0 oy
351 göst.
Diğer kategorisinde (191 puan) tarafından
Annem çalışan bir bayan şimdi işi bitti biraz gel kal kızım dedi çocukta beni çok yıprattı zaten neyse bende tamam anne dedim 17 de gidebiliyorum aşımın gününden dolayı uçak biletini alayım dedim ve bundan önce babam 3 kere bana uçak bileti almıştı hatta yazın görümcemle gittim onunla benim dönüşünüde babam aldı hali vakti pek yerinde değil ailemin ev kira sadece arabaları var işte benim evim var arabam var eşim bana diyorki baban biletini alırsa git dedi bende her zaman almak zorundamı dedim almazsa gitme dedi hiç böyle biri değildir şok oldum inat ettim alırsa giderim almazsa girmeyi düşünmüyorum siz olsanız ne yapardınız.

14 Cevaplar

0 oy
(659 puan) tarafından
Alışmış kocan babanın bilet almasına yan gelip yatmak istiyor
(191 puan) tarafından
Bencede öyle cnm ama ben ona bu rahatlığı vermeyeceğim
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Eşin alışmış sanırım. Tabi ki kendisi alacak senin babana da yazık günah.
(191 puan) tarafından
Aynen durumu iyi olsa neysede
0 oy
tarafından
Eşinin verdiği harçlıkları birliktir sen al bilet bence 
(191 puan) tarafından
Pahalı cnm ben biriktirme kadar iki katina çıkar bilet
0 oy
(629 puan) tarafından
Alismis cnm ondan boyle ypiyor bnce gene o ypsn istyr kocam aldiror gidrdm oyle dedgi icn
(191 puan) tarafından
Bende aynısını yapacağım hiç böyle biri değildi çok şaşırdım
0 oy
(7,202 puan) tarafından
Ya ne belesci ne geniş insanlar var sadece kendi nefislerine yaşıyorlar hayatı  .. senin ihtiyacıni gidermeyecek ise ne diye ortalıkta adamım diye geziniyor ki.... Çok üzülüyorum böyle durumlara ve maalesef ülkemizde çoğu erkek böyle belesci kızın anasından babasından hep bir beklenti içinde ..
(191 puan) tarafından
Aslında hiç öyle biri değildir zamanında beyaz eşyayı alacak durumumuz yoktu eşim ben alacağım ailen sıkıntıya girmesin demişti şuan hayretler içindeyim acaba şaka mı yaptıki anlayamadım
tarafından
Biri doldurmuş olabilirmi mesela
Biz?eşler annemizin evine gitmek isteyelim kaynanalar kuduruyo hemen
(191 puan) tarafından
Kayınvalidem hiç öle biri değil aksine çok iyi
0 oy
(2,282 puan) tarafından
Kendi birikmiş paran varsa kendin al babam aldı dersin eşinde içi rahat lar yani esinin yaptığı büyük saçmalık ne demek baban alsın ben olsam derdim ben babamdan çıktım ciksitim artık seninle ewliyim ihtiyaç larimi da istediklerimide sen alicaksin sonuçta kocamsin ya hani derdim yani öle bi saçmalık mı olur ya böyle adamlara sinir oluyorum
(191 puan) tarafından
Valla cnm eşim hiç böyle konuşmaz normalde ama anlamadım
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Çok ayıp bence yaptığı. Bizde tam tersi babam alsa bile  eşim parayı benim aracılığımla verir. Annemin kardeşlerimin biletlerini çoğu kez eşim almıştır 
(191 puan) tarafından
Bencede ayıp
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Alistirirsan tanayi hergun ister anayi oyle bi laf olmus 
0 oy
tarafından

Sen alıştırmışsın onuuu 

(191 puan) tarafından
Haklisin cnm
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Eşin ne işe yarıyor peki .. sen utanmayacak misin kardeşine de bilet aldı gönderdi bizi çok mu zenginler sen alcaksin derim
0 oy
tarafından
Yani senin eşin o ilk o karşılaması lazım ihtiyacını gücü yoksa annrn baban karşılar.. Gitme diye mi öyle yapıyor acaba
0 oy
tarafından
Bosuna demiyorlar 

Alışmış  ........... beterdir diye 
0 oy
(670 puan) tarafından
Sen bu evde necisin babam koca evinden bana bilet alıcaksa her defasında diye sor bir daha ki sefer 
0 oy
(913 puan) tarafından
Nerelisin kuzum?yani otobüs gitmez mi uyguna başa gelirdi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 149 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde arzu07 (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 412 göst.
0 oy
33 cevap 1,411 göst.
6 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu