafından
Canım bende aynısını yaşadım birebir. En yakın arkadaşlarım kardeş diyebileceğim insanlar eşimi ilk tanıdıklarında istemediler mesleğinden dolayı eşimde en baştan rahatsız oluyordu görüşme diyordu. Bir yıla yakın arkadaşlarımla aram açıldı hiç görüşmedik sonra görüşmeye başladık o sırada da ortak erkek arkadaşlarımızdan birisi numaramı almış hayırlı olsun diye aramış e haliyle eşimde çok sinirlendi niye numaranı veriyorlar diye. Her kim olursa olsun eşin bence daha önemli evet arkadaşlıkta çok önemli ama aile huzurun kaçıyorsa çokta Bi değeri kalmıyor. Şuan o arkadaşlarımla görüşmüyorum ve en yakın arkadaşım eşim çok şükür bence ya eşine tatlı Bi dille anlat bakalım ne diyecek yada arkadaşına güzelce söyle çok zor ama. 
(2,172 puan) tarafından
Esime soyluycem yok derse fazlada zorlamam huzur daha onemli
(7 puan) tarafından
Bence de canım benim eşimde bir kere yok dediğine birdaha tamam demez ama ben tatlı dille söyleye söyleye yumuşattım düşün düğünümüze bile geldi arkadaşlarım.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 242 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,308 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 475 göst.
2 Mart 2022 Aile kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 83 göst.
3 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Cagnar (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,936 göst.