0 oy
68 göst.
Diğer kategorisinde (279 puan) tarafından
Oğlum 3 yaşında simdi ben oğlumu alistiracagim ama hani tam olarak ne zaman altına yapmamaya başlıyorlar. Misafirliğe felan ne zaman rahatça gidilebilir altına yapmayacak diye mesela

4 Cevaplar

0 oy
(2,862 puan) tarafından
Biz 3. Gün gezmeye çiktik. Lazımlık ile çikiyorduk ama 2. Hafta parka falan gitmeye başladık orda tutuyor hep ya da gelirse tuvalet var orda ben tutarak yaptırıyorum. Şükür çabuk öğrendi benim kızım. 
-Reklam-
0 oy
(33 puan) tarafından
Alışana kadar yani ortalama bir hafta evde kalıp bir yere gitmemeye çalış birde kararlı oll başta kacirabilir panik olma gece ise onun söylemesini bekleme kendin çocuk uykuluyken onu kaldır direkt lazimliga oturt yapsın yapar zaten birde odada bulundur lazimligi alışana kadar ama en önemlisi gece bez falan takma kesinlikle yatmadan önce yaptır ve gece kendine bir saat belirle o satte de kaldır hepp
(33 puan) tarafından
Bu arada benim kızım 20 aylıkken alıştırdım bu yöntemle
0 oy
(17,538 puan) tarafından
Çocuktan çocuğa degisir. Ben bir kaç hafta kimsenin evine gitmedim. Hatta arkadaşım çağırdı. Kabul etmedim onlari bize davet ettim. Elin evini kirletmeye gerek yok diye. 1 hafta sonunda parka çıktık. Biraz oynatıp hemen eve geldik. Sen zamanı gelince anlarsın zaten. Bazı çocuğun uzun sürer bazısının kisa
0 oy
(1,351 puan) tarafından
Valla bende başladım 1 hafta oldu tam. 5 inci günde söylemeye başladı da kakayı tutuyorlar psikolojik kabızlık gelişiyor çok dikkatli olmalısın. Sabırla yola devam etceksin bir çıkarcan birdaha takmican. Dışarda tutuyor benimki çişim yok diyor evde söylüyor 3 e gircez bizde

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 148 göst.
27 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 147 göst.
12 Mart 2023 Diğer kategorisinde Annesinin Umudu (775 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 122 göst.
5 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 125 göst.

397,957 soru

11,901,945 cevap

36,024 kullanıcı

...