0 oy
169 göst.
Aile kategorisinde (400 puan) tarafından

Kız şimdi benim aile hayvancılıkla uğraşıyor. Hem oğluma hem bize ev yoğurdu yapuyorum ben hazır almıyorum. Yoğurt bitmiş kaynanam da zayen her şeyi yoğurtla yer. E haliyle bitti. Dün işte aradım annemi dedim süt ayarla gelip alalım. Neyse gidicez diyo torunu da mı gotureceksin.? Önceki postalarda yazıyor kaynanamın kendine hayrı yok eli ayağı tutmuyor yani.. yani sen o çocuğa nasıl bakacaksın Allah aşkına. Geçen postta işte yazdım markete gidicem gelicem ona bile diyor oğlanı da mı goturuyorsun. Az önce de WC deydim çocukta uyuyordu altıma edecem yani. Gittim içimden de geçti dedim şimdi uyanır. Uyanmışta. WC den çıktım sesi geliyor ağlıyor. Besigi benim yatağıma sıfır yani düşme ihtimali sıfır. Korkuluktan tutunmuş kalkmaya çalışıyor hemde ağlıyor. Yani ben anne olatak düşeceğini bilsem hissetsem zaten orada yatirmam dimi? Saçma saçma işler. Bende o halinin resmini çektim. Dedim gosterim resmi gösterdim vay canimaaa çocuğum ağladı da giden yok. ????? :wassat: yani insnaim daha WC ihtiyaç olamaz mı bı de biliorum kalksa bile ayağa düşmez kafasını vuramaz heryerde korkuluk var. 

Dün süt almaya gittik eşimle gelirken söyledim annen istiyor ki benim yanımda dursun ben bakım benim kucağımda dursun ama kadın tutamiyor çocuk kalkmak yürümek istiyor yapamıyor kucağında oturduğu halde zor tutuyor çocuğu. Dedi ki ben bile fazla vermiyorum çocuğu ona versem dahi yaninfa oturuyorum ki bişe olursa tutayım diye. Ona fazla belli etmeden al sen çocuğu dedi yani sen tutamiyosun gibi şeyler söyleme dedi. Söylemiyorum zaten de yani bu halleri de beni çıldırtıyor. Şimdi bana deseler ki 200 kilo taş taşı tasiyanilir miyim ? O kapasiteye sahip miyim ? Annem bile fıtık ameliyatı oldu diyor kızım çocuğu sen al ben tutamıyorum. Yani bu neyin özgüveni hiç anlamiyorum. Kendinin hasta olduğunu mu kabullenemiyor nedir anlam veremedim.... Elleri ayakları eğilmiş yani bizim gibi düz değil. Hastalıktan dolayı hep eğilmiş parmakları elleri ayakları. Yani çocuğa niye öyle aciyor yani .. normalde de her sesine yatak odası dayım zaten..... 

3 Cevaplar

0 oy
(1,056 puan) tarafından
Birlik mi yaşıyorsunuz? Eğer öyleyse bende bakayım torunumdur kafasında olması normal ..Eğer bakma durumu yoksa verme zaten ..bence kalp kırmak bir yana direkt anne sen kendini yorma biz zaten uğraşıyoruz de geç ..çok da sorun etmeyn böyle şeyleri  ..Allah herkesin evine huzur versin  cnm
(400 puan) tarafından
Hayır. Ama 1-1.5 ay arayla bana geliyor. Döngü halinde bakıyoruz. Görümcem eltim ben.
(1,056 puan) tarafından
Hmm anldm cnm ..Dediğim gibi sorun olmasın böyle şeyler onunda kalbi kırılmasın heves ediyor bakmaya demekki ..
(400 puan) tarafından
Yani olabilir ama yapamıyorsun bari soyle desin " işte benim dermanım yok ben olsaydım aglatmazdim hemen koşardım " gibi. Ne bilim işte....
-Reklam-
0 oy
(120,002 puan) tarafından
alakasiz olcak ama ailen senden sut icin para aliyomu
(400 puan) tarafından
Hayır tabikide. Çünkü bizim de ineklerimiz var
(120,002 puan) tarafından
biri vardi burda ailem para aliyo demisti o zannettim pardon
0 oy
(2,952 puan) tarafından
Eşin konussun bence sen bir şey dersen suç olur kendileri konussunlar

İlgili sorular