0 oy
141 göst.
Aile kategorisinde (103 puan) tarafından
Kizlar eşimin oz amcasının kızının bugün düğünü var dün kınası vardı bizi çağırdılar ama gitmedik eşim diyor gidelim düğüne bugün bende gitmek istemiyorum Allah var o kız bir gün bana laf etmedi birsey yapmadı ama annesi babası kız kardeşi erkek kardeşi bize s.r.fszmi demedi namusuz mu demedi hırsız mı etmedi iftira mı atmadı size öyle söyleyim ama aradılar çağırdılar eşime demişler tamam kavga ettik kırdık ama seni ayırt edemeyiz atamayız bekliyoruz bu düğün dernek demiş felan filan eşime kızıyorum diyorum ne kavgalar ettik ne iftiralar yedik nasıl bunu yutacaz kayinpederim az önce aramış gelin diyor kına tamam onlarinda gelmediniz ama düğün kıza oglana ait gelin demiş bende gitmek istememe sebebim eşimin yengesi şimdi der bak nasıl geldiler felan filan 2 sene önce oğluma sünnet düğünü yaptım bende çağırdım onlar gelmedi bide bu amcası kızı eşimi çok sever eşimde onu beraber aynı apartmanda büyümüşler hamileyim 7 aylik bide duygusal çok mu düşünüyorum bilmiyorum onlar ben dogum yaptım gelmedi sonra oğlumun sünneti felan ama Allah var kız bir kez bana aksi bir lafı olmadı ama esimle ettiler bende araya girdim kimseye laf söyletmem gibisinden sizce ne yapım 

4 Cevaplar

0 oy
(679 puan) tarafından
Gitme bence canım sonuçta sende düğün yapmışsın onlar da gelmemiş. Sen daha sonra kızı evine davet edersin eşiyle güzelce ağrılarsın hediyeni verirsin
(103 puan) tarafından
Eşim gitmek istiyor bulunmak istiyor
(679 puan) tarafından
Kendi gitsin o zaman canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Babamla halamın arası yıllardır bozuktu biz kuzenler sorun yoktu kuzenler için gitmiştim bi gün misafiri geldi buda benim kötü kardeşimin kızı dedi hani şey demek istedi ben o kadar kötü olsam gelmezdi buraya gibisinden pişman olmuştum daha da gitmedim. Yani bence ele güne karşı çağırıyorlar kendilerini iyi göstermek için.o kadar lafı yutup asla gitmem
(103 puan) tarafından
İşte bende aynısı diyorum Eşim diyor Ben onları Aziz etmiyorum etseydim kınaya giderdim kına onlara aitti düğün erkeğe ait düğününe gidelim diyor
tarafından
Bence aynı şey
tarafından
Madem erkeğin erkek tarafı çağırırdı sizi onlar çağırdığına göre onların yani
(103 puan) tarafından
Eşim triplere giriyor
tarafından
O senin bileceğin şey canım ben o tribi göze alırdım
0 oy
(2,751 puan) tarafından
Onlar benim dugunume gelmemisse bende onlarinkibne gitmem. Buyuk olarak zamaninda onlar buyukluk yapsalarmis.
(103 puan) tarafından
Eşim icerleniyo beraber büyüdüler ettiler diye diyorum sünnete gelmedi oğlunun diyor o sünnet ama dugunumde kinamda herseyimde vardı diyo
(2,751 puan) tarafından
Tamamda varken kus degildiniz kusken dugununuze cagirdiniz, dugunu gec bi ozel gunde yanimizda olun dediniz olmadilar. Esin biraz saf kalpli sanirim. Boyle insanlari kullanir ve uzerler ne yazik ki.
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Ben olsam gitmem kızın numarası varsa ara tebrik et oldu bitti
(103 puan) tarafından
Bende aynısı diyorum eşim icerleniyo diyor kına yengeme amcama aitti gitmedik ama düğün erkek tarafına ait düğününde bulunalım diyor

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 675 göst.
1 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde AlpereNur (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 163 göst.
16 Şubat 2023 Aile kategorisinde Miniminnaķ (3,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 307 göst.
16 Aralık 2021 Aile kategorisinde Manas (931 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 818 göst.