0 oy
128 göst.
Diğer kategorisinde (322 puan) tarafından
Mardin hakkında bilgi verir misiniz? Özellikle Yeşilli, Ömerli hakkında bir bilginiz var mı? Kültürü, insanları vs. 

6 Cevaplar

+1 oy
(16,291 puan) tarafından

Midyattayim ben. Ama genel olarak iyiler iyiyiz:D. Din din ırk farketmeksizin herkese kucak açarız :)

(322 puan) tarafından
Yabancılama vs yok yani sevindim buna. Ev kiraları vs. nasıl? Olanaklar neler mesela?
(16,291 puan) tarafından
Ev kiralarindan haberim yok ben köyde oturuyorum. Ömerli merkeze yakın bir yer Midyata göre kiralar daha fazladır diye düşünüyorum.
(322 puan) tarafından
Anladım çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(2,465 puan) tarafından
Gelın mı gıdıyorsun kız :) . Mardın gezilecek yer yasanılacak yer degıl ama  :)  nasıl her insan baskaysa orasıda ınsanlatı başka başka ama genelde kadınları ıkı kat iş de calısıyor bazı yerlerınde hala kuma olayı devam edıyor 
(322 puan) tarafından
Yok eşimin tayin sebebi ile oraya gidiyoruz :) merak ettim nasıl bir yer diye
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Gezmeye gittim sadece, gezmek için güzel yer :) insanlarda iyiydi. Ama yaşasam nasıl olurdu bilmiyorum 
(322 puan) tarafından
Yaşadıkça gezmeye fırsat bulabiliriz inşaAllah :)
0 oy
(352 puan) tarafından
Öncelikle merkeze yakinlar ,yesilli bi 20 dakikalik yok ,omerli biraz daha uzun bi saatten az ama

Guzeldir denizimiz uoktir:))) her çeşit insan vardir arabı türkü kürdü vs .

Modern bi sehirdir mardin genel olarak ozellikle giyim konusunda izmiri gecmis diyebilirim:)) 

İnsanimiz iyidir misafirperverizdir tabi iyisine denk gelirsen cunku bu isler kismet meselesi ,allah iyilerle karsilastirsin 

Yesillinin girisinde harika kebapci var yemeni tavsiye ederim:)) 
(322 puan) tarafından
Teşekkür ederim
(352 puan) tarafından
Rica ederim ,sen sanki korkuyor gibisin mardinden ama rahat ol burda benim bissuru aaker esi arkadaslarim var cogu gitmek istemiyor cunku cok rahat yerdeler
(322 puan) tarafından
Korkmak değil de endişelerim var. Küçük bir bebeğim var. Ne yaparım, nasıl olur vs gibisinden
0 oy
(405 puan) tarafından
Yabancilama konusunda diyorsan . 

Dışardan gelen insanlara daha bı sevgi ile yaklaşıyorlar canm . Sevecen misafirperver komşuluğu bol insanlar 
(322 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 642 göst.
14 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Ozgemmsi42 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 252 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nalankt (1,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 124 göst.
19 Ağustos 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Seda-444 (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
25 Temmuz 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Rahel. 21 (37 puan) tarafından soruldu

384,755 soru

11,508,921 cevap

35,166 kullanıcı

...